18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopeboy

2013-02-03, 20:04
dionizodoros, a inkwizycja i obecna islamizacja Europy to ch*j ? Spójrz na historię to może dostrzeżesz, że najgorsze zła jakie spotkały ludzkość mają podłoże religijne.Nie jestem przeciw wierze jako takiej ale przeciw temu jak tępe łby próbują nas indoktrynować i wykorzystywać religie do własnych celów.Człowiek jest jak pies musi mieć swojego pana który nim pokieruje w wędrówce przez życie, kogoś do kogo można kierować prośby i zrzucać winę gdy jest źle.Jestem ponad tym, wierzę w swoją podświadomość i nie obarczam żadnych bóstw winą za mój los.A teraz proszę kamienie w dłoń i możecie we mnie rzucać do woli z poczuciem wyższego dobra.

di...........os

2013-02-03, 21:14
Skoro w europie więcej jest już zadeklarowanych ateistów niż wierzących, po co przejmować się indoktrynacją? Czy ktoś ci broni nie wierzyć? To czym się w ogóle tu przejmować?


p.s.

Gdyby nie katolicyzm, Europa byłaby na znacznie niższym poziomie rozwoju cywilizacyjnego.

Dopeboy

2013-02-03, 21:52
Nie podobają mi się ich zwyczaje i sposób w jaki próbują je wdrażać.Nie ogarniam jak mając własny rozum i jakiś kręgosłup moralny można gwałcić kobiety czy zabijać żony.Żadne przyzwolenie od Boga czy człowieka do tego nie uprawnia.Chrześcijaństwo swoje krwawe krucjaty zakończyło już dawno ale swoje już nakradli.Jasna Góra 200m odemnie wypełniona złotem a pod jej murami głodni bezdomni.Jurek który swego czasu pie**olnął żarówką z farbą w obraz na Jasnej Górze jest uznawany za psychicznie chorego.Miałem przyjemność pogadać z nim trochę na dołku okazuje się całkiem inteligentnym człowiekiem, żarliwym katolikiem który chciał zwrócić uwagę innych katolików by zamiast modlić się w ozłoconym sanktuarium wrócili na właściwe tory.

P.S. Jurek niedługo książkę wydaje :D

rusofil

2013-02-04, 11:43
Znowu kwejk zamiast Sadola... To się robi ch*jowe.