18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Voilà

Flodzia • 2024-04-29, 14:48


Pan śpioch myślał że umówił się na randkę z nieletnią a na miejscu zastał rosyjskich łowców pedofilii :lol:

zxd57

2024-04-29, 15:15
Dzień dobry Rosjo, ja nazywam się Божидар a Wy oglądacie transmisje na żywo realizowaną przez fundację ECPU Rosja łowcy pedofili

pochminick

2024-04-29, 16:56
@kickyourheadoff

Dokładnie tak, jak rozpisuje to twój diagram.
Z ewentualną korektą: banda znudzonych frajerów bez pomysłu na życie, szukających okazji by komuuś wpie**olić.
Niejeden z nich z chęcią umoczyłby po pijaku w jakiejś czternastce.

outsidre

2024-04-29, 20:23
Niezły zielarz z niego. Uśpił gościa jednym liściem.

Praxis

2024-04-29, 20:59
Tak powinni działać, a nie pajacowanie z kamerą i udawanie obeznanych śledczych na przesłuchaniach. W rzeczywistości potrafią tylko samych odklejeńców i niedorozwojów chwycić co się porządnie strzepać nawet nie potrafią.

LouisdeFunes

2024-04-29, 22:13
pochminick napisał/a:

@kickyourheadoff
Dokładnie tak, jak rozpisuje to twój diagram.
Z ewentualną korektą: banda znudzonych frajerów bez pomysłu na życie, szukających okazji by komuuś wpie**olić.
Niejeden z nich z chęcią umoczyłby po pijaku w jakiejś czternastce.



albo i jeszcze młodszej , tylko oczywiście '' oni święci''

vengo

2024-04-29, 23:05
Jaś Kapela? :D

ojcieckogut

2024-04-29, 23:59

nie wiem skąd ta niechęć do łowców pedofili powyżej. Nie lubię pedofili, nie mam nic przeciwko temu żeby ci z nich, którzy polują na dzieci dostali oklep. To że ci pedofile to debile, tylko źle świadczy o policji dla której są nieuchwytni.

Lepiej łowić pedofilów w wolnym czasie niż pić browary pod sklepem albo grać całe dnie w gry komputerowe.

Nie każdy może leczyć ludzi, tworzyć dzieła sztuki i odkrywać nowe technologie budując lepsze jutro, tak jak wy szanowni użytkownicy Sadistic, którzy z taką pogardą o łowcach pedofili wypowiedzieli się powyżej.

Bukiet75

2024-04-30, 02:52
@kickyourheadoff

Chciałbym żeby twórcy tej grafiki ktoś wyr*chał porządnie dzieci, które będą miały traumę do końca życia, które zakończą samobójstwem z powodu nie radzenia sobie z ww zajściem.
A wtedy by pomyślał "dlaczego nikt nie powstrzymał gwałciciela?"
Pedofilskie myśli trzeba dusić w zarodku. Nie ważne kto to robi, ważne że powstrzymuje tych debili chorych psychicznie.
Serio nie rozumiem jak można mieć problem do osób, które poświęcają swój czas by wybić im z łbów myśli, które mogą zniszczyć bądź zakończyć życie dziecka

StachuJoness

2024-04-30, 04:38
I k***a tak powinno być


mac_pe

2024-04-30, 06:26
Stach*joness napisał/a:

Chciałbym żeby twórcy tej grafiki ktoś wyr*chał porządnie dzieci, które będą miały traumę do końca życia, które zakończą samobójstwem z powodu nie radzenia sobie z ww zajściem.



Stach*joness napisał/a:

Serio nie rozumiem jak można mieć problem do osób, które poświęcają swój czas by wybić im z łbów myśli, które mogą zniszczyć bądź zakończyć życie dziecka



To się zdecyduj, bo dzieci twórcy grafiki chyba też są niewinne? Czy dziecko dziecku nie równe

darayavahus

2024-04-30, 07:32
ojcieckogut napisał/a:

nie wiem skąd ta niechęć do łowców pedofili powyżej. Nie lubię pedofili, nie mam nic przeciwko temu żeby ci z nich, którzy polują na dzieci dostali oklep. To że ci pedofile to debile, tylko źle świadczy o policji dla której są nieuchwytni.
Lepiej łowić pedofilów w wolnym czasie niż pić browary pod sklepem albo grać całe dnie w gry komputerowe.
Nie każdy może leczyć ludzi, tworzyć dzieła sztuki i odkrywać nowe technologie budując lepsze jutro, tak jak wy szanowni użytkownicy Sadistic, którzy z taką pogardą o łowcach pedofili wypowiedzieli się powyżej.



wg mnie CI samozwańczy łowcy, to też lubią na dzieci "popatrzeć". Tylko mają wytłumaczenie, żeby móć "swobodnie" obcować z podejrzanymi treściami. Wolę całe dnie grać w gry, niż strugać debila, społeczniaka.

biegu86

2024-04-30, 23:21
darayavahus napisał/a:

wg mnie CI samozwańczy łowcy, to też lubią na dzieci "popatrzeć". Tylko mają wytłumaczenie, żeby móć "swobodnie" obcować z podejrzanymi treściami. Wolę całe dnie grać w gry, niż strugać debila, społeczniaka.



Bo jesteś ciotą. Gry zrobiły z Ciebie p*zdę bez testosteronu. Chłopaki wyłapują gości na gorącym niemal uczynku i spuszczają im wpie**ol. Elegancko. A Ty siedzisz w domu jak ta p*zda i grasz bez celu w gry.