18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usunął tłumik ze swojego motocykla...

JarQQ • 2022-07-23, 20:07
... z aprobatą wietnamskich gliniarzy :karabin:


fieryangel

2022-07-24, 12:09
kapelan_szturmowy napisał/a:

takie kary powinno się wykonywać u nas w kraju. Zarówno za jazdę tymi kiblami bez tłumików, jak i za te j***ne przegazówki jak jedzie między samochodami w korku.




Już tłumaczę zakutej pale slownik ulicy...
Też przegazowki w korku jak robią za Tobą, to znaczy że jesteś p*zda co w lusterka nie patrzy. To znaczy "odsuń się ch*jowy kierowco na prawa stronę pasa, tak jak prawo nakazuje."
Jak robią to przed Tobą, to znaczy "No w końcu żeś się ślepy ch*ju odsunął", albo "sp***alaj do WORDU", jeśli żeś się nie odsunął.

panar3

2022-07-24, 13:02
Zbysław, durne barany, usiłuje wam przypomnieć że macie swoje prawa, w tym prawo przyrodzone do wolności i nietykalności osobistej. To, że facet pierdzi na drodze głośno bo ma innych w dupie - to jedno, ma prawo ale za to ma być mandat, Sąd czy prace społeczne. To, że pie**olone kundle na żydowskich smyczach, chamy bez honoru, sami wymierzają bezprawnie NIE-sprawiedliwość - to drugie. Maski też na ryjach nosicie bo się pies dopie**oli... robiąc z siebie j***nych niewolników. To właśnie, durni niewolnicy, Zbysław - człowiek o otwartym umyśle i wolnej woli - chciał Wam powiedzieć ale wy dalej wolicie być j***ni w dupy bez wazeliny przez żydowskie systemy władzy i jeszcze w chorej obronie swego NIE-przyrodzonego "prawa" do bycia j***nymi w dupę powieźliście Zbysława... Nawet mi was, tępaki, nie szkoda. Zuch Zbysław, zapraszam na piwko.

krzys1234p

2022-07-24, 13:55
fieryangel napisał/a:

Już tłumaczę zakutej pale slownik ulicy...
Też przegazowki w korku jak robią za Tobą, to znaczy że jesteś p*zda co w lusterka nie patrzy. To znaczy "odsuń się ch*jowy kierowco na prawa stronę pasa, tak jak prawo nakazuje."
Jak robią to przed Tobą, to znaczy "No w końcu żeś się ślepy ch*ju odsunął", albo "sp***alaj do WORDU", jeśli żeś się nie odsunął.



Słownik ulicy, dobre hahahaha, jak se jadę w korku swoim pasem i nie zmieniam pasa nie muszę się gapić non stop w lusterko czy jakaś sebixowa p*zda na Moto nie jedzie. Zostawiam więcej miejsca po lewej stronie pasa w korku bo to tylko i wyłącznie moja dobra wola a nie k***a jakieś prawo ulicy którego wielce motocykliści wymagają jakby to świętość była. Jak motocykliści chcą żeby wszyscy dla nich byli mili to niech nie stwarzają zagrożenia na drodze jak zapie**alaja ile fabryka dała, i niech nie kręcą do odcinki na tłumikach które przekraczają dopuszczalna ilość db. Ale tak jak wszędzie, są normalni kierowcy i normalni motocykliści i oni zazwyczaj nie szczekają o prawie ulicy, szczekają najwięcej debile którzy myślą że wszystko im się na drodze należy "bo on zapie**ala."

chico35

2022-07-24, 21:19
kapelan_szturmowy napisał/a:

takie kary powinno się wykonywać u nas w kraju. Zarówno za jazdę tymi kiblami bez tłumików, jak i za te j***ne przegazówki jak jedzie między samochodami w korku.



ale debilu nie wiesz po co są te przygazówki nie?

kapelan_szturmowy

2022-07-24, 21:49
fieryangel napisał/a:

Już tłumaczę zakutej pale slownik ulicy...


słownik ulicy... ja jebie... i jeszcze o nakazie jechania prawą stroną poucza mnie przyszła karma dla kota, ewentualnie przyszłe warzywko, które jak ma litra pod dupą to dostaje małpiego rozumu i ma w ch*ju przepisy...

chico35 napisał/a:

ale debilu nie wiesz po co są te przygazówki nie?



dźwięki godowe? Szukacie przygodnych partnerów? nawołujecie się na afterparty? :mrgreen:

I nie spinaj się tak, widzimy się jak zwykle w czwartek na Grunwaldzie ;)

epening

2022-07-24, 22:40
kapelan_szturmowy napisał/a:

słownik ulicy... ja jebie... i jeszcze o nakazie jechania prawą stroną poucza mnie przyszła karma dla kota, ewentualnie przyszłe warzywko, które jak ma litra pod dupą to dostaje małpiego rozumu i ma w ch*ju przepisy...
dźwięki godowe? Szukacie przygodnych partnerów? nawołujecie się na afterparty?
I nie spinaj się tak, widzimy się jak zwykle w czwartek na Grunwaldzie



bo flecie jak jeżdżą takie p*zdy i stoją jak koń w stajni na drodze to prosze Cię jak niedzielni kierowcy jeżdżą może należysz do nich w aucie wyjezdził 30 godzin tyle co na jazdach

kapelan_szturmowy napisał/a:

takie kary powinno się wykonywać u nas w kraju. Zarówno za jazdę tymi kiblami bez tłumików, jak i za te j***ne przegazówki jak jedzie między samochodami w korku.



jak stoisz jak p*zda to sie należy i lep w ryj nawet

kapelan_szturmowy

2022-07-24, 22:53
epening napisał/a:

bo flecie jak jeżdżą takie p*zdy i stoją jak koń w stajni na drodze to prosze Cię jak niedzielni kierowcy jeżdżą może należysz do nich w aucie wyjezdził 30 godzin tyle co na jazdach

jeszcze raz proszę, tylko na trzeźwo i po polsku.





PryszczatyJeż

2022-07-24, 23:23
epening napisał/a:

bo flecie jak jeżdżą takie p*zdy i stoją jak koń w stajni na drodze to prosze Cię jak niedzielni kierowcy jeżdżą może należysz do nich w aucie wyjezdził 30 godzin tyle co na jazdach
jak stoisz jak p*zda to sie należy i lep w ryj nawet



Tak k***a, przy krawędzi drogi, dziury i studzienki a ja mam robić miejsce dla motop*zdy, yhm.