18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Vive La France

Duczki1234 • 2023-03-27, 17:06
Co kraj to obyczaj


smc

2023-03-27, 20:38
Normalne relacje.

Francuz układa się z rządem paląc opony, a Polak biorąc 500zł.

markop4321

2023-03-27, 20:55
Co tam Borys bydła robił ?

ququa

2023-03-27, 21:01
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I ch*jow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.





Mnie nie iteresuje, że sie dajesz r*chac

mnie boli bo podatek podniesli i jak ja teraz bede płacił za 3 domy i 12ha ziemi

Wiewór

2023-03-27, 21:16
ququa napisał/a:

Mnie nie iteresuje, że sie dajesz r*chac
mnie boli bo podatek podniesli i jak ja teraz bede płacił za 3 domy i 12ha ziemi



Ja sobie swietnie radzę ale. .
Wypie**ole najwyżej pracowników na bruk i się wyżywię ale oni i wy będziecie wpie**alac spleśniały chleb.
Tak skończycie jak nie wyjdziemy na ulice.

Jokerd

2023-03-28, 06:43
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I ch*jow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Hahaha k***a, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie k***a pusty smiech ogarnia. pie**oleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez ch*ja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napie**alac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pie**olic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki ch*j wam w dupe, sperma wam w ryj


;-)

I nie fisiuj o wypie**oleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w p*zdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napie**alal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam k***a masz. Wiec nie strasz.. ;-)

Imperator_Jan

2023-03-28, 08:38
Jokerd napisał/a:

Hahaha k***a, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie k***a pusty smiech ogarnia. pie**oleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez ch*ja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napie**alac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pie**olic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki ch*j wam w dupe, sperma wam w ryj

I nie fisiuj o wypie**oleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w p*zdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napie**alal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam k***a masz. Wiec nie strasz..



W u psychiatry z tym problemem byłeś? Posługując się starym ludowym pwiedzieniem - W dupie byłeś, gówno widziałeś.

qrcok

2023-03-28, 09:09
Wiewór napisał/a:

Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Dobra, rozumiem że Ty szedłeś z pochodnią protestować, tylko się, kurcze, nikt nie przyłączył?

Wiewór

2023-03-28, 11:22
Jokerd napisał/a:

Hahaha k***a, jak slysze o prywaciarskich januszexach „co ich na zus nie stac” to mnie k***a pusty smiech ogarnia. pie**oleni prywaciatrze - oni nigdy na zus „nie mieli”. Ani teraz ani 20 lat temu.
Ale obroty na firmie w miesiacu ze sie slabo robi. Jak sie jest mniejszym przedsiębiorca i nie stac cie na opłacenie zusu dla swoich murzynow (ktorym pewnie tez ch*ja płacicie „bo nie macie”) to pora sie zastanowic nad rentownością waszego biznesu, skoro zus (oczywiscie minimalny, bo napie**alac zaczynacie pod stolem jak za czasow świetności prywaciarzy 20 lat temu) jest dla was nie do udźwignięcia. Albo pora przestac pie**olic glupoty ze nie ma na zus.
Prywaciarze - wielki ch*j wam w dupe, sperma wam w ryj

I nie fisiuj o wypie**oleniu pracownikow, bo jak masz bole porodowe o zus dla pracownikow, to jedynym poszkodowanym bedziesz ty. Twoi Murzyni pojda w p*zdu do innej roboty, a to Ty panie Szefie bedziesz teraz napie**alal po 20 godzin zeby utrzymac reputacje firmy i Twoj dotychczasowy luksus zycia.
Ci ludzie znajda robote, a Ty zostaniesz z samochodami na leasing i kredytami na firmie czy co tam k***a masz. Wiec nie strasz..



