18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

USA Agresja policji wobec biednych reporterów

DGZwiro • 2020-06-06, 11:59
Podrzucam filmik z kompilacją lania reporterów przez policję w USA. Przepraszam za lewacką propagandę na napisach, ale tylko z takiego źródła znalazłem.


chorym

2020-06-07, 00:09
ellsworth napisał/a:

Trzeba być skończonym idiotą żeby jeszcze bronić tej ubecji, która atakuje nawet tych co pokazują ich zbrodnie. Społeczeństwo powinno zacząć linczować te policyjne ścierwa, które zamiast służyć społeczeństwu to go pacyfikują i mordują.



tak k***a powinni im jeszcze sklepy otworzyć z napisem zapraszamy, wyłożyć czerwony dywan i przy okazji dać się wyr*chać w dupe. Tak się tłumi zamieszki bo tego nie można nazwać protestami i każdy kto jest po drugiej stronie pierwszej lini ma wypie**alać bez względu czy to hydraulik kamerzysta czy twoja matka wracająca z zakupów

Apoka123

2020-06-07, 02:02
ale jak podkreślają ze nie ma dyskryminacji i policja bije niezależnie od kolou

St...........on

2020-06-07, 12:33
Oglądając filmiki z pierwszej ręki z rozrób, protestów nauczyłem się jednego. Reporter nosi identyfikator , kamereę ma oklejoną nazwą stacji , kanału czy nazwą kanału yt., nosi jaskrawą kamizelką z napisem PRESS, chodzi w hełmie na którym też wyraźnie widać PRESS i najważniejsze, nie grupuje się z uczestnikami protestu, rozp***uchy, tylko trzyma dystans, aby służby mundurowe go nie pomyliły z rozpie**alaczami.

roman970227

2020-06-07, 12:42
Krótki filmik ale naprawdę dużo pokazuje jaki tam jest ciemnogród... Ludzie, którzy za dużo mają w dupie i za dużo sobie pozwalają. No k***a krzyczą nie strzelać ale kraść, podpalać i niszczyć co się da to już jest okey.. Ach coś czuję że w końcu użyją ostrą amunicję.
Daj Boże.
j***ny jednostronny rasizm... Jebac murzynów!!!

Attero132

2020-06-07, 14:41
Tak k***a policja używa pirotechniki...co za tępa dzida