18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Vest aligator?

Raikiri73 • 2015-06-18, 15:32
What do you call an aligator wearing a vest?




An investigator :amused:






perfidnie zaj***ne z baked potato.

pr...........ok

2015-06-18, 23:19
powinno być 'How do you call..' , ale co ja tam wiem...

ritu4l

2015-06-19, 11:43
Investigator? Bez sensu. Aligator in vest. I i tak jest równie śmiesznie co w dowcipie, czyli wcale :emo:

TheColt

2015-06-19, 12:13
prohook, srali muchy będzie wiosna, tak jak napisał jest poprawnie a ty ch*ja wiesz tak jak sam stwierdziłeś "How" by pasowało w przypadku "How do you say..." albo jak bys chcial nasladowac psa ;)

Ja też jebnę dowcip z angielskiego może sie tutaj przyjmie bo jak z nim kiedyś temat założyłem to z miejsca do sucharów polecial :P

Do you like tapes and cds? Because I'm about to tape this dick to your forehead so you can cds nuts.

Camel_06

2015-06-19, 13:18
Jak nazwać aligatora w kamizelce?

Śledczy.

Nie ma za co :ok:

okno1337

2015-06-19, 13:46
Niesamowite, w końcu kawał, który traci sens po polsku i akurat autor tego nie dopisał. Jak na złość

tr3mm0r

2015-06-20, 11:51
TheColt napisał/a:

prohook, srali muchy będzie wiosna, tak jak napisał jest poprawnie a ty ch*ja wiesz tak jak sam stwierdziłeś "How" by pasowało w przypadku "How do you say..." albo jak bys chcial nasladowac psa ;)

Ja też jebnę dowcip z angielskiego może sie tutaj przyjmie bo jak z nim kiedyś temat założyłem to z miejsca do sucharów polecial :P

Do you like tapes and cds? Because I'm about to tape this dick to your forehead so you can cds nuts.



My dog has no nose!
Then how does he smell?
Terrible!