18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga na motocyklistów

phrontch • 2020-03-10, 00:25
Tym razem wina otwierającego drzwi




Pedofilek

2020-03-10, 11:11
I tak ludzie giną przez debili w puszkach

Przema

2020-03-10, 11:36
zrobił to specjalnie

kurwicycek

2020-03-10, 12:53
phrontch napisał/a:

Tym razem wina otwierającego drzwi



Nieprawda. Motop*zdeczka jechała tam wbrew kodeksowi ruchu drogowego i w zamian spotkała ją zasłużona kara.

Pedofilek

2020-03-10, 13:44
k***icycek napisał/a:

Nieprawda. Motop*zdeczka jechała tam wbrew kodeksowi ruchu drogowego i w zamian spotkała ją zasłużona kara.



Właśnie ze jechała zgodnie z przepisami

ritu4l

2020-03-10, 15:27
Mam nadzieję że nic poważnego się nie stało z drzwiami.

Je...........ik

2020-03-10, 16:51
bronksy napisał/a:

Właśnie ze jechała zgodnie z przepisami



ch*ja, oni zawsze jezdza zle tfu

pysznyJabol

2020-03-10, 20:35
zasrani kierowniki puszek ( nie wszyscy) mam yamahe warrior 1700 i czasem zdarzy sie seba ktory chce sie scigac badz zajechac droge, nie wiem czy zazdroszcza sprzetu ktory kosztuje wiecej jak 90% aut na drogach czy co ? w zeszlym roku 1 zajechal mi specjalnie droge i uwalilem lusterko i juz mnie nie dogonił :D
Za miesiac spotkalem goscia w markecie i rozpoznal motocykl. Nie mial nagrania wiec mogl mnie cmoknac. troche cwaniactwa i znow mu uwalilem lusterko i znow mnie nie mogl dogonic.
Jak ja uwielbiam debili w puszkach ( nie wszyscy to debile) hehe

grauper

2020-03-11, 10:42
k***a przeczytajcie kodeks ruchu drogowego i zróbcie prawko co ?? Zanim zaczniecie się wypowiadać.

Motop*zda jak zwykle z rakiem i wyprzedzała wbrew przepisom. To nie jest tak że "gdzie się zmieszczę tam se pojade i reszta musi uważać". Motocyklem możesz wyprzedzać TAK SAMO jak samochodem.

Godlesl

2020-03-11, 10:54
pysznyJabol napisał/a:

zasrani kierowniki puszek ( nie wszyscy) mam yamahe warrior 1700 i czasem zdarzy sie seba ktory chce sie scigac badz zajechac droge, nie wiem czy zazdroszcza sprzetu ktory kosztuje wiecej jak 90% aut na drogach czy co ? w zeszlym roku 1 zajechal mi specjalnie droge i uwalilem lusterko i juz mnie nie dogonił
Za miesiac spotkalem goscia w markecie i rozpoznal motocykl. Nie mial nagrania wiec mogl mnie cmoknac. troche cwaniactwa i znow mu uwalilem lusterko i znow mnie nie mogl dogonic.
Jak ja uwielbiam debili w puszkach ( nie wszyscy to debile) hehe



wstawaj,zesrałeś sie!