Co tu jeszcze robisz. Otwieraj firme i jutro robisz gruby hajs. Firme otworzysz przez internet. Przecież to takie proste?
Misiu kolorowy. Jest taki kryzys ze skończył się czas pracowników. Niedługo będziecie zapie**alac za jedzenie. Za michę k***a ryżu tak jak wam morawiecki obiecał.
Ostatnio jak dałem ogłoszenie ze szukam pracownika to po godzinie wyłączyłem telefon bo myślałem ze k***icy dostane. Ludzie błagali żeby ich przyjąć.

SlimShady

2023-03-28, 15:58
Wiewór napisał/a:

W Paryżu protesty bo największym nierobom w Europie podnieśli wiek emerytalny
W Izraelu strajki bo grzebią w prawie.
W Niemczech strajki bo w transporcie chca wyższych pensji.
Tymczasem polskie robactwo żyje za 2000 zł a wynajem mieszkania kosztuje 3000. W przeciągu dwóch tygodni ukradli kilkadziesiąt milionów.
I co ?
I ch*jow sto.
Polski robak wstał rano. Posłuchał w TVP jak jest dobrze. Zjadł czerstwy chleb z biedronki posmarowany na przezroczysto smalcem i poszedł jebac 14 h w januszexie na czarno bo firmy nie stać na ZUS po tym jak PiS go podniósł.



Trzeba być naprawdę nieudacznikiem by nie mieć dzisiaj pracy w Polsce. Albo dającym się wyzyskiwać idiotą, by pracować bez umowy. Czy głąbem pracując 14h dziennie za 2000 zł, gdy minimalna w kraju to 2700 zł netto.

TylerPL

2023-03-28, 16:43
Ktoś poszedł do Szefa kuchni z reklamacją steku dobrze wypieczonego. Szef się wk***ił, że bardziej wypieczony być nie może, ale na życzenie klienta wszystko i oto efekt.

Jokerd

2023-03-28, 17:35
Wiewór napisał/a:

Co tu jeszcze robisz. Otwieraj firme i jutro robisz gruby hajs. Firme otworzysz przez internet. Przecież to takie proste?
Misiu kolorowy. Jest taki kryzys ze skończył się czas pracowników. Niedługo będziecie zapie**alac za jedzenie. Za michę k***a ryżu tak jak wam morawiecki obiecał.
Ostatnio jak dałem ogłoszenie ze szukam pracownika to po godzinie wyłączyłem telefon bo myślałem ze k***icy dostane. Ludzie błagali żeby ich przyjąć.


Misiu kolorowy, opowiesci o błaganiu o zatrudnienie mozesz puszczac na forum dla dzieci wczesnoszkolnych.
Nie mam ochoty Ci sie tlumaczyc co i gdzie robie.
Fakt jest taki ze jak nie stac cie na opłacenie komus zusu „bo PiS podniósł zus” to slabo Twoja firemka jedzie i to Ty masz problem ze nie stac cie na ludzi ktorych zatrudniasz. Pewnie placz sie podnosi glownie z powodu podniesienia pensji minimalnej - czyli jestes typowym wyzyskiwaczem trzymającym ludzi na minimum.
Kiedys zrozumiesz ze aby miec wiecej ponosi sie rowniez wieksze koszta. Ja sie nauczylem ze pracownik to taki sam czlowiek jak ja i tez chce byc dobrze wynagradzany za swoja prace. Ale w Polsce to pojecie obce, niewiele jest firm gdzie szef nie stawia dojenia pracownikow i wyzysku po trupach nade wszystko. Pazerny dwa razy traci

Jak Cie nie stac na pracownika to zapie**alaj sam

I nie dorabiaj ideologii nazywając ludzi robakami i żebrakami o prace. Pewnie sam należysz do ludzi ktorych dzieła 3 raty kredytu od bycia bezdomnym

ququa

2023-03-28, 19:21
Wiewór napisał/a:

Ja sobie swietnie radzę ale. .
Wypie**ole najwyżej pracowników na bruk i się wyżywię ale oni i wy będziecie wpie**alac spleśniały chleb.
Tak skończycie jak nie wyjdziemy na ulice.




Ja sie wyzywie i swoja rodzine, ale miastowe wykapia jak muchy