18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uszkodzenie lewego stawu kolanowgo

makosia • 2013-09-16, 12:52
Witam Sadole i Sadolki mam dla was historie może mało drastyczną ale jest.

ze względu na hejty usuwam opis wydarzenia.
A hejterom :spermshot: na twarz

5 września miałem rezonans a tydzień później wyniki.
Podzielę się z wami diagnozą trochę ją skrócę:
~Struktury kostne bez zmian.
Więzadło krzyżowe przednie tylne oraz poboczne strzałkowe i piszczelowe kolana lewego o prawidłowym sygnale, bez cech uszkodzenia.
Łąkotki w porządku, rzepka ustawiona prawidłowo.
Więzadła i troczek boczny rzepki w porządku.
Troczek przyśrodkowy rzepki o nieprawidłowym, wysokim sygnale, pogrubiały-cechy uszkodzenia; od jego przyczepu w dół wzdłuż k. udowej i k. piszczelowej powierzchni przednio-przyśrodkowej ciągnie się ograniczona przestrzeń płynowa grubość do 13 mm. cechy wysięku w torebce stawowej, zachyłkach okołorzepkowych, błona maziowa niepogrubiała. W dole podkolanowym torbiel Bakera wlk. 61x15mm

Czeka mnie operacja mam nadzieję że dostanę zdjęcia to oczywiście prześle.

A teraz zdjęcia:






Nie było bo to mój osobisty uraz

piołun

2013-09-16, 13:07
Stary, naprawdę bardzo mi miło, że cierpisz, ale idź z tym gównem na forum medyczne.

krzychu6

2013-09-16, 13:18
Próbowałeś chociaż przeczytać to co napisałeś?
Cytat:

Stało się to 20 lipca br.
Wieczorem coś około 23 wracając do domu poczułem że kolano mnie boli ale dobra ch*j idę dalej a nagle jak grom z jasnego nieba coś mi jebło w kolanie co się okazało zwichnięcie rzepki.
Musiałem nogę wyprostować żeby rzepka wpadła Z powrotem na swoje miejsce postanowiłem więc iść dalej ale znów mi wypadła i tak jeszcze 2 razy ból taki że :idzwch*j: więc postanowiłem zadzwonić do brata żeby po mnie przyjechał.


LITOŚCI!!!

eRsko87

2013-09-16, 14:12
W Afryce nie musiałbyś czekać na operacje,u nich system medyczny działa bardzo szybko

Boli kolano? Zalecane leczenie - maczeta

Polska sto lat za murzynami :niggasmile:

filipczax_ck

2013-09-16, 16:06
Wszyscy wrzucają ostatnio swoje tragiczne przeżycia ,więc i ja się podzielę swoją ..otóż z 15 lat temu skaleczyłem się w dłoń nożem do tapet :( ślad jest do tej pory ,więc pewnie bolało jak sk***ysyn.


dumad

2013-09-16, 17:05
o k***a! ale hard! lepiej wyłączę bo koszmary będę miał

ransom

2013-09-16, 18:36
smutne ...



k***a.

_S810

2013-09-16, 19:06
nie wiem na jakim zadupiu robiłeś to badanie ale obrazy są ch*jowej jakości. jak już chcesz się chwalić takim badaniem to wrzuć obrazki inne niż te z napisem SCOUT bo inaczej uja tu zobaczymy.

btw. Nie bądź cipą, nie daj się operować bo będziesz się bujał z tym kolanem do usranej śmierci. przy płynie nakłucie + leki wystarczą.

Koza111

2013-09-16, 19:35
@dumad
Poczekaj aż będzie po operacji to może wtedy wrzuci jakieś zdjęcia "w trakcie" a może nawet załapiemy się na film i może wtedy przestaniesz narzekać na brak hardu.

@piołun
Wiesz w dziale hard znajduje się coś takiego jak "Uszkodzenia ciała, złamania, urazy własne" oraz "Choroby, anomalie rozwojowe, inne medyczne" dlatego twój post jest całkowicie bezsensowny.

piołun

2013-09-16, 19:48
@Koza111

Napisałem, że mi miło z powodu jego urazu, ale chyba nie będziemy tu wrzucać lekarskiego opisu przebiegu przeziębienia albo zapalenia płuc nawet popartego zdjęciami rtg.

Anper

2013-09-16, 20:59
"Nie było bo to mój osobisty uraz"

Nie domyśliłem się...

dumad

2013-09-16, 21:10
koza11 to niech kvrwa dołączy te zdjęcia rtg do tematu po operacji. no ja pie**ole

dhex

2013-09-16, 22:40
jak oni cos na tych zdjeciach widza..

Menangroth

2013-09-16, 22:46
Jesteś w 4 miesiącu ciąży.