18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uwaga na naciągaczy

nowynick • 2020-03-19, 13:24
widocznie mają monopol na czary mary

BialyNigger

2020-03-19, 13:41
nie wiadomo co gorsze,

a przepraszam zapomniałem że po jednej stronie mamy wielki pedofilski interes

Miles87

2020-03-19, 13:52
Wiadomo co gorszę CI po lewej to tam jedną osobę spróbują oszukać i tyle. Ci po prawej legalnie r*chają społeczeństwa a idioci i tak co niedzielę klękają jak do miecza.

nowynick

2020-03-19, 14:13
:roll:

Dlaczego to rozpatrujecie w kategorii gorsze - lepsze? Jedni i drudzy oferują dokładnie to samo. Medalion z ametystem chroni przed wirusem równie dobrze co modlitwa i nie ma nikogo kto by spróbował udowodnić na sobie, że tak nie jest :D

poligon6

2020-03-19, 14:15
Prawie tak durni jak lewactwo które roznosi koronawirusa.

Włochy- witali powracjących z ojczyzny Chińczyków, bo rząd chciał ich poddać kwarantannie.

Hiszpania-8 marca pełno durnych feministek na manifach

Francja- protesty .

nowynick napisał/a:

Dlaczego to rozpatrujecie w kategorii gorsze - lepsze? Jedni i drudzy oferują dokładnie to samo. Medalion z ametystem chroni przed wirusem równie dobrze co modlitwa i nie ma nikogo kto by spróbował udowodnić na sobie, że tak nie jest



Dwa lewusy z kwejka musza jakos rozładowac napiecie. Kampanii wyborczej brak, wiadomo ze dudeł wygra, i nie ma gdzie odreagowac.

nowynick

2020-03-19, 14:49
poligon6 napisał/a:

Dwa lewusy z kwejka musza jakos rozładowac napiecie. Kampanii wyborczej brak, wiadomo ze dudeł wygra, i nie ma gdzie odreagowac.



napisałbym że w dobie zagrożenia ludzie boją się zmian i dlatego wygra i to jeszcze pewnie w pierwszej turze, ale tak nie jest. Przeciw niemu wystawili takie pionki, że ja bym k***a z nimi wygrał nawet anonimowo pod ksywką ze szkoły średniej :D Macie kartę do głosowania przed sobą :
1) Kidawa - Błońska
2) Kosiniak - Kamysz
3) Hołownia
4) Biedroń
5) "Kudłaty"
na kogo głosujecie? :D

Juzwa

2020-03-19, 14:52
Nie żebym się czepiał, ale jaka tam data jest? 2018r? No k***a wizjonerzy.

janlew

2020-03-19, 15:30
Wiara czyni cuda. A raczej organizm człowieka silnej wiary jest w stanie sam się uleczyć na jej podstawie. I może to być wiara w Boga, azteckie pierścienie czy witaminę C. Jednakowoż żywność i amulety na "koronawirusa" w czasie pandemi, to trochę nie na miejscu faktycznie.

Patomek18

2020-03-19, 15:31
Patrzcie na daty opublikowania przecież przez dwa lata to się tyle zmieniło XD

emperorzbigniew

2020-03-19, 15:36
nowynick napisał/a:

napisałbym że w dobie zagrożenia ludzie boją się zmian i dlatego wygra i to jeszcze pewnie w pierwszej turze, ale tak nie jest. Przeciw niemu wystawili takie pionki, że ja bym k***a z nimi wygrał nawet anonimowo pod ksywką ze szkoły średniej Macie kartę do głosowania przed sobą :
1) Kidawa - Błońska
2) Kosiniak - Kamysz
3) Hołownia
4) Biedroń
5) "Kudłaty"
na kogo głosujecie?



Wiem, że tu bez polityki, ale obrazek ma charakter satyryczny.


Marza03

2020-03-19, 16:13
Miles87 I tak od wieków :lol:

cesarz1982

2020-03-19, 16:16
Co siejesz ferment frajerze , zobacz pierw datę a popem dodawaj jakie gówno .
Widzę ferie macie gimbazy i wrzucacie każde ścierwo,ciekawe tylko kto po was posprząta ten syf w necie jak wrócicie do szkoły :-/

Miles87

2020-03-19, 16:34
@nowynick
Strasznie się mylisz człowieczku ale nie ma się co dziwić u tych pro onrkowych to norma.
@Marza03
I na wieki wieków!

Bzik

2020-03-19, 16:46
Nie wolno oddawać czci złotym cielcom, ZŁŁŁŁOOOOOOO....!

No, chyba że przyklepane przez NAS-jedynych słusznych, niezłomnych bałwochwalców chytrusowych.

To wtedy już tak.