18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga, nakurwiam

Pfciuki • 2013-06-02, 04:23
Pokonywanie barykady przez policje. Filmik z innej perspektywy, ale armatka zasłoniła najlepsze... suka


Zarammoth

2013-06-02, 15:14
To jest właśnie paradoks, że Turcja jest bardziej świecka* niż Polska, a jak Turcy przyjadą wgłąb Europy to chcą narzucić islam ponad prawo.

*Poczytajcie o Ataturku, "ojcu założycielu", który wziął islam w Turcji za pysk, jedno z jego najważniejszych postanowień to kompletny rozdział państwa i religii.
"Znacznie ograniczył ingerencję islamu w politykę państwa wprowadzając kodeks karny. Za jego rządów wprowadzono obowiązkowe nauczanie kobiet, a także ustawy gwarantujące im równość społeczną i polityczną, promowano też zachodni styl ubierania się." - wikipedia.pl

Robot

2013-06-02, 15:16
@up no i tak powinno być na całym bliskim wschodzie. Właśnie w radiu mówili, że tam strajkują z powodu budowy centrum handlowego, dodali, że wprowadzono jakąś ustawę ograniczającą spożycie alkoholu w miejscach publicznych, co niestety jebie islamizacją.

myha

2013-06-02, 15:19
zresztą co wam za różnica dla większości użytkowników tej strony każdy mieszkaniec Turcji to terrorysta i fanatyk. Ktoś nawet wstawiał tu filmik z jakimś przygłupem tłumaczącym że islam zalewa Europe w którym flaga Turcji była reprezentantem całości światowego islamu(z czego nieźle się uśmiałem swoją drogą)

Ad...........sa

2013-06-02, 16:02
W 0:12 armatka niszczy sygnalizator :D

ni...........ne

2013-06-02, 19:42
koleś w 10 s pojawia się z prawej strony, potem wstaje i w 12 s zaczyna iść kulejąc

Booyan

2013-06-02, 20:56
Rosja ???

asd1235

2013-06-02, 20:57
nieodwracalne napisał/a:

koleś w 10 s pojawia się z prawej strony, potem wstaje i w 12 s zaczyna iść kulejąc



Też tak myslałem. W 0:01 widać, że przy tym śmietniku kuca dwóch gości. Jednemu udało sie wyjść kulejąc, drugi został chyba przejechany.