18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krzyks_09.0

2018-05-30, 13:18
Proszę o link do odcinka pierwszego. Albo może lepiej nie :roll:

kothletino

2018-05-30, 13:48
Sława ponad wszystko, nawet kosztem własnej reputacji. :roll:
oj felcjur felcjur...

nowynick

2018-05-30, 13:52
wyciekło Twoje zdjęcie jak prosiłeś Angela o przyjęcie do grona


ale tak serio, aż tak Cię ciśnie na wirtualne piwa to może normalnie poproś, dam Ci tego ile chcesz pod każdym tematem i wpisem, znaj łaskę Pana, nie musisz się auto upokarzać (bo jeśli chciałeś pokazać dystans do siebie wyszło słabo) ;)

kothletino napisał/a:

Sława ponad wszystko, nawet kosztem własnej reputacji. :roll:
oj felcjur felcjur...



"Sława" - tu zagląda może parę tysięcy ludzi dziennie i większość nawet go nie kojarzy zapewne

"kosztem reputacji" - :D

~Angel

2018-05-30, 14:03
Zakładanie tematów o samym sobie jest jak lizanie własnej kuśki


Noside

2018-05-30, 14:19
Jeżeli jest jakaś granica żenady, to Velture trzyma ją w zębach i biegnie przed siebie.

os...........wo

2018-05-30, 14:20
Zapewne chciałeś pokazać dystans do siebie. Nie zmienia to faktu, że jesteś prostytutką i to darmową. Jak można nazwać mężczyznę, który przez kilka godzin dziennie przesiaduje na niszowym portalu, wyszukuje materiały, komentuje i to zupełnie za frajer ? Administracja powinna się cieszyć z pożytecznego idioty marnującego swoje życie dla ich zysku. Jednakże nawet oni mają cię za gówno i jebią przy każdej okazji. Przyznaj, miewałeś sporo sytuacji, w których napluto ci w twarz, wtedy niefrasobliwie podnosiłeś łeb w stronę nieba, wypatrując zachmurzenia.
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.

gustav665

2018-05-30, 14:27
kothletino napisał/a:

Sława ponad wszystko, nawet kosztem własnej reputacji. :roll:
oj felcjur felcjur...


haha, jakiej reputacji?

gazowany_spirytus

2018-05-30, 14:37
osztyk***o napisał/a:

Zapewne chciałeś pokazać dystans do siebie. Nie zmienia to faktu, że jesteś prostytutką i to darmową. Jak można nazwać mężczyznę, który przez kilka godzin dziennie przesiaduje na niszowym portalu, wyszukuje materiały, komentuje i to zupełnie za frajer ? Administracja powinna się cieszyć z pożytecznego idioty marnującego swoje życie dla ich zysku. Jednakże nawet oni mają cię za gówno i jebią przy każdej okazji. Przyznaj, miewałeś sporo sytuacji, w których napluto ci w twarz, wtedy niefrasobliwie podnosiłeś łeb w stronę nieba, wypatrując zachmurzenia.
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.




Mors_Nigra

2018-05-30, 16:45
"zajechali mnie jak szmatę, lepiej powiem, że trolluję..."

TB303

2018-05-30, 16:55
Oho, ktoś tutaj chyba próbuje poprawić swój wizerunek :lol:

Tafariel

2018-05-30, 17:00
Welur pamiętaj tylko co się dzieje z popularnymi użytkownikami :amused: Żeby cię jeszcze admini na poławianie krabów nie wysłali :krejzi:

~Velture

2018-05-30, 17:22
@up
Ja nie jestem popularny. Ja jestem znany.
Różnica taka, ze popularny to lubiana znana osoba. Mnie nie lubią :amused: