18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w burdelu

ANECZEK • 2009-06-13, 23:32
sprawdzałam i nie było tego więc daję:


Pewien gość którego nazwiemy Zenonem postanowił że pójdzie do burdelu i zaspokoi tam wszystkie kobiety jakie mają, ale by było łatwiej zaczyna od najmłodszych i od jak najmniej doświadczonych, no więc wpierw pierwsza, druga trzecia czwarta, tak po dłuższym czasie kazał mu pokazać najbardziej trudną do zaspokojenia kobietę, no i wchodzi do pokoju a tam kobieta jak trzy... rozłożona na wszystkie strony łóżka na którym by się zmiściły cztery osoby, i na początku podkreśliła że od 30 lat nie było tu męszczyzny który by ją potrafił zaspokoić, a faktycznioe dziure miała jak studnie bez dna, no więc Zenon spoglądając się na jego własnego wacława postanowił zgasić światło by zapanowała ciemność, chwycił za wiszącą tam gaśnicę i zaczął jej wpychać aż ta dojdzie, wpycha 5 minut, wpycha 10 minut, aż wreszcie mija godzina i kobieta ziewając mówi do nieg
- przestałbyś robić palcówe tylko brałbyś się do roboty xD

Mi...........66

2009-06-14, 10:02
ANECZEK napisał/a:

sprawdzałam i nie było tego więc daję:


Pewien gość którego nazwiemy Zenonem postanowił że pójdzie do burdelu i zaspokoi tam wszystkie kobiety jakie mają, ale by było łatwiej zaczyna od najmłodszych i od jak najmniej doświadczonych, no więc wpierw pierwsza, druga trzecia czwarta, tak po dłuższym czasie kazał mu pokazać najbardziej trudną do zaspokojenia kobietę, no i wchodzi do pokoju a tam kobieta jak trzy... rozłożona na wszystkie strony łóżka na którym by się zmiściły cztery osoby, i na początku podkreśliła że od 30 lat nie było tu męszczyzny który by ją potrafił zaspokoić, a faktycznioe dziure miała jak studnie bez dna, no więc Zenon spoglądając się na jego własnego wacława postanowił zgasić światło by zapanowała ciemność, chwycił za wiszącą tam gaśnicę i zaczął jej wpychać aż ta dojdzie, wpycha 5 minut, wpycha 10 minut, aż wreszcie mija godzina i kobieta ziewając mówi do nieg
- przestałbyś robić palcówe tylko brałbyś się do roboty xD



Fajne, tylko ortografy rażą w oczy :P

Do...........io

2009-11-30, 20:18
Przyszedł facet do burdelu
- Dzień dobry, chcialbym zamówić sobie panienkę.
- Proszę, tu jest cennik - mowi burdelmama.
- Ale ja nie mam tyle pieniędzy...
- Niech pan pokaże ile ma.
- ...
- Uuuu, za tą forse to żadnej panienki pan nie dostanie, jedynie może być pan Marian
- No jak ma być to niech będzie - odparl facet.
Zeszli do kotlowni, do palacza Mariana
- Panie Marianie, klient do pana!
Pan Marian odstawil wiadro z węglem, szufle, zdjąl spodnie i wypiął się w strone klienta. Klient spojrzał z niesmakiem na brudnego tlustego i zarośniętego Mariana, próbuje się do niego dobrać, ale nie bardzo wie jak.
Mówi więc:
- Ty, może byś mi pomógł?
Na co Marian odwrócił głowę, wypluł papierosa, zatrzepotał rzęsami i powiedział ochrypłym basem:
- KOCHAM CIĘ...

hedd

2009-11-30, 21:05
cholera, te drukowane litery na końcu przykuły moją uwagę na samym początku, przez co straciłem całą radochę z dowcipu :/