18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka czterech nastolatek w Rosji

Marano • 2021-02-05, 02:52
Cztery uczennice szóstej klasy szkoły podstawowej umówiły się na ustawkę w okolicach otwartego lodowiska. Do bójki doszło na Uralu, ok. 200 km na zachód od Czelabińska.

Podobno dwie pokłóciły się o chłopaka, a dwie dołączyły w ramach wsparcia swoich koleżanek.

Dziewczyna w niebieskiej bluzie trenuje boks w lokalnym klubie.

Ponieważ żadna z dziewczyn nie skończyła 16 lat (szósta klasa to ok. 12-13 lat?), nie poniosą żadnych konsekwencji prawnych.



dulek93

2021-02-05, 02:57
Pelna kultura po wpie**olu podala rękę podniosła przeciwniczkę... a kolezanka uparta broniła swojej do końca . Nie to co murzyny skakanie po głowach i Partyzanta z zaskoczenia. Piwko

marcinbobek

2021-02-05, 05:59
Uczciwa walka ! Szacunek ! Im dalej od YouTube i patstrimerow tym lepsza młodzież. Bokserka będzie kiedyś dobrą żoną która przypie**oli dla swojego Andruszy męża kacapa pie**olonego jak ją wk***i.

Halman

2021-02-05, 06:31
za bojowe nastki zawsze piwo...

HiSpect

2021-02-05, 06:53
Widać, że ta w niebieskim nie chciała zrobić krzywdy, a miała okazję więcej niż raz.

Cz...........as

2021-02-05, 07:19
Kiedyś dziewczyny się biły płaskimi, szarpały za włosy itp. A teraz? Garda i ciosy pięścią wyprowadzane lepiej niż by to zrobili jej koledzy z klasy :-D

Wincyj :-)

Budrys2000

2021-02-05, 07:38
Laski się napie**alają, a ich koledzy w tym samym czasie siedzą w domu przed lustrem i regulują brwi ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-05, 08:33
Stolica Rosji powinna być na granicy polsko-rosyjskiej. I powinien być to Czelabińsk.
Sosnowiczanie awansowaliby w hierarchii...

konradkonradkonrad

2021-02-05, 09:06
główna walka słabizna ale za to ta 2 walka całkiem niezła

Radek_Golfiarz

2021-02-05, 09:15
Niebieska na propsie, parkiet zdecydowanie z szansą.

GoGeTa

2021-02-05, 09:29
Wincyj takich materiałów

KANIBAL22

2021-02-05, 09:29
ta w niebieskim co trenuje? :D boks ? nawet jednego ciosu nie wyprowadziła w stójce za to wywracała i szarpała za włosy i napie**alala w dosiadzie jak ona ćwiczyła boks to ja k***a ćwiczyłem balet a wy barany wyżej nie podniecajcie się bo nie ma czym jakby miała ch*ja to pewnie byście jej wszyscy laskę zrobili

Radek_Golfiarz

2021-02-05, 09:35
KANIBAL22 napisał/a:

ta w niebieskim co trenuje? boks ? nawet jednego ciosu nie wyprowadziła w stójce za to wywracała i szarpała za włosy i napie**alala w dosiadzie jak ona ćwiczyła boks to ja k***a ćwiczyłem balet a wy barany wyżej nie podniecajcie się bo nie ma czym jakby miała ch*ja to pewnie byście jej wszyscy laskę zrobili



Ewidentnie umie więcej niż szara a mimo to nie rozj***ła jej papy, porządna dziewczyna.

Noside

2021-02-05, 09:40
Niby obie w jakichś rękawicach, czyli obie mają styczność z boksem, albo czymś jeszcze.
Widać po sprawnym dosiadzie.
Z tego powodu, tej czerwonej, za bicie w tył głowy należał się solidny kopniak w twarz i utrata przednich zębów.

KANIBAL22

2021-02-05, 10:39
Radek_Golfiarz napisał/a:

Ewidentnie umie więcej niż szara a mimo to nie rozj***ła jej papy, porządna dziewczyna.



nie neguje tego ze więcej potrafi ale nie ma to nic wspólnego z boksem bokserzy nie schodzą do parteru gdyby rzeczywiście ćwiczyła boks to jeden dwa strzały na morde w stójce załatwiłyby sprawę ostudziłaby przeciwniczkę a wyprowadziła sporo ciosów na morde w parterze w dosiadzie mimo ze to nie jej walka wiec czy ona nie chciała rozj***ć jej papy? nie dokona bym powiedział bo ciosy w parterze są dużo bardziej destrukcyjne (jak już na kimś siedzisz i możesz go napie**alać po łbie) niż ciosy w stójce

Noside napisał/a:

Niby obie w jakichś rękawicach, czyli obie mają styczność z boksem, albo czymś jeszcze.
Widać po sprawnym dosiadzie.
Z tego powodu, tej czerwonej, za bicie w tył głowy należał się solidny kopniak w twarz i utrata przednich zębów.



to nie rękawice a owijki obydwie maja tylko na prawej ręce wiec zapewne praworęczne co za tym idzie prawymi rękami wyprowadzają częściej ciosy i są dużo mocniejsze dlatego maja owijki na tych rękach i zapewne trenują mma nie boks no chyba ze wziąć poprawkę na to ze to dzieci i dodatkowo dziewczyny wiec w sumie dobra mogą trenować boks :lol: na jedne ch*j wychodzi