18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vj Dominion feat Jarosław Kaczyński - Smoleńskie strzały

Filo1 • 2012-04-29, 02:30
Nowa Produkcja Vj Dominiona

masabitumiczna

2012-04-29, 20:34
UwagaNak***iam napisał/a:

Kaczyński to jedyny słuszny wybór drogie owieczki.


UwagaNak***iam od 46 minut!

JURIJ_77

2012-04-29, 21:09
Ja-ro-sław !!! Pol-skę zbaw !!!

A tak na koniec - skończcie już pie**olić o Rudym Oszuście i Małym Adolfie ... na świecie jest tyle ciekawszych rzeczy, którymi można się jarać ...

pa...........66

2012-04-29, 22:07
morus93 napisał/a:

A ciemnota ludzka dalej nie widzi, że jest jeszcze szansa dla Polski. Janusz Korwin-Mikke...


weż ty k***a idz sp***alaj bo widze ze nalezysz do gimbazy mikke ktory wypieprza kazdego ktory probuje w tej pseudopartii miec wlasne zdanie a zbiera tylko smarkow co naiwnie mysla ze bożka za nogi zlapali---nie k***a nie zlapaliscie korwin wali was w glowe i robi tak od 20 lat

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Do tego momentu czytałem Twoje wypociny, tak Tusk i jego plagi egipskie... biedny Donek, całe życie pod górę, a to przecież taki zdolny i wykształcony poliy...tfu historyk. Trochę wiary ludzie w naszego Kim don Tuska, zawsze może być gorzej...gdy nadejdzie...Kacz...ten którego imienia nie wolno wymawiać. :shock:


iidz sie czlowieku pie**olnij w glowe bo sie napisales a zero argumentow-odstaw te uzywki bo pie**olisz jak propaganda radia maryja oszolomie zaj***ny

mefe

2012-04-29, 23:04
Tusk, Kaczyński, Ziobro, Korwin-Mikke, nie ważne kto jeszcze. Najśmieszniejsze jest to, że nadal myślicie że jakikolwiek polityk chce zrobić coś dla Was, bo, tylko dla mnie!
Uświadomcie sobie, że tak nigdy nie było i nie będzie, można wybierać tylko mniejsze zło, które nas nie zrujnuje.

Polak i tak sobie zawsze poradzi, a narzekanie dawno stało się nasza cecha narodową, wiec nie myślcie że jeszcze jakiegokolwiek normalnego człowieka interesują żale wylewane przez Was do internetu.

LarryFoulke

2012-04-30, 00:37
pavel666 napisał/a:


iidz sie czlowieku pie**olnij w glowe bo sie napisales a zero argumentow-odstaw te uzywki bo pie**olisz jak propaganda radia maryja oszolomie zaj***ny


Przynajmniej TY mu odpowiedziałeś merytorycznie.

Pa...........ek

2012-04-30, 01:58
Jarosław będzie za ACTA jak to zobaczy...dobry kawałek wgram sobie go do seta jadąc na majówkę!

soldi69 napisał/a:



Sry ze sie wtrace do waszej dyskusji ale jak myslisz dlaczego gdy PiS byl przy wladzy bylo lepiej? Napewno nie dzieki wlasnie Jarkowi i spolce bo oni szukali tylko spiskow, zreszta nie wiem czy widzicie ale Jaro ma zapedy dyktatorskie, to jest chory czlowiek ktory moglby zniszczyc nasz kraj jeszcze bardziej. Ale wracajac do tego dlaczego bylo lepiej to Ci usiwadomie ze gdy PiS byl przy wladzy w 2005-2007 roku tak sie sklada ze nie bylo kryzysu, panswta rozwijaly sie i PiS nie ma nic do tego :) Nie rzadzil w trudnych warunkach tylko gdy bylo dobrze? I co wykorzystal ten fakt? Polepszylo nam sie przez to zycie? Prawda jest taka ze oni najchetniej jeszcze bardziiej (niz PO) zadluzyliby nasz kraj byleby miec przychylnosc spoleczenstwa. Mnie PO ten irytuje za ten caly balagan ale zauwaz gdy Tusk jest przy wladzy ma ze tak powiem przej***ne.1 kryzys swiatowy 2. Powodzie 3 Katastrofa smolenska. Wiec jesli nasz kraj ma tak przerabane dlaczego swietna opozycja z PiS-u nie probuje sugerowac wladzy/przekonywac do pomyslow ktore moga poprawic nasza sytuacje gospodarcza tylko non stop robia halas o radio maryja/tv trwam czy katastrofe smolenska wietrzac jakies spiski. Chcesz zyc w kraju rzadzonym przez czlowieka ktory ma urojenia i prowadzi swoja wlasna wojne wykorzystujac przy tym 96 tragicznie zmarlych osob? Myslisz ze co bybylo gdyby wygrali wybory? Byloby jeszcze gorzej! Ksieza dostawalibt jeszcze wiecej kasy(mamy oszczedzac a na religie w szkolach wydaje sie 1mld zl rocznie), na swiecie nikt by nas nie szanowal, bo zapewne pan Kaczynski machalby szabelka i strzelal fochy.Sry ze tak dlugi post ale jak czytam pie**oly typu za PiS-u bylo lepiej to mnie szlag trafia:)




prawdziwy sadysta z hadra...jak opie**olisz kaczora jarkowi to przyznam Ci rację-nagraj to

fghv

2012-04-30, 08:24
Wolę nie dożyć do emerytury niż nie dożyć kolejnego dnia. Zawistny Kaczyński, gdyby dorwał się do władzy, raz dwa rozpętałby trzecią wojnę światową... :-P swoją drogą Kaczyński cwana bestia. Trzyma sztamę z radiem Maryja i dzięki temu wszyscy zagorzali katole są za nim. A Polacy to katolicki naród. Dobrze to wykombinował 8-)

Michal_86

2012-05-02, 23:59
Oczywiście że cenzurują, słyszał ktoś o rewolucji na Islandii?

Nie? No właśnie. Sposób wychodzenia z kryzysu jaki zastosowano na Islandii (skuteczny) jest zakazany i nie wolno go rozpowszechniać!