18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

''Utalentowany'' pies

Cyjanek • 2013-05-26, 19:02
Naprawdę nie wiem jaki dać opis, bo nie chcę zaspoilerować tego, co tutaj zobaczycie :amused:

Kaprys

2013-05-26, 23:50
Tak, to można wszystkie miasta dodać, nieprawdaż? Ale jedno dziecko w kocyku, a trzy w zamrażarce na przestrzeni kilku lat, to jest różnica. Powinienem wj***ć to w osobny temat, bo to już offtop, ale a). pewnie było, b). piwo wolę realne, a tak mi tu jakoś podpasowało wstawić. Bo żeś wyskoczył z tym Sosnowcem. Nigdy tam nie byłem, i ch*j mnie to obchodzi co się tam dzieje. A do Lubawy mam niedaleko... a, też mnie to ch*j obchodzi w sumie. Wk***ia mnie sąsiadka, która łazi po śmietnikach, i co znajdzie, to znosi na działkę obok mojej. Nie patola, nie zachlana, tylko ma coś z deklem. I ch*j w te graty, ale zawsze coś pie**oli pod nosem, jak mnie widzi. Stara j***na raszpla, kończy mi się cierpliwość, już dawno bym coś jej odj***ł, ale o dziwo ma normalnego syna. No powiedzmy, starszy ode mnie, do pracy pociska, ale z matką mieszka. Babę by se znalazł i sp***olił, ale ten k***iszon chyba nim zawładnął. Normalny człowiek, pełna kultura. Dobra, ch*j z tym, wracamy do tematu psa spinającego się tak przy szczekaniu, że aż mu ból próbuje wyjść z dupy.

aszhol

2013-05-27, 00:18
ale wyru**any ten piesek przez kolegów piesków :)

ptrson

2013-05-27, 22:51
o k***a, pies z wmontowanym equalizerem