18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie gniazda szerszeni

CrazyEdek • 2023-10-14, 19:15
Nie ma co sie pie**olić w tańcu.


pazuzu

2023-10-14, 19:37
Następnym razem spali caly dom :-)

turor

2023-10-14, 19:58
Czekałem aż jeden wejdzie mu pod kask :D

Siriuz

2023-10-14, 20:00
Genialne. Gdzie ten tlenek węgla jak potrzebny?

freddy.krueger

2023-10-14, 20:03
Zakuty łeb dowiedział się że w gnieździe jest królowa i dokonał oblężenia w stylu średniowiecza :D

19WTJ89

2023-10-14, 20:15
Ja tak zrobiłem z gniazdem os które zagnieździły się w garażu . Efekt 4 mnie uj***ły spuchnięty jak dziecko z USA byłem ale śmiechom nie było końca :D

KosmatyHui

2023-10-14, 20:59
19WTJ89 napisał/a:

Ja tak zrobiłem z gniazdem os które zagnieździły się w garażu . Efekt 4 mnie uj***ły spuchnięty jak dziecko z USA byłem ale śmiechom nie było końca



Eliminujcie je zmywaczem hamulcowym. Polecam do tego celu z firmy normatek. Ma zajebiste cisnienie i skupiony strumien. Jak podejdziesz do nieswiadomego gniazda. i wyciagniesz reke. to masz spokojnie jeszcze 2 metry zasiegu. Chemia zajebista, osy i szerszenie padaja od dotkniecia.

KoniecZartow

2023-10-14, 21:35
KosmatyHui napisał/a:

Eliminujcie je zmywaczem hamulcowym. Polecam do tego celu z firmy normatek. Ma zajebiste cisnienie i skupiony strumien. Jak podejdziesz do nieswiadomego gniazda. i wyciagniesz reke. to masz spokojnie jeszcze 2 metry zasiegu. Chemia zajebista, osy i szerszenie padaja od dotkniecia.



Można też rozpalić grilla, wrzucić suche igliwie sosnowe, podlać olejkiem lawendowym i pozamykać drzwi. Nie polecam testowania tej metody w blokach :krejzi:

KosmatyHui

2023-10-14, 22:16
KoniecZartow napisał/a:

Można też rozpalić grilla, wrzucić suche igliwie sosnowe, podlać olejkiem lawendowym i pozamykać drzwi. Nie polecam testowania tej metody w blokach



Nie no.. to ja mowie o takich jak zazwyczaj buduja. bardziej zewnetrznnych. Bo w sumie tak jak ten ziomek, w chacie nie psikalbym zmywaczem. To lepiej odwiercic maly otwor i napie**olic w ta komore muchozolu:) Kiedys osy odj***ly mi podobna akcje w takim skladziku opalu. Gigantyczne gniazdo pod dachem, czesciowo zakryte. pomieszczenie uszczelnione. wlot z zew. tez zastawiony gdy byly zajete swoimi sprawami. do srodka przez mala dziurke 3 muchozole by rozprawic sie z nimi jak naziole z pejsatymi. A te ktore wracaly do gniazda z lotow, kasowane improwizowanym miotaczem ognia. muchozol wszystko wytrul i nie bylo problemow:)

BambiPMT

2023-10-14, 22:24
Sposób miał zajebisty. Tylko pomylił kolejność. Najpierw powinien podpalić tą swoją pochodnie.

NarodowySkinhead

2023-10-14, 22:25
Polecam kupić preparat o nazwie Flee.
Mówię to jako weterynarz. Zawiera mikrosilikon, który oblepia owady i larwy, zapycha im tchawki i się duszą.
Długo strumień, całkowicie bezpieczny dla ludzi. Robi robotę.

uzytkownik609

2023-10-14, 22:36
Ja bym się cykał nawet w takim kombinezonie, to są diabły sk***ysynskie

ProVVe

2023-10-14, 23:02
KosmatyHui napisał/a:

Nie no.. to ja mowie o takich jak zazwyczaj buduja. bardziej zewnetrznnych. Bo w sumie tak jak ten ziomek, w chacie nie psikalbym zmywaczem. To lepiej odwiercic maly otwor i napie**olic w ta komore muchozolu:) Kiedys osy odj***ly mi podobna akcje w takim skladziku opalu. Gigantyczne gniazdo pod dachem, czesciowo zakryte. pomieszczenie uszczelnione. wlot z zew. tez zastawiony gdy byly zajete swoimi sprawami. do srodka przez mala dziurke 3 muchozole by rozprawic sie z nimi jak naziole z pejsatymi. A te ktore wracaly do gniazda z lotow, kasowane improwizowanym miotaczem ognia. muchozol wszystko wytrul i nie bylo problemow:)



Jak na magazynie zbudowaly pod 2 paletami gniazdo (k***y po ziemi jak mrówki wędrowały) to uzylem zelu co dziala do tygodnia po rozpyleniu. Przykleja sie i zabija smrodem, a dla pewnosci areozol na osy/szerszenie. Pozostalo tylko po 3 dniach powyciagac palety i spalic jaja

antidotum4

2023-10-14, 23:19
Kiedyś z kuzynem odkryliśmy gniazdo szeryfów w ścianie budynku gospodarczego, wlot był wielkości pięciozłotówki. Obmyśliliśmy sposób eksterminacji poprzez zatkanie kakaa korkiem od wina. Ale łapki spocone były i brak docisku. Kilka sk***ieli wzięło nas za cel i sp***alaliśmy z prędkością gazeli gonionej przez geparda. Ostatnio obczaiłem na JU TOBIE lepszy sposób japońskich pszczelarzy. Trzeba jednego szeryfa w połowie zabić, tak żeby trochę żył a trochę zdychał. Sukinkot wydziela feromony i ściąga ziomków. trzeba szeryfa położyć na mocnym podłożu na kleju, reszt leci ratować ziomka i przykleja się do podłoża. Bez wysiłku rozj***ne całe stado. Sama radość.

Rak.Odbytu

2023-10-15, 00:50
Sufit wygląda jak z dykty, z ogniem do tego to chyba trochę hardkor.