18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga, baba idzie

yaiba • 2023-01-15, 00:29
Tępa dzida wychodzi z auta


Siriuz

2023-01-15, 11:13
jebacruskiescierwo napisał/a:

Czy wy k***a ludzie kiedyś zrozumiecie kiedy pisze się "ci" z dużej, a kiedy nie? Bo mam wrażenie, że większość wali z dużej zawsze bo gdzieś tam kiedyś coś usłyszeli i bez jakiegokolwiek przemyślenia dlaczego tak jest napie**alają z dużej zawsze.



Jakbyś używał to byś wiedział jak łatwo i często o taką pomyłkę

Olashenco

2023-01-15, 11:16
tarcer123 napisał/a:

Szkoda że jej nie zaj***ł. Drzwi zadziałały by jak praska. Pewnie znając życie otworzył szybę i ja zj***ł. Ona zamiast przeprosić to jeszcze z ryjem.



Wstawaj, zesrałeś się

smc

2023-01-15, 12:17
Zrobi mu loda i będzie dobrze.

sothis

2023-01-15, 13:00
jebacruskiescierwo napisał/a:

Czy wy k***a ludzie kiedyś zrozumiecie kiedy pisze się "ci" z dużej, a kiedy nie? Bo mam wrażenie, że większość wali z dużej zawsze bo gdzieś tam kiedyś coś usłyszeli i bez jakiegokolwiek przemyślenia dlaczego tak jest napie**alają z dużej zawsze.



Ci, Tobie, Ciebie jako zwrot bezpośredni do danej osoby. Więc napisałem poprawnie.
Wychodzi więc na to, że nie zrozumiałeś wypowiedzi. Trochę głupio wyszlo, nie?

~_Yarko_

2023-01-15, 13:55
sothis napisał/a:

Ci, Tobie, Ciebie jako zwrot bezpośredni do danej osoby. Więc napisałem poprawnie.
Wychodzi więc na to, że nie zrozumiałeś wypowiedzi. Trochę głupio wyszlo, nie?


Zwłaszcza że pisanie z wielkiej litery to dobry obyczaj i rodzaj szacunku dla drugiej osoby.

heartagram

2023-01-15, 14:11
dziwce kły bym wyj***ł z pięści na ulicy

tarcer123

2023-01-15, 14:33
Olashenco napisał/a:

Wstawaj, zesrałeś się



Ja nie mam takich problemów ze zwieraczem jak ty...

isjasdija

2023-01-15, 14:35
danielxc717 napisał/a:

Trzeba było nie hamować. Suke by docisnelo, odszkodowanie byś, dostał o to jej wina
I na sadistic taki film to debilizm. Z takim gownem to na stop cham a nie tutaj



jakby nie zachamowal i nia wjechal to by na bana na ttv dostal a oni sie z tego utrzymuja

AbdulWisiMiLacha

2023-01-15, 15:26
Jak to cos co wysiadło z tego pedałowozu można nazwać w ogóle kobietą????

Genius510

2023-01-15, 16:43
A czego sie spodziewać po tępej bogatej k***ie za pieniądze starych

kryptonowa_laska

2023-01-15, 17:32
danielxc717 napisał/a:

Trzeba było nie hamować. Suke by docisnelo, odszkodowanie byś, dostał o to jej wina
I na sadistic taki film to debilizm. Z takim gownem to na stop cham a nie tutaj



1. Szkoda samochodu, nerwów i czasu.
2. Jeszcze zabijesz ścierwo albo trwały uszczerbek na zdrowiu i bujaj się latami po sądach.
3. Na stacji są kamery + pewnie stream na żywo, więc autor nagrania nie wykręciłby się w stylu "nie widziałem, lub za późno na reakcję".

lary53

2023-01-15, 20:38
zamyśliła się o moim małym

Geraldinio

2023-01-15, 21:06
Jest kobietą więc ma pierwszeństwo. To Ty ją musisz przepuścić w drzwiach, zaczekać na drodze aż wyjdzie ze samochodu, odkręcić słoik, lub wnieść pralkę na 3 piętro, w końcu jesteś facetem. Oczywiście w drugą stronę to nie działa, musi zarabiać tyle samo co Ty (choć nosisz 5x większe ciężary i nie masz 1.5 roku płatnej przerwy na ciążenie) i w firmie/partii mają być parytety 50%/50%, nawet jeśli na rządzeniu znają się jak świnie na gwiazdach.

a tak przy okazji, wiecie, skąd się wziął zwyczaj przepuszczania kobiet w drzwiach?
Ludzie pierwotni wpuszczali kobiety pierwsze do jaskini, żeby się upewnić, czy nie ma niedźwiedzia :)

trisssmerigold

2023-01-17, 17:24
ale bym ja zorala za to XD ona nawet tego auta nie widzi xD