18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka...

Abi.M.Sahim • 2012-10-18, 19:32
...i niespodziewane wejście smoka ;)

Oglądać całe, bo tylko wtedy najzabawniejsza akcja, jest naprawdę zabawna ;)

mi...........ji

2012-10-20, 13:02
Dzięki stary

topol817

2012-10-20, 13:03
@up "Audi R6 Spyder" =.=
Poza tym Charger, a nie Challenger (i to jest własnie ów policyjny sedan).
Focus ST, a nie Fiesta RS.
A pick-up to Ford F-150 Raptor

RuSsKi CzOoLg

2012-10-20, 23:19
Może być nie będę się spierał :) z samochodami zza wielkiej wody nie jestem obyty :)

Mnie chodziło o te dwa sedany za Chargerem , nie wiem co to ...

R6 spyder ? Co z tym nie tak ?

topol817

2012-10-20, 23:49
Za Chargerem standardowy amerykański radiowóz, czyli Ford Crown Victoria. A pewnie chodziło ci o Audi R8, a nie R6 :P

Abi.M.Sahim

2012-10-22, 22:39
michji napisał/a:

Rozpoznał ktoś z was wszystkie marki i modele samochodów? Za ich nazwy byłbym wdzięczny, szczególnie za tego suv-a Forda.


RuSsKi CzOoLg napisał/a:

Porshe Carrera 4S . Dodge Challenger , McLaren MP12-C , Chevy Corvette , Lamboghini Aventador , Audi R6 Spyder , Shelby Cobra (lub AC12) . Policyjnych SUV niestety nie rozpoznałem , Cadillac Patroler o ile dobrze pamiętam policyjne sedany dwa a pickup Forda za cywilnymi samochodami to być może Super Chief ale nie jestem pewien :) Smokiem okazała się Fiesta RS ....


Padłem po przeczytaniu tej listy... I nie tylko przy wozach "zza oceanu" sie jebnąłeś, tylko praktycznie przy każdym :lol:

Kolejno pojawiają się:
991 Porsche 911 Carrera S (2012)
Policyjny Dodge Charger SRT-8
McLaren MP4-12C
Policyjny Chevrolet Corvette Z06
Audi R8 Spyder
Shelby Cobra 427
Policyjne SUV'y to: Ford Explorer (2011)
Ten pickup za samochodami sportowymi to: Ford F-150 SVT Raptor
Policyjny Ford Crown Victoria
Później w szeregu widać jeszcze Bugatti EB 16.4 Veyron Super Sport, oraz BMW M3 E92.
I na końcu "wejście smoka" ma nie Fiesta ST (Fiesta RS nawet nie istnieje), tylko: Ford Focus ST (2012)


Vladimir Putin napisał/a:

@melemele88
Nie wróci. Nie ma tuningu. Nie ma salonów. Bieda i ch*j.

Jeżeli uważasz, że Underground to korzenie serii to żal mi Cię... :samoboj:
Radzę pogrzebać za tytułami takimi jak The Need For Speed, albo Need For Speed 3: Hot Pursuit (czyli ten z 1998), to się dowiesz jakie NFS naprawdę miał korzenie.

Cinuseczek napisał/a:

Za opis filmu powinieneś dostać kotwice na plecy młody.

Młody to Ty jesteś gówniarzu z rocznika 1991...
Na polecenie moich rówieśników podłogi i kible lizałeś jak szkoły zaczynałeś :terror:

kopyt88 napisał/a:

To jest taki suchar w formie filmiku tak ?

NWC napisał/a:

Ale kupa, ani nie smieszne ani nie zabawne, wjeżdża żółte gówno, ktore nie powinno się tam znaleźć...

