18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uzależniona od seksu

Jajamiomate • 2022-10-13, 13:31
Opis zbędny


Moc90

2022-10-13, 16:12
Baronessa napisał/a:

Synku, jak bym chciała, to bym ci brata zrobiła, zafundowała rozwód mamusi z tatusiem i niezłą jazdę na chacie. A teraz kończ te ziemniaki i schabowego co ci mamusia zrobiła i jazda do zeszytów, bo juto kartkówka z matmy, a przecież nie chcesz całe życie zasuwać na budowie za 2 stówki dniówki u Janusza, jak twój stary...



Wyślij zdjęcie dupala to się oceni czy masz rację. Pozdrawiam

Demirion

2022-10-13, 16:22
Na pierwszy rzut oka to może wydawać się śmieszne ale jak najdzie ochota taką nimfomankę to nawet z menelem potrafi się r*chać. Czyli jest jeszcze jakaś szansa dla części sadoli :D

Nabs

2022-10-13, 16:35



to chyba ta sama ?

rawpanic

2022-10-13, 16:37
Mozna zarazic inne kobiety ta choroba?

Tak z ciekawosci pytam...

zeus6

2022-10-13, 16:41
Kumpel pyta czy to te miasto Jarosław za Rzeszowem?

ProVVe

2022-10-13, 16:42
Jak byłem w odwiedzinach na oddziale psychiatrycznym to zaczepiła mnie pani w średnim wieku i chciała, żeby się jej spuścić na piersi. Byłem mlodym szczylem i zbierałem z ziemii szczękę... Nie wiedziałem co się dzieje i pielęgniarka się zlitowala, zabrała panią która jak to na oddziale była chora i chciała zachować jędrne piersi. Ponieważ według jej myśli tylko tak było to możliwe, aby codziennie nawilżać je sperma... Jakie tam były jazdy i co widizalem w 1 dzień to jak na filmach... Płacz, jaki, rozmowy z kapelusza... Jesli ktos tutaj pracuje w takim przybytku na bank ma pelno jeszcze większych akcji, którye chętnie przeczytam

Xanax777

2022-10-13, 16:44
ProVVe napisał/a:

Jak byłem w odwiedzinach na oddziale psychiatrycznym to zaczepiła mnie pani w średnim wieku i chciała, żeby się jej spuścić na piersi. Byłem mlodym szczylem i zbierałem z ziemii szczękę... Nie wiedziałem co się dzieje i pielęgniarka się zlitowala, zabrała panią która jak to na oddziale była chora i chciała zachować jędrne piersi. Ponieważ według jej myśli tylko tak było to możliwe, aby codziennie nawilżać je sperma... Jakie tam były jazdy i co widizalem w 1 dzień to jak na filmach... Płacz, jaki, rozmowy z kapelusza... Jesli ktos tutaj pracuje w takim przybytku na bank ma pelno jeszcze większych akcji, którye chętnie przeczytam



Mój znajomy jest psychiatra na oddziale i opowiada o takich akcjach. Ostatnio jedna typiara obciagala za papierosa :)

NosaczPL

2022-10-13, 17:11
Baronessa napisał/a:

Synku, jak bym chciała, to bym ci brata zrobiła, zafundowała rozwód mamusi z tatusiem i niezłą jazdę na chacie. A teraz kończ te ziemniaki i schabowego co ci mamusia zrobiła i jazda do zeszytów, bo juto kartkówka z matmy, a przecież nie chcesz całe życie zasuwać na budowie za 2 stówki dniówki u Janusza, jak twój stary...



200zł dniówki to uważasz że to mało ? aż się boje myśleć w takim razie ile ty masz dniówki 1000?

Baronessa

2022-10-13, 17:14
Nabs napisał/a:

to chyba ta sama ?



Tak. Z tego, co widać, to ani ona uzależniona od seksu, ani nikt do niej nie dzwoni. Zwykła schizofrenia w czystej postaci. Przykra sprawa.

Frank_Lopez

2022-10-13, 17:49
Baronessa napisał/a:

Tak. Z tego, co widać, to ani ona uzależniona od seksu, ani nikt do niej nie dzwoni. Zwykła schizofrenia w czystej postaci. Przykra sprawa.



Ile masz lat?

Jajamiomate

2022-10-13, 18:07
Nabs napisał/a:

to chyba ta sama ?



Tak, to ta sama :D

jazeck

2022-10-13, 18:16
Niestety, z głową coś ma nie tak, niestety takich ludzi w brew pozorom jest całkiem sporo w śród nas. Chodziłem kiedyś do psychiatry po wypadku dla dokumentacji. Stwierdziłem, że ja to jestem zdrowy z lekką traumą w porównaniu z ludźmi którzy tam przychodzą. Niektórzy mają na prawdę problemy. Jedni się nie myją, inni są dziwnie mili. Raz jedna chciała skakać przez okno, później zrezygnowała, cały czas wrzaski klnięcia i teksty typu"j***ć pis", później jedną osobę zaatakowała.

XTralala

2022-10-13, 19:03
zeus6 napisał/a:

Kumpel pyta czy to te miasto Jarosław za Rzeszowem?



Nie pie**ol że kumpel. Już zwietrzyłes okazję do pociupciania? Ty chytry lisku. Tak to ten Jarosław koło Rzeszowa

marcintutbxl

2022-10-13, 20:06
Ta sp***olina juz tu byla .Kotlet odgrzewany jebac .

NosaczPL napisał/a:

200zł dniówki to uważasz że to mało ? aż się boje myśleć w takim razie ile ty masz dniówki 1000?





NosaczPL napisał/a:

200zł dniówki to uważasz że to mało ? aż się boje myśleć w takim razie ile ty masz dniówki 1000?



200 zł to ja mam na godzinie ale w Euro .Polska to biedny kraj

jazeck

2022-10-13, 20:20
marcintutbxl napisał/a:

Ta sp***olina juz tu byla .Kotlet odgrzewany jebac .
200 zł to ja mam na godzinie ale w Euro .Polska to biedny kraj



Powiadasz 200zł masz na godzinę w Euro? czyli ile... 40 Euro masz na godzinę? W jakim ty kraju żyjesz? z resztą nie ważne, tam u Ciebie dopiero biedą wieje ;)