18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uszkodzony hydrant

CrazyEdek • 2018-03-23, 07:44
Poczekaj, mam pomysła...


TT4

2018-03-23, 08:09
Powinien spróbować twarzą.

nowynick

2018-03-23, 08:17
Jak latałem za gałą na boisku szkolnym to w pobliżu był hydrant. Czasy kiedy nie miało się izotonicznego drinka w plecaku, więc zziajani i spragnieni się do niego dobieraliśmy, był już tak poluzowany, że 10 latek był w stanie go odkręcić. Raz tylko ktoś za bardzo to zrobił i za ch*ja nie mogliśmy zakręcić a ciśnienie waliło jak na tym filmie. No to zrobiliśmy najmądrzejsze co nam do głowy przyszło. sp***oliliśmy :D

lm65

2018-03-23, 10:19
Szkoda, że tyłka tam nie podstawił :) może by poleciał w kosmos.

zwierzak30

2018-03-23, 20:10
nowynick napisał/a:

Jak latałem za gałą na boisku szkolnym to w pobliżu był hydrant. Czasy kiedy nie miało się izotonicznego drinka w plecaku, więc zziajani i spragnieni się do niego dobieraliśmy, był już tak poluzowany, że 10 latek był w stanie go odkręcić. Raz tylko ktoś za bardzo to zrobił i za ch*ja nie mogliśmy zakręcić a ciśnienie waliło jak na tym filmie. No to zrobiliśmy najmądrzejsze co nam do głowy przyszło. sp***oliliśmy :D



Za gałą powiadasz?? :homer:

Tudeski

2018-03-24, 14:11
zwierzak30 napisał/a:



Za gałą powiadasz?? :homer:



Tak się mówi na piłkę, nigdy nie kopałeś za młodego? Wszystko ci się z ku*asem kojarzy grubasie?

zwierzak30

2018-03-25, 10:12
Tudeski napisał/a:



Tak się mówi na piłkę, nigdy nie kopałeś za młodego? Wszystko ci się z ku*asem kojarzy grubasie?



Jak zwał tak zwał. Gała zawsze zostaje gałą,jakbyś tego nie nazwał i to tłumaczył.
A gruby nie jestem tylko puszysty i dobrze odżywiony. :loldev:

Ps: Tak wiem co miałeś na myśli,ale sam powiedz- Latałem za gałą. Jak to brzmi? :) hahaha
Pozdrawiam GałoGaniaczu. :mrgreen:

nowynick

2018-03-25, 16:41
:roll:

A ch*j tam. Pozdrawiam :D