18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwolnić kurczaka!

de_Sade • 2019-09-01, 21:32
Kobieta przejęta losem kurczaków postanowiła uwolnić je z rozstawionej na ulicy klatki w Tangerze w Maroku. Jestem szczerze zdumiony, że dostała tylko jednego kopa, w dodatku tak późno. Całe zajście zakończyło się odwiezieniem wariatki do szpitala. Podobno dostała ataku histerii.


Halman

2019-09-01, 21:36
de_sade napisał/a:

Całe zajście zakończyło się odwiezieniem wariatki do szpitala. .



no i k***a prawidłowo... chyba vege weszło już za mocno...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-01, 21:37
k***a... gdyby jej za to uj***li łeb, po raz pierwszy nie nazwałbym ich dzikusami...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-01, 21:40
Serio ryzykowałbyś jakikolwiek z nią stosunek???

~Velture

2019-09-01, 22:12
Baba bez bolca dostaje pie**olca.

Ow...........an

2019-09-01, 22:20
Pewnie brudas jej kury podpie**olił i teraz na targu je sprzedaje.
Okradziona dopomina się o swoje, a waginosceptycy i kozofile wegankę z niej robią :)

MalcolmX

2019-09-01, 22:29
pie**olnięta do sześcianu i trochę nisko skanalizowana, ale pod jakąś głodną gadkę o brokułach, lasach Amazonii albo ostatnim, białym nosorożcu spokojnie do wyr*chania. Widać, całkiem sprężyste, młode cycochy. Pewnie ładnie pachnie bo nie pali i ogólnie dba o siebie. Tylko ten pusty łeb… Przy dobijaniu jajcami by dudniło jak w pustej beczce po ropie.

Oczywiście po całonocnym r*chaniu, rano robisz sobie przy niej, jajecznicę na boczku i jesz, śmiejąc się prosto w ten głupi ryj

loda_szmato

2019-09-01, 22:30
~Velture napisał/a:

Baba bez bolca dostaje pie**olca.


To samo pomyślałem.
Wyr*chałbym ją porządnie za kare.

PieronJasnySzlag

2019-09-01, 22:39
Jestem jak najbardziej za tym żeby wszelkie vege aktywistki, feministki, bojowniczki o wolność i inne lewicowe zjeby pojechali do arabów promować swoje wartości i nauczać postępu.

edmund

2019-09-02, 06:47
to wcale nie jest zabawne,
każdej kobiecie czasem odpie**ala, są iracjonalne i zwyczajnie tępe wtedy, do tego dorzućmy jaką ideologię lewacką i mamy,
popie**olenie ze zwierzętami, schiz, a u nas marsze LGBT / bo tam najwięcej jest kobiet, szczegolnie młodych /
czasem się zastanawiam, czy to jest przypadek że dopiero stosunkowo niedawno dostały prawa wyborcze itd.

impressa88

2019-09-02, 08:26
Cycki i twarz fajna brak mózgu nie wyklucza r*chania :mrgreen:

Metyl30

2019-09-02, 10:08
Jak mnie tacy ludzie wk***iaja,bezmozgi j***ne...