18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustrzelony rudasek

.:...........:. • 2012-01-31, 23:16
Komuś zachciało się strzelić go kotka. Błąkał się kilka dni ze strzałą, aż doczekał się pomocy.










>>>>> Więcej w komentarzach.

xqvz

2012-02-01, 16:00
Wy wszyscy jesteście popie**oleni hahaha ;) Jak na hardzie widzicie ciało zgwałconej 13-latki to się śmiejecie, że jej fajnie głowa gnije. Za to wystarczy kopnąć kotka a winnego byście od razu do łagru wtrącili albo nabili na pal. Wywyższacie zwierzęta ponad ludzi to potem się nie dziwcie, że takie a nie inne ograniczenia wolności i "prawa" wam władza funduje ;)

ss...........mi

2012-02-01, 16:05
nie przepadam za kotami ale samozwanczym wilhelmom bym te k***a strzalki w dupe wsadzil

lintu

2012-02-01, 16:06
@up
Prędzej odbyt Ci pęknie z napinania pośladów.

tomeq_10

2012-02-01, 16:46
Twój kot kupowałby Nesquik:)

Judasz z IKEI

2012-02-01, 18:45
Po co się tak pie**olić? Ja to na butach je zawszę wożę. Jeszcze żaden nie stwierdził, że nie-miau z tego przyjemności. Parszywe pchlaki.

MrRastaman

2012-02-01, 19:44
ja pie**ole pójde i zaczne strzelac do sąsiadów ze strzał i co będzie radocha k***a??
dla mnie to objaw debilizmu i tyle!!
co mu ten kot zrobił! pewnie go kot przezywał a sciana była w zmowie k***a niech gosciu który to zrobił strzeli se w odbyt albo w penisa i bedzie wieksza radocha na sadolu

Yourichi

2012-02-01, 21:57
Kiedyś ustrzeliłem lisa z wiatrówki bo mi sk***iel wpie**alał kury. Nie czuję się winny.

WhyMe?

2012-02-01, 22:03
Nie głupi pomysł :amused:

c#uDy

2012-02-01, 22:05
kot robin huda ?

an...........en

2012-02-01, 22:45
Ludzie są obrzydliwi, dlatego się z nich śmiejemy. A zwierzaki się nie obronią same, człowiek jest okrutny i lubi czuć władzę nad mniejszymi, bezbronnymi istotami. Koty są czyste i słodkie, ale pewnie mówię tak tylko dlatego, że jestem ich miłośniczką. Gdybym kochała psy, objeżdżałabym koty. Jak będę stara, to pie**olę wszystko i zaczynam zbierać koty. Będę starą, zgrzybiałą staruchą z 10 kotów i będę szczęśliwa. I chora na głowę, ale to trudno. Zwierzakom trzeba pomagać, ludzie to uzurpatorzy, nie powinniśmy aż tak się wywyższać.

Bila

2012-02-01, 23:49
Co się dziwić,rudy to i wyłapał strzałę,niech i ten uważa...bo ktoś się wk***i i wyrwie chwasta.

imthepiercer

2012-02-02, 09:24
ej ej, już dosyć! wolę jak ludziom się dzieje krzywda:<

Ma...........ck

2012-02-02, 13:01
@imthepiercer zgadzam się. Przez setki lat, religie i systemy rózne wmówiły ludziom, że są lepsi, że to do nich należy planeta, że to oni są wyznacznikiem wszystkich wartości i priorytetów. No i większość debili w to uwierzyła, wierzy i jeszcze przez pokolenia będzie wierzyć.

Satanan

2012-02-03, 02:23
Ale pierdzielicie! Nie wiecie co mógł komuś ten biedny koteczek zrobić? Przynieść pchły, nasrać na trawę, obsikać krzak, podrapać meble na tarasie. Wiecie jak szkodzi roślinom koci mocz? Wiecie jak śmierdzi kocie gówno? Dlaczego mam zbierać kocie gówna z mojej posesji? Chcecie mieć żywe kotki, to używajcie ich tylko na smyczy. Stzelcowi gratuluje celności. Najciekawsze efekty można uzyskać strzelając do parzących się kotów.