18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vlaimir Lenin wiecznie żywy

~Angel • 2018-07-07, 18:59
ale i tak nadaje się tyko do jednego


Pantilion

2018-07-07, 19:12
Nie wiem czy oni są naćpani czy napici, ale to co robią świadczy o tym, że na pewno są debilami. Starszy pan widać też pod wpływem, ale k***a fajną rozrywkę sobie znaleźli. Gdyby na miejscu tego człowieka był ich ojciec czy dziadek sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej. Gadka była by " ej poj***ło cię ... ty chyba jebnięty jesteś... zaraz ci zajebie..." a na końcu "dzwonie po pały cwe*u...". Mimo to, że jestem dość młodym człowiekiem nie potrafię tego zrozumieć. Jesteś taki zajebisty, bo gnoisz i poniżasz starszą osobę, która dodatkowo jest pijana... Fakt gieroj z Ciebie

SirMajkel

2018-07-07, 19:53
no debile po prostu, takich od razu pałą po łbie bo w tym wieku to już dla nich ratunku nie ma pozostaje tylko sroga tresura.

Mors_Nigra

2018-07-08, 19:03
Z tym, że gość faktycznie wygląda, jakby za Lenina robił.

edek.bajzel

2018-07-08, 19:08
k***a, budzą lenina, co za naj***ne ćwoki

Mom and Death

2018-07-08, 19:12
@up ten typ faktycznie robi za Lenina i bardzo dobrze mu to wychodzi. Można go często spotkać na kremlu. A ci na filmiku to podejrzewam że zagraniczne bydło co przyjechało na MS. Szkoda że w pobliżu nie było paru tzn gopnikov (czyt. rosyjskich dresów) - wtedy przebywanie owych dżentelmenów na terenie Rosji mogłoby się nieco przedłużyć z powodu pobytu w szpitalu.

marecky86

2018-07-08, 20:18
Wygląda jakby angielskie bydło się bawiło u ruskich...

edek.bajzel

2018-07-08, 21:06
2x up
czuję że was ruszył temat ,,wiecznego przywódcy,,
chyba nie piszecie dla ruskich

i bez obrazy bo, każdy wie że
,,Lenin wiecznie żyw,,lub ,,Ленин всегда жив,,

Reichsmarschall

2018-07-09, 00:44
Cały Kraków zalany jest tym herbacianym ścierwem, tam byli okazjonalnie na MS a tutaj mam z nimi codziennie do czynienia ale interes się kręci na rynku i placu szczepańskim bo 90% klientów tych restauracji to naj***ni angole którzy kupią cokolwiek aby zagryźć do piwska a potem zachowywać się jak zwierzęta, tfu!

lukpogromca

2018-07-09, 20:14
tez bym chętnie j***nego lenina do kosza wyrzucił, więc normalna reakcja...