18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie paznokietka

cysiu87 • 2017-11-02, 12:44
Postanowiłem się z wami podzielić operacją którą wczoraj przeprowadziłem. Usunąłem mego paznokietka obcęgami. Parę zdjęć poniżej. Nie było bo materiał własny chciałem zrobić transmisje online ale na sadisticu nie ma jeszcze takiej opcji :mrgreen: :rofl: :rofl: :rofl:






-_..........._-

2017-11-03, 13:46
No ja cię błagam, to ma być operacja? Jak sobie sam odciągniesz 4 dwudziestki krwawej galaretki z ręki po zablokowaniu żyły, tudzież wytniesz sam żyletką tłuszczaka ze skóry na brzuchu albo usuniesz wrastającego paznokcia u nogi z ropniem, to pogadamy.

_Gentleman_

2017-11-03, 17:41
Cysiu co ci się dzieje biedaku ze to już 10 raz? Wsadzasz komuś stopę w dupsko?

fiflok-siusiak

2017-11-03, 17:41
-_BrD_- napisał/a:

No ja cię błagam, to ma być operacja? Jak sobie sam odciągniesz 4 dwudziestki krwawej galaretki z ręki po zablokowaniu żyły, tudzież wytniesz sam żyletką tłuszczaka ze skóry na brzuchu albo usuniesz wrastającego paznokcia u nogi z ropniem, to pogadamy.



Mieszkasz w Indiach i takie macie tam przeżycia na porządku dziennym? W sumie w takim syfie to nie ma się co dziwić.

czarnykun

2017-11-03, 17:50
k***a zawsze mnie bawiły te pojedyncze włoski na palcach stóp i dłoni, troche to wygląda jak dziewiczy wąs.

cysiu87

2017-11-03, 18:09
_Gentleman_ napisał/a:

Cysiu co ci się dzieje biedaku ze to już 10 raz? Wsadzasz komuś stopę w dupsko?




co jakiś czas idę pograć w piłkę a jak mi na palca stanął tak się dzieje :)

pjf

2017-11-03, 18:26
Piwo za warsztat i iście sterylne warunki.

komin321

2017-11-03, 19:34
pedaly nie wiedza nawet ze po przywaleniu w palec, paznokiec zejdzie i robi sie czarny od krwi pod nim.... czego sie po miastowych spodziewac...

ale wole juz ogladac zarzynanie czlowieka ... mniej mnie obrzydza cos co nigdy mi sie niestanie

jedrzej152

2017-11-04, 00:23
E k***a jak sam odchodzi to już nie boli. Ale sam fakt przyj***nia do tego stopnia żeby odchodził na pewno ładnie odczułeś. Znam temat (kiedyś nawet wrzucałem tu foty) i jak na sadola przystało teraz życzę Ci żeby nowy się zaczął wrastać. :D

Yamakashi07

2017-11-04, 22:35
Wszystko spoko, tylko mi osobiście brakuje trochę uśmieszków przy opisie.