18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urządzenia

Ra...........hi • 2017-06-22, 15:37
– Dlaczego muszę płacić abonament RTV?
– Bo słucha pan radia, ogląda telewizję publiczną…
– Nie. Nie słucham radia, nie oglądam TVP.
– No ale ma pan urządzenie, dzięki któremu mógłby pan oglądać. Trzeba więc płacić.
– W takim razie dacie mi 500+?
– A ma pan dzieci?
– Nie, ale mam urządzenie, dzięki któremu mógłbym mieć. ;-)

Radysh

2017-06-22, 16:05
To nie jest żart!

Uczciwie płacę tzw. abonament radiofoniczny, ponieważ namiętnie słucham radia (także tego z Torunia, powaga!)
Ale podstawa to "Trójka" oraz Radio GO. W sumie mam włączone radio dwadzieścia cztery godziny na dobę.
Z wyjątkiem jak gdzieś łażę po dziczy na zdjęcia to słuchawki+muzyka z komórki.

Teraz chcą mi dopie**olić za całokształt tylko dlatego, że płacę jak należy?
Paranoja jakaś!

pi...........ja

2017-06-22, 16:50
Płaćcie abonament, bo za co TVPis kupi transmisje Pucharu Konfederacji prosto z Rosji, zamiast młodzieżowego Euro w Polsce?

Radysh

2017-06-22, 17:02
pietras_ja napisał/a:

Płaćcie abonament, bo za co TVPis kupi transmisje Pucharu Konfederacji prosto z Rosji, zamiast młodzieżowego Euro w Polsce?



No widzisz. Chciałbym płacić za materiał, którego słucham.
A nie za pie**olony całokształt.
Albo móc sobie odliczyć take RMF czy inną Zetkę. ;)

krzyks

2017-06-22, 17:11
pietras_ja napisał/a:

Płaćcie abonament, bo za co TVPis kupi transmisje Pucharu Konfederacji prosto z Rosji, zamiast młodzieżowego Euro w Polsce?



Prawa do meczów reprezentacji wykupił Polsat jeszcze za PO, więc nie siej zamętu. Podajesz informacje rodem z TVNu. Zdaje się, że od 2018 do 2022 prawa będą należały do TVP.
Cytat:

Mecze reprezentacji
21 kwi 16 12:22
TVP nabyła prawa do transmisji meczów reprezentacji Polski
Telewizja Polska nabyła prawa do transmitowania meczów reprezentacji Polski w nadchodzących latach. TVP pokaże również mistrzostwa świata 2018 i 2022 oraz Euro 2020.
Kilka dni temu gruchnęła wiadomość, że decydenci przy Woronicza przymierzają się do wykupienia sublicencji na pokazywanie meczów Polaków oraz kilku najważniejszych spotkań Euro 2016. Już wcześniej prawa do transmitowania zbliżającego się turnieju nabył Polsat, który pokaże również eliminacje do MŚ 2018. Ostatecznie wszystko wskazuje na to, że Euro 2016 zobaczymy tylko w Polsacie. Później piłka nożna w wydaniu reprezentacyjnym zagości na antenie TVP już na dobre.



Tak czy siak mecze Polaków są dostępne na ogólnodostępnym kanale. :kawa:

parolpl

2017-06-22, 19:31
W sumie dobry pomysł Niech płacą jeszcze zasiłek za inwalidztwo, bo przecież zawsze coś się może "przydarzyć", dodatek socjalny, dodatek od wychowywania niepełnosprawnego dziecka itd.

corpo_kills_me

2017-06-22, 21:11
Zaj***ne z twarzoksiążki/demotów. Nie ma piwa. Pzdr

Wiewór

2017-06-23, 13:58
Stonoga miał rację. Tak was PIS wyjebie jak was PO nie j***ło.