18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga na prawą stronę ekranu..

Halman • 2022-01-01, 19:00

niespodziewana niespodzianka... :krejzi:

angel_punx

2022-01-01, 20:18
4 Non Blondes - What's Up?. Tylko jakby trochę inna wersja.

wiktor157842

2022-01-01, 21:23
Tobiahus96 napisał/a:

co to za nuta?



4 Non Blondes - What´s Up (metal cover by Leo Moracchioli)

radek225

2022-01-01, 21:36
Halman przed instalacją TikToka na telefonie:



Halman po instalacji TikToka na telefonie:




Halman

2022-01-01, 21:54
radek225, ciekawa insynuacja tyle że od jakiegoś pół roku już bez żadnych podstaw
ale to miłe że utrwaliłem się w waszej zbiorowej świadomości po wsze czasy...

radek225

2022-01-01, 21:57
Halman napisał/a:

, ciekawa insynuacja tyle że od jakiegoś pół roku już bez żadnych podstaw;
ale to miłe że utrwaliłem się w waszej zbiorowej świadomości po wsze czasy...



Nie wiem, o czym Hal piszesz. Ale pewnie nie widziałeś, że wiele razy broniłem Cię, gdy ludzie w komentarzach ciskali Ci od pedałów i innych wyzwisk. Do tej pory nie wiem, o co im chodziło, bo Sadola przeglądam dosyć regularnie od 2010 roku, i pamiętam Cię jeszcze jako Hal9000/2, i nic pedalskiego żeś nie wstawiał. Powyższe obrazki wstawiam pod każdym postem z TikToka, nie ważne, kto jest autorem tego posta.

Halman

2022-01-01, 22:03
radek225 napisał/a:

Nie wiem, o czym Hal piszesz. Ale pewnie nie widziałeś, że wiele razy broniłem Cię, gdy ludzie w komentarzach ciskali Ci od pedałów i innych wyzwisk. Do tej pory nie wiem, o co im chodziło, bo Sadola przeglądam dosyć regularnie od 2010 roku, i pamiętam Cię jeszcze jako Hal9000/2, i nic pedalskiego żeś nie wstawiał. Powyższe obrazki wstawiam pod każdym postem z TikToka, nie ważne, kto jest autorem tego posta.



głupi facet nie jesteś bo obserwuję twoje polemiki z baronem natomiast dziwne masz podejście do oceny materiału bo poprzez pryzmat logo tiktoka, wiadomo ze tik tok kojarzy się z głupotami ale i tam są zamieszczane ciekawe rzeczy. Musisz się bardziej elastyczny - panta rhei

radek225

2022-01-01, 22:15
Halman napisał/a:

głupi facet nie jesteś bo obserwuje twoje polemiki z baronem natomiast dziwne masz podejście do oceny materiału bo poprzez pryzmat logo tiktoka, wiadomo ze tik tok kojarzy się z głupotami ale i tam są zamieszczane ciekawe rzeczy. Musisz się bardziej elastyczny - panta rhei



A dziękuję Ci za słowa uznania. Dla mnie TikTok to 80% reżyserowane filmiki pod publiczkę, typu "śmieszne" pobudki, niespodzianka dla kobiety - zlew pełen brudnych garów, wyłączanie komuś prądu w suszarce i obserwacja reakcji "nieświadomej" ofiary itp. Normalna osoba przy drugim wyłączeniu prądu by się połapała, że ktoś sobie z niej jaja robi, a tu 3 minuty i ktoś dalej nie wie, co się dzieje. Czyli ustawka, albo ktoś ma IQ szympansa. Z kolei pozostałe 20% to jakieś poj***ne czelendże. Generalnie, dla mnie targetem TikToka są dzieci w wieku 9-12 lat, albo konsumenci paradokumentów. Jednym słowem ludzie z IQ poniżej 70, albo małe dzieci. Dla mnie oglądanie filmów stamtąd dosłownie godzi w mój intelekt. Dlatego nie chcę tego tutaj, bo Sadistic w założeniach miał być cięższy niż reszta internetu. A co do ciekawej zawartości, jak zaczniesz grzebać w oczyszczalni ścieków, to i wśród gówna zaczniesz wyławiać ciekawe fanty, które ludziom wpadły przypadkiem do kibla jak pierścionki z brylantami, pieniądze, złotą, srebrną, platynową biżuterię. Chyba w UK 2 lata temu gość wyłowił ze studzienki kanalizacyjnej dwa nowe Rolexy. Ale co z tego, jak 99,99% zwartości oczyszczalni i kanalizy to woda z gównem. I tak samo z TikTokiem. 99,90% jego zawartości to nic nie warte gówno, a jego logo dosłownie działa na mnie jak płachta na byka.

