18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utrata prawa jazdy

GlassEdi • 2017-10-25, 20:30
co tu dużo mówić...
zapożyczone z innej strony

Al...........go

2017-10-25, 22:37
InnyName,

Poszukaj odpowiedniego generatora

Samuelcio

2017-10-25, 23:21
i ta teczowa bateria

mastapedro

2017-10-25, 23:31
murzynski ku*as w dupe wszystkim ktorzy nie mrugaja.
Pozostalym polecam apke Janosik. Wieszkosc pewnie zna. Uzywa jej wielu przedstawicieli handlowych. Jest to klasyczny gps gdzie kierowcy zaznaczaja gdzie susza, ale takze zaznaczone sa utrudnienia czy fotoradary.
Jaka trzba byc perfidna gnida zeby nie ostrzegac innych kierowcow...

nano50

2017-10-26, 00:20
Nie wiedziałem, że na sadolu jest tyle szmat, których ręka od mrugnięcia boli... :-/

józekdeluxe

2017-10-26, 05:23
Nie o to chodzi, że nie chce mi się mrugnąć. Ale wyobraźcie sobie taką sytuację. Zapie**ala bandzior albo dajmy na to pedofil z porwanym dzieckiem w bagażniku. Ostrzegasz go przed policją i być może skazujesz kogoś na śmierć teraz lub w przyszłości. Albo nawet ten koleś za chwilę zabije ci wujka, który cię wychował, a ty zostaniesz spidermanem z wiecznym żalem do samego siebie. Taka historia, jeżeli sam powód zbyt szybkiej jazdy do zatrzymania wam nie wystarcza. :amused:

nano50

2017-10-26, 08:05
józekdeluxe napisał/a:

Nie o to chodzi, że nie chce mi się mrugnąć. Ale wyobraźcie sobie taką sytuację. Zapie**ala bandzior albo dajmy na to pedofil z porwanym dzieckiem w bagażniku. Ostrzegasz go przed policją i być może skazujesz kogoś na śmierć teraz lub w przyszłości. Albo nawet ten koleś za chwilę zabije ci wujka, który cię wychował, a ty zostaniesz spidermanem z wiecznym żalem do samego siebie. Taka historia, jeżeli sam powód zbyt szybkiej jazdy do zatrzymania wam nie wystarcza. :amused:



Przekonałeś mnie. :lol:

eMJay8086

2017-10-26, 09:18
@mastapedro
Murzyński ku*as wszystkim którzy w zabudówce zapie**alają jak poj***ni.
Wam nie należy mrugać tylko lać łopatą przez łeb.

Hrabia Drapula

2017-10-26, 10:45
mastapedro napisał/a:

murzynski ku*as w dupe wszystkim ktorzy nie mrugaja.
Pozostalym polecam apke Janosik. Wieszkosc pewnie zna. Uzywa jej wielu przedstawicieli handlowych. Jest to klasyczny gps gdzie kierowcy zaznaczaja gdzie susza, ale takze zaznaczone sa utrudnienia czy fotoradary.
Jaka trzba byc perfidna gnida zeby nie ostrzegac innych kierowcow...

ooo jeden z akwizytorów się oburzył, szlachta jak złotówa której przepisy nie dotyczą i porzucają te swoje powozy gdzie popadnie

~Velture

2017-10-26, 11:00
Ależ wielka i gorąca debata nad mruganiem...

No to ja wtrącę swoje kilka groszy. Mrugam poza zabudowanym a w zabudowanym ch*j wam w dupę.

andrzejkolano50

2017-10-26, 13:04
Aż założyłem konto, by pierwszy raz od kilku lat coś napisać.

Ale z Was sp***oliny umysłowe, jeżeli usprawiedliwiacie zapie**alanie 100 km/h w zabudowanym, ja rozumiem jechać 10 ponad limit, okej, zdarza się, ale musicie aż tak zapie**alać? Mentalne średniowiecze u nas k***a w kraju, gdzie na każdej drodze jak nie jedziesz 50 nad limit to Ci na dupie siedzą Janusze jak niektórzy komentujący, a na sporej części dróg, gdzie jest 100, to większość zapie**ala po 130/140 - k***a, limity naprawdę po coś są, tak, dla bezpieczeństwa.

I owszem, też nie mrugam - jak nie zapie**alasz jak idiota to za te 10 więcej policja Ci nic nie zrobi. A jak zapie**alasz więcej, bo musisz aż tak szybciej dojechać jak ten ostatni zjeb, to ch*j Ci w dupę.

Przejedźcie się kiedyś po jakichś krajach bardziej cywilizowanej Europy, w Austrii o przekraczaniu nigdzie nie ma mowy i to nie, nie chodzi o to że kary spore, tylko po prostu mentalnie są 100 lat przed nami i cebulakami jak Wy.

Suspens

2017-10-26, 13:24
k***a jak ja się wstydzę swojego kraju. Jesteśmy j***ną bandą gówna i każdy się z nas śmieje. Niech już nas znowu rozbiorą, bo już nie mogę patrzeć jak się taplamy we własnym gównie.

Mentalność polaka = mentalność pantofelka


Eleir

2017-10-26, 16:39
@andrzejkolano50
a mnie wk***iają takie niedojdy, które zamulają i robią korki bo k***a jak pojedzie więcej jak 80km/h to k***a jego bolid się rozpie**oli we wszystkie strony świata. Proste drogi poza miastem a zawsze jakieś k***iszcze blokuje i jedzie 60...

zxc54321

2017-10-26, 18:27
Do wszystkich buraków dla których więcej na blacie równe jest szybkim dotarciem gdziekolwiek się k***a śpieszycie - zastanówcie się ile wam da że rozbujacie karocę do 90 w mieście i będziecie lawirować z pasa na pas, jak i tak na następnych światłach wszyscy was dogonią, a wy wyjdziecie na pajaców jak przyjdzie do tego że dotarliście 15 sekund wcześniej niż człowiek który jechał obok bez kręcenia fajerą na lewo i prawo. :trollencjusz:
Tak samo poza zabudowanym, na ch*j wam wyprzedzać wszystko co tylko widzicie przed sobą, prężyć swój silnik i dupę do 140 żeby tylko przegonić typa nawet na ciągłej co na 90 jedzie 105, chyba tylko dla zasady "trzeba zapie**alać" albo sztucznie pompować swoje ego i próbować udowodnić sobie że jest się królem szos. Gratuluję, zaoszczędzicie 6 minut w skali tras ~300km, w dużym stopniu narażając się i innych na drodze. Potem się zastanawiają "czemu w Polsce taka ch*jowa kultura na drodze".
Koniec końców dzięki wam mamy content na hardzie, albo życzliwi wysyłają was do Polskich Dróg. :lol:

shinbey

2017-10-26, 23:06
@UP

Prawda

Xixero

2017-10-27, 11:18
Popełniasz wykroczenie to miej swiadomosc ze sam jestes sobie winny.


Co do zapie**alania, jedziesz 90 to stul p*zde i jedz 90, jedziesz 140 i wyprzedzasz, wyprzedz i stul p*zde bo nikogo nie interesuje wasze zdanie, szeryfowie dróg czy zapie**alacze co to nie Wy. Kazdy jezdzi jak uwaza, chyba ze stwaza zagrozenie na drodze, wtedy jegomościa trzeba uj***ć.