18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga na podrabiane palmy!

kreatywnakrowa • 2018-03-25, 13:32
Taka ciekawa informacja dla katolickich użytkowników sadistica. Parafia na Pradze ostrzega oraz informuje, że palmy kupione u handlarzy nie przyjmują wody święconej! To ważna kwestia na którą musicie zwrócić uwagę! Jeśli udacie się do kościoła że sp***oloną palmą to całe święta ch*j wam trafi. Pamiętajcie! Kupujcie palmy wyłącznie z katoatestem albo będziecie potępieni!

KlinikaAborcyjna

2018-03-25, 16:44
edek.bajzel napisał/a:

znów antykatole mają ból dupy, ale w necie jest dobra maść na bóle, wszystkie ich problemy, nie jest droga,
proponuję poszukać w wyszukiwarce, jest na pierwszym miejscu



Oj edziu edziu.
Wiesz ja jestem katolikiem i wcale się tego nie wstydzę a ból dupy mam. Już wyjaśniam czemu: bo razi mnie hipokryzja katabasów.
Jak to jest że chcą aby dawać na tacę ale część z tych pieniędzy nie idzie na utrzymanie budynku kościelnego i plebani a WYPASIONE fury. Rozumiem jak ksiądz jeździ nawet nowym autem za 40 czy 50 tys np KIA Venga ale jak purpurowi wożą się autami za pół bańki albo droższymi to razi w oczy. I oni zbierają aby pomagać biednym i potrzebującym a sprzedajcie te zbędne limuzyny to wykarmicie przez pięć lat całą afrykę.
O zatajaniu pedofilii wśród kleru to nawet nie będę się rozpisywał każdy wie jak to się szybciutko zamiata pod dywan i nikt z tym problemem nie jest w stanie się rozprawić.
Ilu księży ma baby i dzieci ilu lubi inne rozrywki które nie przystają normalnym ludziom.
I oni uważają się za strażników moralności! Wstyd! to są hipokryci.
:kawa:
Co do mema to w 21 wieku tylko stare moherki mogą się na to nabrać i to też nie wszystkie bo jest wsród nich część która myśli samodzielnie.

JohnMadafaka

2018-03-25, 17:37
U mnie, choć w miasteczku, proboszcz hoduje kury, gęsi, świnie, kozy po części jako hobby, a po części, żeby było taniej. Poza tym zwykle zasuwa rowerem, choć ma też matiza, a hajsy z tacy faktycznie idą na to na co się je zbiera... i dlatego w wieku 60+ lat jest tylko proboszczem w niezbyt wielkiej parafii.

Wszystko zależy od człowieka i jego sumienia. Możesz bujać się jak rezus za kasę z tacy, albo wierzyć w wartości, które głosisz, ale najpewniej nie wespniesz się w hierarchii. Tak samo z polityką - im wyżej chcesz być tym więcej rzeczy musisz zrobić wbrew sobie, co powoduje powolny rozpad twojej moralności.

edek.bajzel

2018-03-25, 20:14
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Oj edziu edziu.
Wiesz ja jestem katolikiem i wcale się tego nie wstydzę a ból dupy mam. Już wyjaśniam czemu: bo razi mnie hipokryzja katabasów.
Jak to jest że chcą aby dawać na tacę ale część z tych pieniędzy nie idzie na utrzymanie budynku kościelnego i plebani a WYPASIONE fury. Rozumiem jak ksiądz jeździ nawet nowym autem za 40 czy 50 tys np KIA Venga ale jak purpurowi wożą się autami za pół bańki albo droższymi to razi w oczy. I oni zbierają aby pomagać biednym i potrzebującym a sprzedajcie te zbędne limuzyny to wykarmicie przez pięć lat całą afrykę.
O zatajaniu pedofilii wśród kleru to nawet nie będę się rozpisywał każdy wie jak to się szybciutko zamiata pod dywan i nikt z tym problemem nie jest w stanie się rozprawić.
Ilu księży ma baby i dzieci ilu lubi inne rozrywki które nie przystają normalnym ludziom.
I oni uważają się za strażników moralności! Wstyd! to są hipokryci.
:kawa:
Co do mema to w 21 wieku tylko stare moherki mogą się na to nabrać i to też nie wszystkie bo jest wsród nich część która myśli samodzielnie.


jak napisałem wcześniej, na bół dupy , zazrość, zawiść, brak empatii, wyobraźni,
szukanie dziury
poszukaj dobrej maści
znam wielu lewków, po-jebów, jechowców, ruskich, czosnków, feministki, trolli, pedałów itd.
im pomogła

robson198918

2018-03-25, 20:26
już widzę że ktoś kto chodzi do kościoła robi takie zdjęcie i dodaje na internet ... no bo przecież każdy czyta intencje mszy od początku do końca

mygyry

2018-03-25, 20:26
edek.bajzel, Zaślepieni wierni, bardziej szkodzą kościołowi, niż roztropni ateiści ;-)

PieronJasnySzlag

2018-03-25, 20:39
Edek ma racje, typowy ból dupy.
Owsiak jeździ autem za pół bańki - wszystko ok, odczepcie się od owsiaka, robi tyle dobrego, podpisz papier że nie będziesz korzystał ze sprzetu owsiakowego draniu...
Ksiądz jędzi autem za pół bańki - hipokryzja, skandal, jak on śmie, pieniądze z tacy, pedofil...
Tak właśnie wygląda ból dupy. Przeważnie są to lewacy którzy po przeczytaniu gazety wyborczej sami chcą ustalać zasady w kościele.

