18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Van Damme Epic Split, wersja oryginalna!!!

Czarodziej_czarujący • 2013-11-23, 00:29
Witam! Nie było bo sam nagrywałem. Pierwszy mój temat, nie wiem czy się spodoba... Ale z true Hero!



Brokol

2013-11-23, 02:38
Korwin powinien tam być, na pohybel lewackim sk***ysynom :D

va...........er

2013-11-23, 02:43
Jak się nie odzywa to nawet spoko sie wydaje

lobominator

2013-11-23, 02:44
Genialne. Skrzynka wódki za robotę.

Btw to zobaczcie:


vass

2013-11-23, 03:03
jozef.zinger napisał/a:

o kuwa... lemingi..


O k***a PIŚdzielec :shock:

Imper3838

2013-11-23, 03:04
Jak walimy politycznie to...

shotme

2013-11-23, 04:02
Nie ma co pie**olić Leszek to jest kozak !

Ace7

2013-11-23, 07:29
Z ciekawości, który to?

Marsto

2013-11-23, 07:59
fake, za wysoki .... :/

ZiZU

2013-11-23, 08:43
@Ace7, mam nadzieję że sobie żartujesz ;]

Nejm

2013-11-23, 10:21
Kocham dzisiejsza technologie ! :D

Wolf3D

2013-11-23, 10:39
Gdzie moje 3x15? Gdzie obiecanie zmniejszenie podatków? Gdzie jest gabinet cieni? Gdzie jest druga irlandia? Dlaczego nie wracają Polacy z Anglii i innych krajów? Gdzie są Ci specjaliści? Gdzie ten uśmieszek? Co stało sie z amber gold? Gdzie spotkają sie politycy PO bo juz nie na cmentarzu? Gdzie można kupić sobie ustawe? Gdzie jest prawda? Dlaczego żydzi są w rządzie? Dlaczego żydzi dostają dostacje na cmentarze a cmenatrze nie remontowane? Gdzie myślenie Polaków? Dlaczego mordercy z komuny mają emerytury i niczego sie nie boją? Dlaczego w Polsce wszystko musi byc na odwrót? Dlaczego idioci skupiają sie na Kaczyńskim a chłop nie rządzi od 6 lat? Gdzie są nasze 300mln euro? Po ch*j nam stadiony? Po ch*j drogi ze ścianą wygłuszającą LAS? Dlaczego idioci nadal wierzą ze żyd będzie chciał dla Polaka dobrze? Dlaczego dajecie sie robic w ch*ja? Gdzie jest ten piekielny i zły rydzyk? Gdzie jest normalność i odpowiedzialność? Dlaczego w anglii bardziej sie starają o Polaków niz w Polsce? Gdzie jest moja emerytura? Dlaczego dajecie sobie mydlić oczy? Gdzie są Polscy profesorowie z wysoką kulturą, Polacy z Polaków?Gdzie jest ten skok cywilizacyjny? Gdzie są k***a DROGI? Dlaczego nie ma autostrad? A jak są to najdroższe w europie? Dlaczego padają Polskie firmy przez Urząd Skarbowy? A potem dostają odszkodowania? Dlaczego dajecie sie robić w ch*ja przez ludzie nie wiadomego pochodzenia? NO k***A GDZIE?!?!?!? Na tym filmiku to wstaw morde leminga bo to przynajmniej byłaby prawda!!! Słuchacie sie żydów to może zacznijcie niemców albo ciapatych albo swojego psa? Dlaczego dajecie sie robić w balona mediom? Dlaczego do dzisiaj nie widzicie sk***ysyństwa tego rządu i wielkiej propagandy?

Baksiu

2013-11-23, 13:18
Z tupolewami zamiast tych ciężarówek filmik byłby lepszy :D

Czarodziej_czarujący

2013-11-23, 15:00
deluxe napisał/a:

Zimne piwo. Powiedz mi tylko w jakim programie to robiłeś?

Aha i zrób z tuskiem jak spada.

Pod cokolwiek. Walec może być.



Dzięki. AE + PS. Tusk już spadł ;)

vander napisał/a:

Jak się nie odzywa to nawet spoko sie wydaje



Tutaj z oryginalnym głosem: