18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W 3 sekundy od bohatera do zera

Gruby Brzuch • 2016-08-31, 14:17
Niby, że jedynka się zblokowała. :amused:


nowynick

2016-08-31, 14:30
mi parę miesięcy temu jakiś k***a element między skrzynią a silnikiem pękł i zablokował mi się samochód na czwartym biegu, do mechanika ze trzy kilometry miałem, ale... po zakorkowanej Warszawie napakowanej światłami... Sprzęgła nawet nie spaliłem, ale co najmniej 5 razy mi zgasł, obciach jak ch*j jak się inni z boku patrzyli na moje próby ruszania....

maciejb4

2016-08-31, 15:04
nowynick napisał/a:

mi parę miesięcy temu jakiś k***a element między skrzynią a silnikiem pękł i zablokował mi się samochód na czwartym biegu, do mechanika ze trzy kilometry miałem, ale... po zakorkowanej Warszawie napakowanej światłami... Sprzęgła nawet nie spaliłem, ale co najmniej 5 razy mi zgasł, obciach jak ch*j jak się inni z boku patrzyli na moje próby ruszania....




Mogłeś zajrzeć pod maskę i wrzucić 2-jke, Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że upie**oliłbyś sobie rączki i lakier na paznokciach uległby zarysowaniu.

nowynick

2016-08-31, 15:16
maciejb4 napisał/a:




Mogłeś zajrzeć pod maskę i wrzucić 2-jke, Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że upie**oliłbyś sobie rączki i lakier na paznokciach uległby zarysowaniu.



widziałeś kiedyś co jest pod otwartą maską? Tak się głupio składa że element sterujący biegami jest gdzieś na dole z tyłu za silnikiem, w przypadku diesla, który z reguły jest nieco większy od benzyniaka jakim k***a cudem go sięgnąć zaglądając pod maskę może mi podpowiesz?

I to ze świeżo pomalowanymi paznokciami?

micran

2016-08-31, 17:56
Gość po prostu się nie oparł i trzymał się tylko kierownicy co zawsze się tak kończy

Wiewór

2016-08-31, 18:18
Zaj***ł sprawę! ktoś czekał na te nereczki i płucka!

nobas

2016-08-31, 21:02
wystarczy lekko tylnym przyhamowac i kolko idzie w dol

InnyName

2016-08-31, 21:22
@up, w junaku z 2015r pewnie tak, ale w litrze niestety jak za mocno pociągniesz to nawet nie zdążysz pomyslęć o k***a ;)


Perfidnie przekozaczył

edit: a zwłaszcza w gixie którym jedzie nie wiem jaka to pojemność bo sie plastikiem nie interesuje, ale ten badziew ma na tym pierwszym biegu do 170km/h więc wiesz co możesz w tym wypadku z hamulcem zrobić

Wiochmen

2016-08-31, 21:50
Koncertowo strzeli z sprzegla :D

__Tux__

2016-08-31, 22:04
maciejb4 napisał/a:




Mogłeś zajrzeć pod maskę i wrzucić 2-jke, Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że upie**oliłbyś sobie rączki i lakier na paznokciach uległby zarysowaniu.



Istnieje też ryzyko zj***nia czegoś na środku skrzyżowania i koniec jazdy. Zgadzam się z kolegą wyżej, nie zawsze tak się da, szczególnie kiedy jest ruch a ty nie możesz nawet wrzucić luzu, żeby zepchnąć samochód (no chyba, że znajdziesz ze czterech rosłych kawalerów, co cię popchną).

Antanateo

2016-08-31, 22:19
Zna ktoś tytuł tej piosenki w tle ?

__Tux__

2016-08-31, 22:24
Antanateo napisał/a:

Zna ktoś tytuł tej piosenki w tle ?



Darude - Sandstorm

[do moderacji: sprowokował mnie]

Antanateo

2016-08-31, 22:38
Bardzo haha

Sia - Hedless jak by ktoś szukał (znalazłem tylko na tidalu)

benha

2016-08-31, 23:58
@up ' ten badziew ma na tym pierwszym biegu do 170km/h więc wiesz co możesz w tym wypadku z hamulcem zrobić '

mam takiego w litrze ii nie wyciąga na 1 170 tylko 140 ;P

InnyName

2016-09-01, 09:57
benha napisał/a:

@up ' ten badziew ma na tym pierwszym biegu do 170km/h więc wiesz co możesz w tym wypadku z hamulcem zrobić '

mam takiego w litrze ii nie wyciąga na 1 170 tylko 140 ;P


Bo masz pewnie 600 albo jeździsz na tanim zamienniku z larrsona, a nie na oryginalnych częściach, chodzi o napęd. Niestety polaków nie stać na oryginalne części :P