18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga ksiądz

nowynick • 2019-02-28, 08:05
pewien wikary z Torunia po latach obmacywania/j***nia (molestowanie to sobie można różnie interpretować) gimnazjalistek doczekał się właściwego oznakowania




podobno akcja ogólnopolska. Policja "nie może" ustalić sprawców wandalizmu :ok: :ok: :ok:

T3RMINATOR

2019-02-28, 13:42
Ksiądz w domu , zbok w domu.

janlew

2019-02-28, 14:18
Zresztą lewackie k***y Sorosa niech sobie rozwieszają, marker i 30 sekund wystarczy:


hfbnmiuytp

2019-02-28, 14:23
Dobre, odwracaj uwagę wykrzykując androny o kościelnej mafii pedofilskiej, jednocześnie zaprzeczaj istnieniu gejowskiej mafii w kościele. :idzwch*j:

TB303

2019-02-28, 14:26
@janlew
Tylko ty potrafisz doj***ć taką skrajnością, robiąc przy okazji z siebie hipokrytę :brawo:
@hfbnmiuytp
Żydowski spisek! NWO! Niszczenie chrześcijaństwa w europie! Islamizacja! :amused:

PieronJasnySzlag

2019-02-28, 15:41
Kiedy tvn w swoich serwisach co godzine nadawał materiały z urodzin hitlera z wafelkowym tortem to wiadome było że w najbliższym czasie coś pie**olnie po cichu z innej strony. I jebło, ustawa usa która pośrednio miała (wydarzenia sprzed miesiąca to potwierdziły) nas przycisnąć ws żydowskich roszczeń.

Teraz kiedy do szkół wchodzi gender i wbijana na siłe tolerancja to też trzeba zapewnić intelektualnemu plebsowi jakieś odwrotne problemy na których co drugi idiota się skupi.

A jak ktoś tu doszukuje się spisku to iniota, macierewicz, katol i ciemnogród...

Rejti

2019-02-28, 17:36
Spiderowski napisał/a:

Kiedy tvn w swoich serwisach co godzine nadawał materiały z urodzin hitlera z wafelkowym tortem to wiadome było że w najbliższym czasie coś pie**olnie po cichu z innej strony. I jebło, ustawa usa która pośrednio miała (wydarzenia sprzed miesiąca to potwierdziły) nas przycisnąć ws żydowskich roszczeń.
Teraz kiedy do szkół wchodzi gender i wbijana na siłe tolerancja to też trzeba zapewnić intelektualnemu plebsowi jakieś odwrotne problemy na których co drugi idiota się skupi.
A jak ktoś tu doszukuje się spisku to iniota, macierewicz, katol i ciemnogród...



Bo to są pożyteczni debile, tęskno im do liberalno-socjalistycznej europy zachodniej :-D
Jestem za ograniczaniem wpływów KK w Polsce, z drugiej strony zastępowanie tego tęczowatością, pedałem i mentalnością typu uczucia > rozum jest jak leczenie dżumy cholerą. j***ć ciemnogród, zarówno lewacki jak i katolski.

Trimeresurus

2019-02-28, 18:55
Was tutaj powinno się przeorać przez całe kompendium wiedzy o manipulacjach, przekłamaniach i przeinaczeniach, oraz nauczyć interpretacji oraz czytania ze zrozumieniem xD

Hurr durr złe lewactwo

Hurr durr Pedroń, i inne pie**ololo xD

1. Tutaj prostowanie o księżach: są grupą o jednym z NAJNIŻSZYCH odsetków pedofilii pośród wszystkich społecznych grup.

Najwięcej za to jest tego pośród ludzi niewykształconych (wiejskich parobczaków zwłaszcza) i sekcja rolnicza.

2. To, że wśród pedofilów jest duży odsetek gejów to KORELACJA, a nie PRZYCZYNOWOŚĆ. Jak ogarniecie różnicę między jednym a drugim, to wtedy się wypowiadajcie, bo tylko bijecie pianę o swoje debilne projekcje na temat.

O złej, lewackiej Unii się nawet nie wypowiadam, bo nie mam bladego pojęćia, skąd bierzecie swoje bańki informacyjne, a fajnie sie patrzy, jak dzieci w piaskownicy myślą, że są nie wiadomo jakimi myślicielami.


dwakilo

2019-03-01, 03:58
oddzielić kościół od Państwa! j***ć PiS!

edek.bajzel

2019-03-01, 08:03
dwakilo napisał/a:

oddzielić kościół od Państwa! j***ć PiS!



nie podniecaj się bo ci żyłka pęknie

TB303

2019-03-01, 14:38
edek.bajzel napisał/a:

nie podniecaj się bo ci żyłka pęknie


Tobie już pękła, widzę :amused:

Wiewór

2019-03-01, 15:12
Trimeresurus napisał/a:

Tutaj prostowanie o księżach: są grupą o jednym z NAJNIŻSZYCH odsetków pedofilii pośród wszystkich społecznych grup.



Niezła próba księże proboszczu. Niezła próba.

Tomaseloelo

2019-03-01, 22:49
Czy ja wiem czy wandalizmu.. Powiększona grafika zaprojektowana przez kogoś... Ale zapewne skoro jest rozwiązana bez pozwolenia to już wandalizmu...