18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Victory is ours"

Li...........94 • 2014-10-04, 19:05
Kolejny świetny filmik od nerdów z Moskwy!
Enjoy!


quartz75

2014-10-04, 22:40
k***a, nawet do reklamy gry niektórzy dorobią politykę i ideologię. Filmik dobry i tyle.

Miacholl

2014-10-04, 22:46
@1suko9
Ci co grają w WOT muszą mieć mocniejsze kompy do gry na low niż do odpalenia BF4 na full. Optymalizacja ssie :)

robert357

2014-10-05, 00:22
Nie żeby coś, ale to nie Gaijin robi te filmiki tylko różne studia. Wcześniejszy robiło to studio.
http://www.platige.com/pl/#search=war_thunder

Ten filmik zapewne też jakaś firma robiła (może to ta sama co poprzednie?). Jednak trzeba przyznać, że wszystkie trzy (pierwszy chyba na E3 lub na Gamescom zrobiony, drugi na Gamescom oraz ten) są świetne.

Co do samej gry. Samoloty są robione. Daleko im do IŁ-2, DCS czy MFS lecz oferują masę różnych maszyn. GF jak dla mnie nadal jest w fazie wczesnej bety, tylko że otwartej. No i lepiej mi się gra w WT niż w WoT czy WoWP.

Dzichader

2014-10-05, 02:41
@up War Thunder jest na silniku Ił-2; nawet połowa załogi się zgadza jakbyś w creditsy popatrzał :)
Grałem w Obie i jednak War Thundera lepiej czuć już nie mówiąc o trybie realistycznym czyli "k***a czemu się rozleciałem".

Dr0mg

2014-10-05, 06:01
tak tak "sra 7" outclimbuje 109-G, co oni pie**olą prze ruscy mieli mig-29 od 1929r.
Porównanie wt do wot -wot ma TYLKO lepszy match making, w wt mapa kończy się na 17km w górę i najmniej 30km na szerokość chodź teraz będą 128x128 km, w wt jest zj***ny balans przez wprowadzenie "ery" kiedyś było 20 poziomów i było dobrze. A nie jakiś battle rating gdzie zasrany yak-15 (ogólnie gówno i gównem powinno być) walczy z samolotami poniekąd z bitwy o Anglię a j***ny jest zwrotniejszy od a6m5 a szybkością przebija TA-152 (ogólnie najszybszy tłokowiec w grze -tak przynajmniej powinno być. A jest tak gówniana że nie idzie pętli zrobić nie mówiąc o połowie pułapu operacyjnego na którym nie lata) Nie wiem od kiedy amerykańskie, brytyjskie i ruskie odrzutowce walczyły z tłokowcami.. Słyszałem o niemieckich me262 ale to prze napie**alać się musi z migami 15 i f86 bo jak by było inaczej..
@UP spróbuj rozj***ć b-17 na FRB..
-
Co do filmu to powiem tak, sra 7 niszczy 109 gdyż jest zwrotniejsza, ale z chmury wypada 190' rozpie**ala pilota -> is2 niszczy tygrysa ale pantera która jest 2,5km dojeżdża go na wylot i rozpie**ala jeszcze tego obok, 88' walą w artylerię p.lot i film gotowy
poprzedni film był zdecydowanie lepszy

ellsworth

2014-10-05, 07:59
Filmik fajny, muzyka kompletnie ch*jowa i nijak do tego nie pasująca!

Diux

2014-10-05, 08:46
Niech lepiej nakręcą jakiś autentyczny filmik np o fali gwałtów na polskich kobietach i dzieciach...

Rasael

2014-10-05, 10:03
Ruskie gówno. :/

Szczam_na_Zakrystii

2014-10-05, 11:45
Lipton94 napisał/a:

@up, dobra, znajdź mi czołg, który posiada pasek życia, a załoga odetchnie z ulgą po trafieniu w ich czołg, bo przecież ma pełne zdrowie. k***a, jaką nerdoburzę rozpętałem



Po pierwsze nie wiem po co porównujesz gre do życia. Nigdzie nie jest napisane żę WOT to symulator.
WOT jest grą arcade więc ten pasek życia w niczym tu nie przeszkadza.
Dodatkowo daje więcej frajdy z gry niż WT.
Kończąc WT jest jeszcze tak nie dopracowany, ma tyle błędów że odechciewa mi się nawet to odpalać.
Ludzi grających w WT też jest jak kot napłakał więc masz tu porównanie obu produkcji i skończ pie**olić.

7 Sins

2014-10-05, 12:32
Jakie to piękne i patetyczne! Zapiera dech w piersiach! Liczę na to, że uwzględnią jeszcze chwalebne gwałty na Polkach, jak np po w kroczeniu do Warszawy.

GumowyKurczak

2014-10-05, 12:49
za wzajemnie się mordujących niemców i rusków zawsze piwko :)

kruncz

2014-10-05, 14:02
Cyka! blac! j***ny!

Angrycrybaby

2014-10-05, 18:26
Zajebiste. Bardzo spodobała mi się muzyka, więc pogrzebałem trochę w Internecie. Jakby ktoś był ciekawy to piosenka nazywa się "Не спеши" (Ne speshi) i jest to cover piosenki Anny German wykonany przez zespół "Мураками" (Murakami).

Dalione

2014-10-05, 18:57
W WT gram dla samolotów, a w WoTa dla czołgów, to wszystko. Chociaż zgadzam się tam z kimś że zj***li strasznie te ery, podobało mi się jak były poziomy bo było wiadome że nie wleci mi jakieś gówno 3 poziomy wyższe i rozk***i cały team. Po prostu przestałem w to grać od kiedy nie ma poziomów, a szkoda. :cry:

WinterWolf

2014-10-05, 21:15
Widząc jak technologia posuwa się do przodu to teraz oglądając, nie byłem pewny czy to film czy animacja...