18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga Nakurwiam Zombiaki!!!

salmonellas • 2012-12-13, 23:24
Nie ma to jak dobry rozpie**ol :mrgreen:

kizug666

2012-12-14, 10:22
cwaniak cm napisał/a:

Za "Walking dead" zawsze piwko :)



za wyświechtany komentarz zawsze piwko :D

CarlosPOL

2012-12-14, 10:33
Zawsze się zastanawiałem ,czy zombie jebią padliną :\

Hanys93

2012-12-14, 10:53
Prawie jak z Postal'a akcja wzięta :D

gangstareso

2012-12-14, 11:00
zajebisty serial z córką wymiatamy każdy odcinek szkoda tylko że na 9 będziemy czekać do 10 lutego

PsychoAnimeFan

2012-12-14, 11:22
Mogliby zabijać tylko zombie bo fabularnie serial leży :/.

korinogaro

2012-12-14, 12:41
Czy ktoś może mi wyjaśnić jakim cudem ludzka cywilizacja mogłaby upaść (tak jak to jest m.in. w The Walking Dead)w wyniku zombie wirusa czy cokolwiek to jest(zwłaszcza jeśli chodzi o USA)? Ludziska od początku wiedzą, że to są zombie i trzeba zniszczyć mózg (więc popkulturowo są na tym samym etapie co my). Dodatkowo w USA co najmniej połowa ludzi wie jak względnie dobrze obsługiwać broń krótką, a jeszcze więcej potrafi w ogóle strzelać (w sensie załadować broń, wycelować, strzelić i trafić w tarczę). Amunicji o standardowych kalibrach są miliardy sztuk. Nie umierasz natychmiast od ugryzienia. Jak w takich warunkach zombie mogłyby zyskać taką przewagę? To zwyczajnie nie możliwe.

fafarapa

2012-12-14, 13:30
Przy tym filmiku tosty smakują lepiej ;>

Mr Dan

2012-12-14, 14:45
3 sezon jest w połowie, ale następny odcinek w lutym dopiero :(
A co do serii, to zajebista :D

Jak ludzkość mogła zginąć. Jest to wirus, który sprawia, że każdy martwy wraca do życia, jest to w powietrzu. Nie ważne jak zginiesz. Dziennie w Ameryce ginie kilkaset ludzi, w wypadkach, rabunkach, itp.

Jak zaczyna się apokalipsa nie podejrzewasz, że twoja matka się zabije. 1 zombie jest w stanie zabić 3-4 osoby w rodzinie i sąsiadów, którzy jeszcze nie wiedzą. Zaczyna się panika, ale po 3-4 dniach wiadomo kto.

100 zombie zmienia się w całe miasta 5.000 - 20.000 w 1 dzień. Zanim się obejrzysz jesteś przez nich otoczony. Oczywiście ci, którzy przeżyli ugryzieni, którzy się nie przyznali prawdopodobnie zabiją grupę która przetrwała za 1 mamy 20 zombie.

Prawdopodobieństwo, że w azylach są zombie jest wielkie. Jeśli armia wpuściła 1 osobę, to mogą zginąć tysiące. Dlatego w The Walking Dead "gówno uderza w wentylator" z ogromną prędkością.

Osoby grające w Left 4 Dead myślą, że zabicie zombie jest łatwe, ale zapominają, że zwykłe ugryzienie sprawiłoby, że być miał gorączkę i padł (zombie gniją i mają w ch*j bakterii, prawdopodobnie, jak warany), albo byś się wykrwawił ^^ Jeśli ktoś grał w DayZ, to ma trochę większe doświadczenie "z symulatora apokalipsy", jednak średnia życia w tym świecie, to 40min, a największe ch*je, to ludzie, którzy chcą dostać się do twojego plecaka po puszkę napoju, czy po zapałki.

Pu...........le

2012-12-14, 14:50
Czekałem na tę łopatę, czekałem... i się zawiodłem :(

Mardog

2012-12-14, 15:13
Najlepszy film/serial o zombie bez kitu ;D

Tuiq

2012-12-14, 15:47
Tam część zombie zabili nie z łuku tylko, k***a, z kuszy!

j2m2

2012-12-14, 16:00
@up obejrzyj kilka innych zmienisz zdanie. ale jest dobry.

Vicious111

2012-12-14, 16:38
dobry filmik piwko

btw nawiązując do komentarzy niektórych osób to z tego co wiem The walking dead ma się skończyć na 3 sezonie a wy tu mówicie o 4 ?
załączam info z wikipedii:
1 Series overview
1.1 Season 1 (2010)
1.2 Season 2 (2011–2012)
1.3 Season 3 (2012–2013)

jeśli się mylę proszę mnie uświadomić 8-)

korinogaro

2012-12-14, 18:25
@Mr Dan to co mówisz jest ok gdyby nie fakt, że ludzie którzy boją się o swoje życie to w większości sk***iele (w sensie tak się zachowują) tak więc miłościwe wpuszczenie kogoś ugryzionego do azylu jest tak naprawdę niskie (dzisiejsze plany epidemiologiczne przewidują np. tworzenie azyli i jedną z technik jest przetrzymywanie "przybyłych" przez 48-72 godziny w pomieszczeniu przejściowym). Ponieważ większość azyli tworzonych byłoby przez armię to jednak ta procedura byłaby przestrzegana. Poza tym spoko, mam w ciągu 1nego dnia 20 tys. zombie ale sam Nowy York ma kilka milionów mieszkańców, którzy by dość namiętnie relacjonowali przez sieć czy komórki co się tam dzieje. Tak więc kilka miast by upadło ale większość by raczej przetrwała. Dodatkowo zombie robią się tylko ze świeżych trupów, a i to tylko tych nie zniszczonych wystarczająco. Tak więc de facto zombie na początku rozprzestrzeniałyby się dość szybko, potem ilość ich by była względnie stała (bo ze względu na ilość zombie większość ofiar byłaby zjadana bez szansy na przeniesienie choroby plus straty po stronie zombie). Potem sądzę, że zombie zaczęłyby być dość intensywnie eksterminowane do praktycznie zera. Co jakiś czas pewnie wybuchałaby drobna epidemia ale to tyle.

Demolka90

2012-12-14, 23:09
UP pomyśl , o epidemie dzis jest bardzo latwo ze wzgeldu na to ze osoba zarazona poleci na drugi konec swiata i co? w samolcie zaraza innych. Druga sprawa Twoja ukochana jest zarazona nawet jesli byla by zombi tak o nagle bylbys w stanie odrazu ja zabic? bo ja , 3 sprawa chwila nie uwagi i jestes zombi 4 sprawa brak ludzi amunicji , 5 sprawa tworza sie gangi ktore zaczynaja zamieszki bo wldza traci kontrole nad wszystkim. film jest kozacki bylem nastawiony negatywnie ale naprawde wkreca i miesza w glowie daje do myslenia co Ty bys zrobil na ich miejscu.