18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uśpijmy dziadka...

Halman • 2019-12-30, 04:12

kozy dziadka będą do podziału :-D
dobrze że dziadka nie chcieli wykąpać po 80 latach...

darek98

2019-12-31, 14:23
Wiewór napisał/a:

Jak kiedyś zachorujesz to się dowiesz co to jest polska służba zdrowia.
Tak z Ameryki przyjeżdżają się do nas leczyć. Chyba przedawkowakes gadzinowki rezimowe.





krasnal_hałabała napisał/a:

No w UK są jeszcze gorsi ale to wyjątek ale to że w jednym kraju jest ch*jowiej niż u nas to nie znaczy że u nas ma być ch*jowo, z resztą, gdzie nasi lekarze najczęściej spieprzają pracować i zarażać swoich konfratrów bylejakością?
Poza tym w większości krajów Europejskich, medycyna jest na co najmniej przyzwoitym poziomie i dużo lepszym niż w Polsce.
No za wyjątkiem demoludów i innych tego typu tworów.




Naucz się jeden z drugim czytać ze zrozumieniem, proszę. Napisałem o NAUKACH MEDYCYNY, nie o działaniu SYSTEMU " służby zdrowia " gdybyście mieli trochę wiedzy, wiedzielibyście, że już nie używa się tego terminu. Mówicie, że ch*jowo Was leczą. Napisaliśmy wyżej, że nie jest to wina lekarzy a sp***olonego systemu kolejek i całej biurokracji. Lekarze mają wiedzę i kształcą się całe życie, bo w Polsce mamy WYSOKI POZIOM NAUK MEDYCZNYCH.


Wiewór napisał/a:


Tak z Ameryki przyjeżdżają się do nas leczyć. Chyba przedawkowakes gadzinowki rezimowe.



Nie napisałem nic takiego. W Europie jesteśmy najlepsi w leczeniu OZW, najlepiej wytłumaczę. OSTRYCH ZESPOŁÓW WIEŃCOWYCH, CHORÓB NIEDOKRWIENNYCH SERCA.
I jesteśmy drudzy, za Amerykanami w ogólnej medycynie leczenia zespołów niedokrwiennych serca.

Życzę na nowy rok więcej chęci do zrozumienia co się czyta, zdrowia i szczęścia.

:->

DEADmanPL

2019-12-31, 14:24
Przestańcie tępe sk***ysyny porównywać poziom kształcenia lekarzy i osiągnięcia naszej medycyny do stanu służby zdrowia bo to dwie inne rzeczy. Tłumaczy wam to jeden i drugi a wy dalej swoje. Jak ja k***a nienawidzę takich pie**olonych idiotów jak wy, nie wykazujecie nawet krzty myśli. Doskonale wiem, że to wy jesteście przyczyną tego jak w tym jest i będzie. Odbiją się wymordowanie inteligencji i teraz mamy, 70% społeczeństwa to tłuki takie jak wy, niezdolne do dyskusji a co dopiero do myślenia samodzielnego.

FisioWWA

2019-12-31, 15:23
Jak w tym wieku ma strach przed szczepieniem to pewnie dyga się śmierci jak poj***ny :D dziwne to XD

krasnal_hałabała

2019-12-31, 19:34
darek98 napisał/a:

Naucz się jeden z drugim czytać ze zrozumieniem, proszę. Napisałem o NAUKACH MEDYCYNY, nie o działaniu SYSTEMU " służby zdrowia " gdybyście mieli trochę wiedzy, wiedzielibyście, że już nie używa się tego terminu. Mówicie, że ch*jowo Was leczą. Napisaliśmy wyżej, że nie jest to wina lekarzy a sp***olonego systemu kolejek i całej biurokracji. Lekarze mają wiedzę i kształcą się całe życie, bo w Polsce mamy WYSOKI POZIOM NAUK MEDYCZNYCH.
Nie napisałem nic takiego. W Europie jesteśmy najlepsi w leczeniu OZW, najlepiej wytłumaczę. OSTRYCH ZESPOŁÓW WIEŃCOWYCH, CHORÓB NIEDOKRWIENNYCH SERCA.
I jesteśmy drudzy, za Amerykanami w ogólnej medycynie leczenia zespołów niedokrwiennych serca.
Życzę na nowy rok więcej chęci do zrozumienia co się czyta, zdrowia i szczęścia.



Wiewiór Ci już napisał, jak kiedyś zachorujesz to zmienisz zdanie, no chyba że wy lekarze inaczej traktujecie pacjentów na NFZ, inaczej prywatnie a swoich kolegów jeszcze inaczej.

vulkodlak

2020-01-01, 21:19
Widać że dziadzia antyszczepionkowiec.