18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga, mgła

phrontch • 2020-12-25, 12:03
W takim momencie wypadałoby zwolnić

Lobo24

2020-12-25, 13:02
Coś mi się wydaje, że ta ciężarówka nie spełnia norm emisji spalin.

ququa

2020-12-25, 15:54
przecież zwolnił :)

koxu42

2020-12-25, 16:06
widoczność 5 cm. ktokolwiek próbowałbym w takim czymś jechać jest skończonym debilem

Rebeliant

2020-12-25, 16:33
I uratowało mu to życie, bo jadącego z naprzeciw kierowcę ciężarówki zniosło na pas obok, bo nie widział wcale gdzie jedzie.

Mało sadystyczne. Oczekiwałem, że z mgły wyskoczy z niej na przecinaka jakiś debil w osobówce, a tu aż dziw bierze, że tyle zdrowego rozsądku u obu bohaterów nagrania.

koxu42 napisał/a:

widoczność 5 cm. ktokolwiek próbowałbym w takim czymś jechać jest skończonym debilem



Masz rację. A co Ty byś zrobił aby zabezpieczyć swoje zdrowie i życie? Jestem ciekaw, co by zrobił ktoś, kto doskonale wie, że jazda w gęstej mgle to debilizm. Odważysz się upublicznić swoje potencjalne zachowanie ryzykując zbesztanie przez Sadoli?

Jacek86s

2020-12-25, 17:31
To mnie bardziej wygląda na uj***nie jakiejś rury ciepłowniczej

Cos za gęsta ta mgła tak na samym wstępie

Tomix93

2020-12-25, 17:40
Wjazd do silent hill?

Jacek86s

2020-12-25, 17:43
To chyba ten słynny ostry cień mgly.

nehru

2020-12-25, 22:13
radek225 napisał/a:

j***ć cię radku



Nie jestem jakoś przesadnie religijny, ale ty (specjalnie z małej) jesteś zjebem tęczowego pokolenia który wyśmiewa się z papieża, który miał ogromny wpływ na upadek komuny w Polsce. Być może poziomem mentalnym łatwiej byłoby Ci odnaleźć się w ruskiej komunie.

Dziad_Inżynier

2020-12-25, 23:55
nehru napisał/a:

Nie jestem jakoś przesadnie religijny, ale ty (specjalnie z małej) jesteś zjebem tęczowego pokolenia który wyśmiewa się z papieża, który miał ogromny wpływ na upadek komuny w Polsce. Być może poziomem mentalnym łatwiej byłoby Ci odnaleźć się w ruskiej komunie.



Taaaa, na spółę z bolkiem sami tę komunę obalili...
:erniepalm:

radek225

2020-12-26, 12:22
nehru napisał/a:

Nie jestem jakoś przesadnie religijny, ale ty (specjalnie z małej) jesteś zjebem tęczowego pokolenia który wyśmiewa się z papieża, który miał ogromny wpływ na upadek komuny w Polsce. Być może poziomem mentalnym łatwiej byłoby Ci odnaleźć się w ruskiej komunie.



Hahahahahaha :D . Człowieku, lecz się na nogi, bo na łeb to już dawno za późno. Papież obalił komunę. Zgodzę się, że obalił komunę, masz rację :) . Ty także możesz ją obalić, bardzo proszę:



Gdybyś imbecylu interesował się bardziej historią, i twoja wiedza wykraczałaby dalej niż znajomość daty chrztu Polski, rozpoczęcia i zakończenia II w.ś, to byś wiedział, w jakim okresie została wybrana nasza polska maskotka narodowa (był wielki papierz bo był bolag z bolsgi!.) Została wybrana na przywódcę katolickiej sekty zbierającej na tacę i pie**olącej dzieciaki w styję w 1978 roku. Cóż to był za rok dla ZSRR? Hmmm.... Pomyślmy. Od kiedy USA wciągnęło celowo ZSRR w zimną wojnę, czyli od 1947 roku, a nawet i od końca II w.ś, starało się ZSRR wykończyć ekonomicznie. Stąd wyścig zbrojeń, wyścig kosmiczny, wyścig technologiczny ,prowadzenie wojen nie na swoim terytorium (Korea, Wietnam, Afganistan w 1979 roku). Amerykanie doskonale wiedzieli, że Ruski system ekonomiczny u samych podstaw komunizmu jest niewydolny i długo Ruscy finansowo nie pociągną. By prowadzić zi,mną wojnę trzeba było opłacić przepotężną wręcz armię poborowych, wojskowych, generałów, szpiegów, naukowców. Utrzymywanie wpływów w państwach satelickich oraz komunistycznych, jak Polska, Czechosłowacja, Węgry, Niemcy Wschodnie również swoje kosztowało. Wojny, nowe technologie, wielkie lotnictwo, okręty podwodne, produkcja nowych typów okrętów, czołgów, samolotów, nowe rodzaje broni, budowa i rozwój broni jądrowej i termojądrowej, wyścig kosmiczny, wyścig na Księżyc (Ruscy mieli bardzo zaawansowany program podboju Księżyca, ale się o nim nie mówi, bo przegrali wyścig z USA), utrzymywanie, rozszerzanie wpływów. To wszystko kosztowało BILIONY rubli i dziesiątki MILIARDÓW zielonych. Ciągnąc to ponad 40 lat gospodarka radziecka musiała się załamać i upaść. To wszystko spowodowało, że w 1978 roku, kiedy Pawulon Pawlikowski został wybrany na głównojebiącego obrońcę pedofilów w sekcie katolickiej, Związek Radziecki był kolosem, który chwiał się na glinianych nogach. Z Bolkiem i papajem, bez Bolka i Papaja i tak by wszystko jebło i tak. Więc jebnij się w łeb, ale jakąś cegłówką, łychą do opon i przeczytaj jeszcze raz, co żeś nasmarował. A tak na koniec najprawdziwsza prawda o papieżu zbrodniarzu:


mazga50

2020-12-26, 23:05
koxu42 napisał/a:

widoczność 5 cm. ktokolwiek próbowałbym w takim czymś jechać jest skończonym debilem



Najgorsze, że nie wiesz jaka jest widoczność, póki nie wjedziesz w mgłę...

jazeck

2020-12-27, 01:29
Exxpetr ma prawo jazdy.?! Ten typ z piwami.

Malloy

2020-12-27, 02:50
radek225 napisał/a:

[...]nasza polska maskotka narodowa (był wielki papierz bo był bolag z bolsgi!.) Została wybrana na przywódcę katolickiej sekty zbierającej na tacę i pie**olącej dzieciaki w styję w 1978 roku. [...]Pawulon Pawlikowski został wybrany na głównojebiącego obrońcę pedofilów w sekcie katolickiej[...]