18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Użycie rzeźby by skrzywdzić kobietę

fantastico • 2017-04-19, 10:31
Szatniarka zaatakowana mężczyzną, który bijąc ją bez litości używa do tego rzeźby glinianej. A w rogu stały tulipany.


Tarab85

2017-04-19, 17:25
To wspomnienie o tulipanach na końcu brzmi poetycko.

ropol

2017-04-19, 17:42
Nie wiem ale bierność ludzi w takich sytuacjach wzbudza we mnie jeszcze większy wk*** niż sama sytuacja

jebiewdupelewaka

2017-04-19, 17:51
fantastico
czuję że jesteś romantykiem, pozerem, bo który zjeb z sadola zwróciłby uwagę na jakieś kurna tulipany, zwłaszcza koloru czarno-białego

Farid

2017-04-19, 19:33
Popieram przemoc wobec kobiet, ale w tym wypadku nie widzę powodu do napie**alania tej babki. Lepiej byłoby jakby zerżnął ją w dupsko.

exile

2017-04-19, 19:44
Tak mi się skojarzyło.

Pa...........ć

2017-04-19, 20:18
Przykład fantastico idealnie opisuje jak działa hejt w internecie, jest sobie gościu i wrzuca dobre wstawki ze swoim własnym pokręconym stylem, nikogo nie obraża, i jest apolityczny no ale skoro styl jest inny i "nienormalny" to trzeba się do tego przypie**olić bo tak po prostu.. dla zasady. :mrgreen:

Sabajone

2017-04-19, 20:52
PalonyPaznokieć napisał/a:

Przykład fantastico idealnie opisuje jak działa hejt w internecie, jest sobie gościu i wrzuca dobre wstawki ze swoim własnym pokręconym stylem, nikogo nie obraża, i jest apolityczny no ale skoro styl jest inny i "nienormalny" to trzeba się do tego przypie**olić bo tak po prostu.. dla zasady. :mrgreen:



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.

srajtasma09

2017-04-19, 23:17
Przecież ten opis to małe dzieło sztuki :mrgreen:

Pa...........ć

2017-04-19, 23:34
Sabajone napisał/a:



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.



Fajnie, pół polskiego internetu kaleczy język ale trzeba się przypie**olić do gościa który robi to w świadomy ironiczny sposób bo ma taki styl wklejania postów :-P

mazga50

2017-04-19, 23:47
Sabajone napisał/a:



Nie. On kaleczy nasz język. Nie myl tego z hejtem za nic.



co ty pie**olisz? dzięki takim opisom fantastico, śmieję się dwa razy: i z opisu i z filmiku...

Sabajone

2017-04-20, 10:37
PalonyPaznokieć napisał/a:



Fajnie, pół polskiego internetu kaleczy język ale trzeba się przypie**olić do gościa który robi to w świadomy ironiczny sposób bo ma taki styl wklejania postów :-P



Skoro on może kaleczyć nasz język w sposób jaki mu się chce to ja mogę się do niego przypie**alać. Proste. Nie podoba mi się to i wyrażam swoją opinię na ten temat. Mogę?

mazga50 napisał/a:



co ty pie**olisz? dzięki takim opisom fantastico, śmieję się dwa razy: i z opisu i z filmiku...



Ale co w tym jest śmiesznego jak tego się za bardzo nawet czytać nie da? :wtf: Poważnie nie kumam waszej podniety tym zjebem.

NieLubieWas

2017-04-20, 19:49
Sabajone napisał/a:


Poważnie nie kumam waszej podniety tym zjebem.



mi to wystarczy :-)

Za prymitywne z was organizmy, by doszukać się humoru w opisach tego całego fantastico