18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga pedofil

AdmirałFloty • 2012-10-12, 00:21
Jak żyć ?

gregorio80

2012-10-12, 22:23
Mam nadzieje zobaczyc tutaj filmik jak redaktor naczelny Paweł Kuszaj dostaje wpie**ol, jak ja takich k*** nie nawidze!!!!

andib13

2012-10-13, 00:40
To tylko w Polsce możliwe. A ten "naczelny" to wizerunek prawdziwego polaczka. Czyli zaszkodzić innym żeby mi było dobrze.

~Imperator

2012-10-13, 01:02
Pawł Kuszaj, wspomniany koleś, całe 50 kilo faceta z małym fifakiem, jak ma zaistnieć,,,tak

TheExecutor

2012-10-13, 02:01
łał, moje miasteczko ( zgorzelec ) doczekało się głównej na sadisticu :D , ten redaktor to zwykły ch*j, będzie trzeba mu pokazać co i jak :chainsaw:

D4imon

2012-10-13, 02:21
Jestem mieszkańcem Zgorzelca i bliskim znajomym Wojtka. Wspólnie prowadzimy portal europamiasto.pl o którym również jest mowa w tym materiale. Sporo faktów zostało pominiętych. Wszystko zaczęło się od tego, że Wojciech intensywnie walczy z naszym Burmistrzem - Rafałem Groniczem(PO). Cała ta sprawa ma podłoże polityczne. Rafał jest przyjacielem na śmierć i życie właściciela portalu zinfo Mirosława Wróblewskiego. Zinfo jest tak naprawdę naszym regionalnym aparatem manipulacji, bo co burmistrz sobie zażyczy to jest publikowane. Portal ma ogromną oglądalność, wszyscy czytają treści tam zamieszczane, więc i jest siła przebicia. Wojtek wynalazł multum haków na burmistrza jak i na samego Mirka, który to ma na karku wyrok min. za przywłaszczenie ogromnej ilości pieniędzy (coś jak sprawa z Amber Gold, tylko ten przyjmował rachunki w punkcie płatności i nie wpłacał ich tam, gdzie miały zostać wpłacone). Oczywiście wywinął się ze wszystkiego i jakimś dziwnym trafem dostał wyrok w zawieszeniu, a ludzie do tej pory nie zobaczyli na oczy pieniążków. On sam aktualnie handluje trefnym ekogroszkiem na skalę całego kraju i prowadzi działalność przestępczą, na co zebraliśmy razem z Wojciechem sporo dowodów. Na Burmistrza mieliśmy przede wszystkim to, że za jego kadencji nasze miasto zbankrutowało i razem z kolegami, którzy prowadzą regionalne stowarzyszenie "Kuźnia" upłynniają pieniądze miasta na swoje zachcianki. Niestety, Burmistrz z Mirosławem poczuli oddech Wojtka na plecach i w ten oto sposób postanowili go uciszyć. Kto by pomyślał, że Wojtek zamiast się załamać, obróci wszystko "na swoje" i w ten sposób zniszczy tą całą świtę.

lukaszksk

2012-10-13, 12:44
Znowu wygadany zniewieściały fagas w garniturku kłapie dziobem i nie można mu nic zrobić. Takich ludzi bez honoru powinno się tępić u podstaw bo brak honoru jest przyczyną niszczenia tego narodu.