Kościół jako wspólnota ma jak najbardziej moralne prawo do tego żeby narzucać swoje zasady. Jak Ci one nie pasują to poprostu nie chodzisz do kościoła (jak ja) a nie wszędzie i przy każdej okazji marudzisz, jęczysz i na siłe szukasz sensacji.

doredo

2018-03-25, 20:51
Nie no nie wierze, jeszcze są fanatycy, którzy tego bronią :D

ellsworth

2018-03-25, 20:57
Znamienne są te słowa o kręceniu biznesu na ludzkiej naiwności, oj znamienne...

Spiderowski napisał/a:

Edek ma racje, typowy ból dupy.
Owsiak jeździ autem za pół bańki - wszystko ok, odczepcie się od owsiaka, robi tyle dobrego, podpisz papier że nie będziesz korzystał ze sprzetu owsiakowego draniu...
Ksiądz jędzi autem za pół bańki - hipokryzja, skandal, jak on śmie, pieniądze z tacy, pedofil...
Tak właśnie wygląda ból dupy. Przeważnie są to lewacy którzy po przeczytaniu gazety wyborczej sami chcą ustalać zasady w kościele.

Kościół jako wspólnota ma jak najbardziej moralne prawo do tego żeby narzucać swoje zasady. Jak Ci one nie pasują to poprostu nie chodzisz do kościoła (jak ja) a nie wszędzie i przy każdej okazji marudzisz, jęczysz i na siłe szukasz sensacji.


Nie, to nie jest to samo. Przede wszystkim księża zgodnie ze swoim własnym nauczaniem mają żyć w ubóstwie. Nie gromadzić dóbr doczesnych. Prędzej przejdzie wielbłąd przez ucho igielne... itp. itd. Ba! Sam papież, który przecież jest ich głową do tego wzywa. Ciekawe, że papież potrafi jeździć starym seatem, a nasi księża chcą nowych fur i modlą się o szybką śmierć papieża. No i Owsiak nie pie**oli, że dostał samochody od bezdomnego! To już jest poziom zakłamania bijący wszelkie rekordy.

Wyjaśnij mi jakim to nieprawdopodobnym rozumowaniem doszedłeś do takiej implikacji, że skoro kościół jest wspólnotą, to może komukolwiek cokolwiek narzucać?

janlew

2018-03-25, 21:13
Normalność:
10% na państwo (wojsko, sądy, policja, rzad/monarcha)
10% na kościół (etyka, msze, pochówki, szkoły, pomo biednym etc)
Teraz:
0% na kościół - to se musi radzić.
30%-60% na państwo, zależy jak liczyć. A za ukradzione pieniądze państwo dzieki lewicy moskiewskiej a teraz brukselskiej, staje się faszystowskie. Moje dzieci nie są tylko moje, to samo z ziemią i wszelką własniścią. Nawet jak mi pies dziecko pogryzie, to nie moge go ubić, mojego k***a psa. Ja się wk***iam jak widzę morde urzędnika = złodzieja, a nie księdza.

kreatywnakrowa

2018-03-25, 21:29
edek.bajzel napisał/a:


jak napisałem wcześniej, na bół dupy , zazrość, zawiść, brak empatii, wyobraźni,
szukanie dziury
poszukaj dobrej maści
znam wielu lewków, po-jebów, jechowców, ruskich, czosnków, feministki, trolli, pedałów itd.
im pomogła


Dziwne, że sam nie stosujesz. Z twoim bólem musi ci być ciężko wytrzymać, majaczysz od tego.

krzyks_04.0

2018-03-25, 22:01
MakKfacz napisał/a:

Przy obecnym (nie)rządzie kościół przeżywa złoty okres żniw.



Kościół prawdziwe żniwa ma już za sobą, a paradoksalnie były one za pseudokomuny.

edek.bajzel

2018-03-25, 22:03
ellsworth
cecha niedojebów i jechowców
pukają do drzwi bo chcą tylko porozmawiać, nie przyjmując informacji że ktoś zwyczajnie ma ich w dupie i nie ma zwyczajnie ochoty gadać z debilami,
proste, proste, ale widać nie wszyscy to rozumieją
bo jak można rozmawiać z kimś kto oczekuje że wszyscy będą debila słuchali, a ten , nawet jak ktoś inny ma rację i tak nie zrozumie,
to tak jak rozmowa z głuchym

kreatywnakrowa
zbadaj sobie pozom laktozy, bo jak widać może ci szkodzić

PieronJasnySzlag

2018-03-25, 22:42
ellsworth napisał/a:


Ciekawe, że papież potrafi jeździć starym seatem, a nasi księża chcą nowych fur i modlą się o szybką śmierć papieża.


Twój problem jest taki że jesteś mentalnym bolszewikiem. Uważasz że wszyscy jesteśmy równi, nie powinno być hierarchii a wszyscy powinni jeździć seatami. I właśnie przez takich jak ty ten świat upada.
"modlą się o szybką śmierć papieża" - przeczytałeś o tym w gazecie wyborczej? Czy słyszałeś na mszy że się modlili o śmierć dla Franciszka? A może sam to wydedukowałeś że tak napewno jest i teraz po prostu kłamiesz?

ellsworth napisał/a:


Wyjaśnij mi jakim to nieprawdopodobnym rozumowaniem doszedłeś do takiej implikacji, że skoro kościół jest wspólnotą, to może komukolwiek cokolwiek narzucać?


To zwykła logika. Gdybyś miał troche większe IQ to byś zrozumiał:
Kościół jako wspólnota ma prawo narzucać dobrowolnym członkom wspólnoty swoje zasady.
Rozumiem że jakbyś był dyrektorem wspólnoty mieszkaniowej to mógłbym ci płacić połowe czynszu bo jakim prawem mi narzucasz swoją cene?