18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka z policjantami

Okret-Ladowy • 2021-09-18, 22:55


Podobno takie rzeczy mają miejsce aktualnie w Australii.

Wepss

2021-09-19, 22:27
ecnart napisał/a:

jechać z covidowym totalitaryzmem



Kolejny szur, ja pie**ole. Nie szczep się też na polio, odrę, świnkę, różyczkę, nie szczep się na nic i umrzyj, będzie jednego debila mniej.

ra0mir

2021-09-19, 22:51
dadar123 napisał/a:

Kolejny matematyk z 2 klasy Sz. P.



kolejny polonista ze sz. podst.

Ajdahoa

2021-09-19, 23:20
Ryszardowo napisał/a:

Czekam aż w podobny sposób obalimy PISLAM w Polsce.



Ja tak chcę zaj***ć ciebie, platformę niemiecką, lewicę , Ringer Axel Springer i TVN.

PoProstuNIKT

2021-09-20, 09:47
Marcin360360 napisał/a:

Obiecaj ze nie będziesz się szczepić ani wlasny h dzieci i to wystarczy by błąd natury jakim jesteś zosta wyeliminowany.



wytłumacz mi palancie skoro śmiertelnośc w przedziale wiekowym 0-45 lat to 0,5% po ch*j mam się narażać na większe niebezpieczeństwo przyjmujac szczepionkę która powoduje rózne NOP'y a tym razem zmniejszając ryzyko śmierci o setne procenta? czekam.

Wepss napisał/a:

Kolejny szur, ja pie**ole. Nie szczep się też na polio, odrę, świnkę, różyczkę, nie szczep się na nic i umrzyj, będzie jednego debila mniej.



nastepny k***a palant. j***ny łosiu wyzej wymienione szczepionki były LATAMI testowane. oraz śmiertelność oraz skutki choroby są DUŻO gorsze niż jakiejś j***nej grypy.

DariuszKalafior

2021-09-20, 20:24
madufo napisał/a:

Niech zgadnę - mieszkasz z rodzicami. Dorabiasz na boku i głosujesz na konfederację ? Call me Mentalist. Tylko młody wiek usprawiedliwia głosowanie na tych przyjebów.



niech zgadnę , jesteś lewakiem do którego nie przemawiają argumenty setek poważanych autorytetów w dziedzinie medycyny , mieszkasz z kolegą i bawicie sie pindolami albo jesteś glupim pisowco peowcem , ktore z tych ? ilu masz najomych ? wycodzisz ty z domu wogóle ? ja naprzykłąd tak , znam kilku dorosłych ludzi ze swoją działalnoscia ,ktorzy wierza w to całe zamieszanie oraz WIEKSZOSC moich znajomych wsrod nich powazni ludzie ktorzy nie wierza w duza sile wirusa i sie nie zaszczepia , wsrod nich osoby pracujace w szpitalach oraz powazani doktorzy ktorzy NIGDY SIE NIE ZASZCZEPIA , rozumiesz k***a debilu >???? doktorzy sie nie szczepią !

Rick_Sanchez

2021-09-22, 21:36
Spajdi napisał/a:

BRAWO ! Walić na łeb ten j***ny zamordyzm! Sk***iałe polityczne marionetki bawią się w stworzenie z ludzi swoich nowoczesnych niewolników....HWDP każdemu kto popiera ten j***ny w dupe CYRK... bo inaczej tego nazwać nie można.



Ale ty wiesz, że w rozwinięciu skrótu CHWDP jest już podane komu ten ch*j w dupę?