18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Veganie, veganie, veganie....

Halman • 2016-07-10, 13:41
Roczny chłopiec ważył 5 kg. Był na diecie wegańskiej


Cytat:

Chłopca do szpitala Bonifratrów w Mediolanie zawieźli jego dziadkowie. Lekarzy zdumiała waga dziecka, która wynosiła tyle, ile przeciętnie przypisuje się trzymiesięcznym niemowlakom. Badania krwi wykazały, że dziecko było poważnie niedożywione oraz że zawartość wapnia w jego organizmie wynosi "minimum niezbędne do przetrwania". Jak się okazało rodzice chłopca karmili go zgodnie z zaleceniami restrykcyjnej diety wegańskiej.

Podczas badań w szpitalu okazało się także, że chłopiec ma wrodzoną wadę serca i wymaga natychmiastowej operacji. Wprawdzie dieta nie pogłębiła wady, jednak brak wapnia w organizmie, który był skutkiem niedożywienia, spowodował, że operacja serca chłopca była bardzo ryzykowna.

Szczęśliwie zabieg się udał a dziecko wraca już do zdrowia pod pilnym okiem lekarzy. Choć wprawdzie odpowiednie służby poinformowane o całym zajściu, interweniowały u rodziców chłopca, Ci zapowiedzieli, że będą kontynuowali dietę.



WP.pl
szkoda dzieciaka...

Nizaryta1

2016-07-11, 12:54
k***a, weganie j***ni, ale cóż się dziwić, połowa nich to lewacy a druga połowa sekciarze a to nie są mądrzy ludzie, Hitler miał rację, ludzi głupich, słabych, chorych należy sterylizować i nie pozwalać im się rozmnażać.

MadDave

2016-07-11, 13:55
Od wielu lat bronie mojej opinii odnośnie wegan i wegetarianizmie jako chorobie psychicznej lub zaburzeniu rozwojowym. Często weganie są osobami pozbawionymi możliwości logicznego spojrzenia na otaczający świat, są częściej agresywni( szczególnie w dyskusji)- nie posługują się logicznymi argumentami, mają skłonność na opieraniu swojego zdania na badaniach przeprowadzanych przez tak zwanych"niezależnych" naukowcach prowadzących swoje obserwacje we własnym zakresie albo czysto teoretycznych spekulacjach na dany temat, bez zasięgania opinii u poważnych naukowców.
Kolejną ich wadą jest zasięganie po zbiór osób, najczęściej celebrytów jako autorytetów, nie myśląc o tym że ci ludzie przeszli na vege tylko z tego powodu żeby zwrócić na siebie uwagę (ich pr`owcy wiedzą co robią) a jednocześnie zapominając że np Adolf Hitler był wegetarianinem(umownie)
Mają też skłonność do pastwienia się nad zwierzętami oraz dziećmi, nie widząc w tym nic złego, według mnie to jest objaw psychopatii.
Radykalni wegetarianie powinni mieć prawny zakaz posiadania dzieci oraz zwierząt poza kozami.

Hvsarz

2016-07-11, 16:34
orwell14 napisał/a:

@up

Chyba Ci się coś poj***ło.

Dziecko powinno być odebrane rodzicom, zwłaszcza po ich "oświadczeniu".


Dlatego, że Pan niewolników tak zdecydował? Sytuacje absurdalne jakie miewają miejsce, a którym mogę się założyć, że się sprzeciwiasz, gdy odbiera się dzieci z byle powodu, wynikają z tego, że tacy jak Ty najpierw legitymizują odbieranie dzieci w ogóle.
Dzieci należą do rodziców - nie ważne jak wychowują. To "konkurencja" między rodzinami z czasem klaruje zachowania właściwsze. Tak się rozwijamy od tysiącleci, a Tobie podobni faszyści chcą ten rozwój całkowicie zatrzymać..

t1ger_delta

2016-07-11, 18:55
Nutzz napisał/a:

Co do mięsożerstwa, człowiek jest ch*jowym mięsożercą. Z dostępnych białek zwierzęcych najlepiej radzi sobie z białkiem bezkręgowców i jajami.



Bo... człowiek jest wszystkożercą? Plus - trawimy mleko całe życie jako chyba jedyne zwierzę.

Hvsarz napisał/a:


Dlatego, że Pan niewolników tak zdecydował?



Nie, oni prawie zamordowali dziecko w najgorszy możliwy sposób jaki można sobie wyobrazić - głodem.

sl...........ki

2016-07-11, 23:47
@UPUP Hvsarz

Jesteś debilem , dwójka tobie podobnych pojebów zagłodziła niemalże dzieciaka. Za takie coś do kryminału powinni wsadzić . Mam nadzieje że masz raka . Pa

Eramod

2016-07-12, 00:22
ja tam lubie mięsko i lubie czasem wj***ć big maca i popić colą, jebac weganów niech jedzą swoją sałatę i marchewki

hycel

2016-07-12, 02:40
Ale go spasli.

doOlsztynaBezWizy

2016-07-12, 06:26
WegANIE/muzulmANIE przypadek?nie sądzę. Wygnać z Europy!

eligurf

2016-07-12, 08:26
OlsztyniANIE. Przypadek? nie sądzę. Co za debile teraz tu siedzą.

Sam uwielbiam mięsko i sram na wegetarian nie mówiąc o weganach, ale w tym przypadku:
- dziecko niby na skraju, ale przeżyło operację
- gdyby faktycznie było źle to by operacji nie robili
- nie wiem czemu wam szkoda dziecka, bo geny zidiocenia ma w sobie,
- tak zwyczajnie działa selekcja naturalna.

voidinfinity

2016-07-12, 11:26
eligurf napisał/a:


- dziecko niby na skraju, ale przeżyło operację
- gdyby faktycznie było źle to by operacji nie robili



A co lekarze mieli robić? Oddać rodzicom żeby dożywili syna? :krejzi:
Pewnie potrzymali go na kroplówkach, a potem na blok.

eligurf napisał/a:

- nie wiem czemu wam szkoda dziecka, bo geny zidiocenia ma w sobie,



Kwintesencja sadola. Za weganizm odpowiadają geny, ale za homosiowatość z pewnością nie :krejzi:

doOlsztynaBezWizy

2016-07-12, 12:10
@eligurf
No ja też nie wiem co Ty tutaj robisz.

Ma...........ge

2016-07-12, 12:43
To jacyś kompletni debile byli. Nie mówię, że mi się dieta wegańska podoba, ale kto co lubi. Niech sobie żyje jak chce. Ale nie rozumiem jak to mogło brakować jakichkolwiek składników, skoro z zasady ta dieta powinna być dobrze przemyślana i mądrze zaplanowana. Wg to po prostu głodzenie było, a nie za bardzo wina weganizmu.