18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Chinach trzeba być twardym, nie miętkim...

Macx83wwww • 2021-02-04, 01:40


Nie ma takiego leżenia, robota czeka :evil:

garota

2021-02-04, 01:45
Film o gościu który się przewrócił, poleżał i wstał. Bardzo wartościowy materiał.

Macx83wwww

2021-02-04, 01:48
garota napisał/a:

Film o gościu który się przewrócił, poleżał i wstał. Bardzo wartościowy materiał.



Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-04, 04:09
Kolejny wielowymiarowy ludzki dramat obnażający ból i cierpienie chińskiej jednostki zmuszonej przez podły systemem do nadludzkiej pracy w celu zapewnienia bytu nieznanej nam bliżej chińskiej, zapewne wieloosobowej rodzinie....


Rozjebie

2021-02-04, 18:39
Macx83wwww napisał/a:

Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.



Przecież po kilku sekundach wstał, a tyle trwa czas reakcji obcych ludzi. Co ty k***a, jak jakiś menel się wyjebie to od razu do niego lecisz? Przecież oczywiste ze każdy najpierw popatrzy czy nic mu nie jest

mateusz83

2021-02-04, 22:41
Kurła no filmik przedni. Minus piwo masz

JaTylkonaChwile

2021-02-04, 22:41
Macx83wwww napisał/a:

Raczej o baranach, które się gapią jak matoły, zamiast pomóc, wiem chciałbyś żeby umarł, możesz dołączyć do stada.



w chinach chyba jest cos takiego, ze jesli znajdziesz sie w poblizu jakiegos wypadku to policja cie zawinie i na sile bedzie chciala cie wkrecic jako sprawce... kazdy sp***ala od wypadkow jak moze.

Macx83wwww

2021-02-05, 00:09
Rozjebie napisał/a:

Przecież po kilku sekundach wstał, a tyle trwa czas reakcji obcych ludzi. Co ty k***a, jak jakiś menel się wyjebie to od razu do niego lecisz? Przecież oczywiste ze każdy najpierw popatrzy czy nic mu nie jest



Widzisz tam gdzieś jakiegoś menela, to nie pisz bzdur stoją i się gapią jak stado baranów, zamiast podejść i wezwać pomoc

RedBlueManieK

2021-02-05, 00:41
JaTylkonaChwile napisał/a:

w chinach chyba jest cos takiego, ze jesli znajdziesz sie w poblizu jakiegos wypadku to policja cie zawinie i na sile bedzie chciala cie wkrecic jako sprawce... kazdy sp***ala od wypadkow jak moze.



Blisko. Dokładniej wygląda to tak, że jeśli pomożesz osobie poszkodowanej to bierzesz za niego 100 % odpowiedzialność. Czyli jak gościu wykituje po twojej próbie pomocy to wina jest twoja, Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tam jest taka znieczulica a to nie znieczulica a ch*jowe prawo.


gabriel0

2021-02-05, 04:50
Równowaga w przyrodzie. Są miejsca na świecie gdzie po wypadku odrazu stawia się delikwenta do pionu, żeby rozchodził.

zeus6

2021-02-05, 08:19
Co Najman robi w Chinach?

froze_man

2021-02-05, 10:46
Halo Panie! Co pan tak leży? Pan mi poda 2kg tych nietoperzy.

mazga50

2021-02-06, 20:51
Uraz - natychmiastowa krioterapia - pacjent uzdrowiony. Chińska medycyna, meeeen...