Halman

2022-01-01, 22:27
radek225 napisał/a:

A dziękuję Ci za słowa uznania. Dla mnie TikTok to 80% reżyserowane filmiki pod publiczkę, typu "śmieszne" pobudki, niespodzianka dla kobiety - zlew pełen brudnych garów, wyłączanie komuś prądu w suszarce i obserwacja reakcji "nieświadomej" ofiary itp. A drugie 20% to jakieś poj***ne czelendże. Generalnie, dla mnie targetem TikToka są dzieci w wieku 9-12 lat, albo konsumenci paradokumentów. Jednym słowem ludzie z IQ poniżej 70, albo małe dzieci. Dlatego nie chcę tego tutaj, bo Sadistic w założeniach miał być cięższy niż reszta internetu. A co do ciekawej zawartości, jak zaczniesz grzebać w oczyszczalni ścieków, to i wśród gówna zaczniesz wyławiać ciekawe fanty, które ludziom wpadły przypadkiem do kibla jak pierścionki z brylantami, pieniądze, złotą, srebrną, platynową biżuterię. Chyba w UK 2 lata temu gość wyłowił ze studzienki kanalizacyjnej dwa nowe Rolexy. Ale co z tego, jak 99,99% zwartości oczyszczalni i kanalizy to woda z gównem. I tak samo z TikTokiem. 99,90% jego zawartości to nic nie warte gówno, a jego logo dosłownie działa na mnie jak płachta na byka.



że cię logo odrzuca nic nie poradzę, zawsze dla zasady możesz nie oglądać a rozdrapywanie ran nad starym sadolem... ileż ja się juz nagadałem o tym z Bongmanem... nasza konkluzja jest taka; strona zeszła z poziomu nie w jeden dzień, to był proces przekształcenia strony wyjątkowej w kolejny serwis rozrywki lekkiej, łatwej i przyjemnej... A jak tego nie rozumiesz i dodatkowo masz własne zdanie to ci moderoro warem to pokaże. No cóz, sumując takie są założenia biznesplanu że to strona ma być dla wszystkich a informacja o +18 to jak lep na muchy dla dzieciaków... a ja? a ja szyję taki garnitur jaki się tym dzieciakom podoba z tym ze w przeciwieństwie do pinkmana staram sie o ten minimalny poziom a nie każde gówno jak leci... że po mnie jadą? niech jadą bo atakują dzieci bo to fajne i bezpieczne - normalny człowiek nie atakuje drugiego bez potrzeby.

radek225

2022-01-01, 22:56
Halman napisał/a:

że cię logo odrzuca nic nie poradzę, zawsze dla zasady możesz nie oglądać a rozdrapywanie ran nad starym sadolem... ileż ja się juz nagadałem o tym z Bongmanem... nasza konkluzja jest taka; strona zeszła z poziomu nie w jeden dzień, to był proces przekształcenia strony wyjątkowej w kolejny serwis rozrywki lekkiej, łatwej i przyjemnej... A jak tego nie rozumiesz i dodatkowo masz własne zdanie to ci moderoro warem to pokaże. No cóz, sumując takie są założenia biznesplanu że to strona ma być dla wszystkich a informacja o +18 to jak lep na muchy dla dzieciaków... a ja? a ja szyję taki garnitur jaki się tym dzieciakom podoba z tym ze w przeciwieństwie do pinkmana staram sie o ten minimalny poziom a nie każde gówno jak leci... że po mnie jadą? niech jadą bo atakują dzieci bo to fajne i bezpieczne - normalny człowiek nie atakuje drugiego bez potrzeby.



Problem w tym, że jak nie odpalisz filmu to czasami tego loga po prostu nie widać. Co do sadola to jego rozkład zaczął się w 2011 roku po pierwszej czystce Sadola. Kiedy to z Harda zaczęły masowo znikać najbardziej mięsne i krwiste filmy. Wcześniej lądowało tam wszystko, oprócz ciepłych placków (if u know what I mean). Filmy były dużo bardziej krwawe, nie brakowało też okrucieństwa wobec zwierząt, było więcej chorób, czy to ludzi, czy zwierząt. Do tej pory mam przed oczami, jak facet zrzucił z dachu psa, a ten spadł, i połamany skowytał na ziemi. Filmy generalnie po czyscte miały być lżejsze i opatrzone opisem. Zniknął także dział historyczno-dokumentalny. Od tamtej pory zaczęła się równia pochyła. Czyli 90% filmów z Ameryki Południowej, reszta to pedalstwo, baby z fiutami itp. Już w 2011 roku Sadistic zdjął bojówki, a założył rurki. Ściął włosy metalowca, robiąc samurajski koczek. Zamiast tanich win, zaczął pić soczek z pomidorków i sojowe mleczko. Lekkostrawna papeczka dla wszystkich, zamiast krwawe mięcho dla nielicznych. A znaczek +18 pojawił się po akcji z Basią Szafraniec. Co do moderatorów, to jedyny którego lubię i szanuję, to Angel. A czemu ludzie po Tobie cisną? Nie wiem. Nie raz pytałem i odpowiedzi nie znam. Po prostu nie odpisuj jak ja Baronowi i nie wchodź w polemikę,, ludzie się sami znudzą z powodu braku Twojej reakcji ;) .

pyxun

2022-01-02, 08:11
nawet wąż zdechł