Adyrian napisał/a:

Co w tym śmiesznego ? Fajnie się zaczyna , wyjeżdżają fajne autka i nagle jakaś pierdoła jest szybsza od nich. Smieszne w ch*j

Dokładnie tak - zajebiście mnie to bawi, że najwięcej "szumu" narobił akurat koleś w "żółtym gównie, które nie powinno się tam znaleźć" :lol:

DeSalvoo napisał/a:


Strasznie mało potrzebujesz :roll:

Doceniła kobita, że kierowca potrafi tyle wycisnąć z "żółtego gówna", żeby dotrzymać kroku dużo lepszym samochodom, a i tak ją porównują do blachary, która to prędzej by na gościa w Porsche, albo Bugatti poleciała... Sprawiedliwość, nawet jak na Sadistic ch*jowa.


A teraz - osobom nie interesującym się motoryzacją, nie rozumiejącym dobrego żartu motoryzacyjnego (Focus ST grający na nosie Porsche, Bugatti, etc.), nie mającym za grosz poczucia humoru, już dziękujemy - możecie spokojnie wypie**alać. :idzwch*j:

pollydolly

2012-10-22, 22:58
Doceniła kobita, że kierowca potrafi tyle wycisnąć z "żółtego gówna", żeby dotrzymać kroku dużo lepszym samochodom, a i tak ją do blachary, która to prędzej by na gościa w Porsche, albo Bugatti poleciała... Sprawiedliwość, nawet jak na Sadistic ch*jowa.


Gwoli ścisłości-miałam na myśli styl jazdy, nie o auto, które swoją drogą jest przepiękne. Jakby prowadził w ten sposób Kadetta tym bardziej chwyciłby mnie za środek serca.

Abi.M.Sahim

2012-10-25, 19:24
pollydolly napisał/a:

Doceniła kobita, że kierowca potrafi tyle wycisnąć z "żółtego gówna", żeby dotrzymać kroku dużo lepszym samochodom, a i tak ją do blachary, która to prędzej by na gościa w Porsche, albo Bugatti poleciała... Sprawiedliwość, nawet jak na Sadistic ch*jowa.


Gwoli ścisłości-miałam na myśli styl jazdy, nie o auto, które swoją drogą jest przepiękne. Jakby prowadził w ten sposób Kadetta tym bardziej chwyciłby mnie za środek serca.


O tym właśnie mówię i to pochwalam.
Bo nie liczy się CZYM, ale JAK ;)
(nie żebym miał jakieś kompleksy na tym puncie :D )

[EDIT]
PS: I do Focusa ST nic nie mam - cytatu o "żółtym gównie" użyłem jako ironii w stosunku do czyjejś wcześniejszej wypowiedzi ;)
Ba - to autko w dobrych rękach, w warunkach miejsko-ulicznych (czyli wyścig na trasie, prosta, lewy 90, prosta, prawy 90, itd.), ma całkiem równe szanse z "sportowcami".

[EDIT2]
Nawiązując do tego jeszcze:
RuSsKi CzOoLg napisał/a:

Porshe Carrera 4S . Dodge Challenger , McLaren MP12-C , Chevy Corvette , Lamboghini Aventador , Audi R6 Spyder , Shelby Cobra (lub AC12) . Policyjnych SUV niestety nie rozpoznałem , Cadillac Patroler o ile dobrze pamiętam policyjne sedany dwa a pickup Forda za cywilnymi samochodami to być może Super Chief ale nie jestem pewien :) Smokiem okazała się Fiesta RS ....

Pozdrawiam

Z tego wszystkiego przeoczyłem Lamborghini - bo niby "europejczyk" (a podobno tylko na amerykańcach się nie znasz), ale nie potrafisz odróżnić Aventadora, od Gallardo LP570-4 Superleggera...

A więc nasza lista prezentuje się tak:
Cytat:

991 Porsche 911 Carrera S (2012)
Police Dodge Charger SRT-8
McLaren MP4-12C
Police Chevrolet Corvette Z06
Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera
Audi R8 Spyder
Shelby Cobra 427
Police Ford Explorer (2011)
Ford F-150 SVT Raptor
Police Ford Crown Victoria
Bugatti EB 16.4 Veyron Super Sport
BMW M3 E92.
Ford Focus ST (2012)