18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

r061071

2020-11-29, 00:12
o k***a ,oklapło uszko temu Misiu

T3RMINATOR

2020-11-29, 00:18
Ale to musiało być pie**olnięcie że naderwało ucho.

plastic

2020-11-29, 00:21
~T3RMINATOR napisał/a:

Ale to musiało być pie**olnięcie że naderwało ucho.



wcale nie. wystarczy ostre narzędzie

Pralpunkt

2020-11-29, 00:50
Jeden grzyie drugi wali w ucho
Jeden p*zda drugi...

swampman

2020-11-29, 00:50
najpierw do pato programu. zarabiaja kase na glupocie i chlaniu, wydaja ja na poprawe urody niezaleznie od plci, wchodza na ring zeby sie poprzytulac a patusy placa za widowisko.
ile mozna tych gowno walk ogladac?
jak mozna tak gowniany sport jak sztuki walki zjebac bardziej?
robiac takie gale jak fame mma, fen, sren i inne...

juz wole ogladac skoki... :lol: mimo ze zmienia sie tylko wiatr, odleglosci i kolory kombinezonu

ps...........h2

2020-11-29, 02:32
swampman napisał/a:

najpierw do pato programu. zarabiaja kase na glupocie i chlaniu, wydaja ja na poprawe urody niezaleznie od plci, wchodza na ring zeby sie poprzytulac a patusy placa za widowisko.
ile mozna tych gowno walk ogladac?
jak mozna tak gowniany sport jak sztuki walki zjebac bardziej?
robiac takie gale jak fame mma, fen, sren i inne...
juz wole ogladac skoki... mimo ze zmienia sie tylko wiatr, odleglosci i kolory kombinezonu



ch*j nas interesuje twoje pie**olenie :p

kubol

2020-11-29, 04:57
Dlaczego TKO? przeciez on nawet tego nie poczul, no chyba ze ucho jest niezbedne w tym sporcie...

Whitey

2020-11-29, 09:08
swampman napisał/a:

najpierw do pato programu. zarabiaja kase na glupocie i chlaniu, wydaja ja na poprawe urody niezaleznie od plci, wchodza na ring zeby sie poprzytulac a patusy placa za widowisko.
ile mozna tych gowno walk ogladac?
jak mozna tak gowniany sport jak sztuki walki zjebac bardziej?
robiac takie gale jak fame mma, fen, sren i inne...
juz wole ogladac skoki... mimo ze zmienia sie tylko wiatr, odleglosci i kolory kombinezonu



Po pierwsze mma to nie są sztuki walki tylko sporty walki a to jest znacząca różnica i sztuki walki nie są gównianym sportem tylko jednym z lepszych poczytaj sobie np. przysięgę dojo albo o karate kyokushin jak powstała ta sztuka walki i czym powinien się kierować człowiek uprawiający tą sztukę walki. Fen jest organizacją sportową na niskim poziomie ale jest organizacją sportową więc nie porównuj fenu do fejk mma.

dantee

2020-11-29, 10:13
Trybała.. Tyle lat walczyć, i nic nie umieć..

huncfot130

2020-11-29, 10:28
.....
Jebliwe sraczki i k***a pięcioraczki,
śliczne mundurki i wyj***ne dziurki,
pełna bajera, ale się skórka ściera,
laska czerwona już wchodzi do kondona,
na dupę parcie i zajebiste tarcie.
Pedalska duma, znów k***a śmierdzi guma,
na razie spoko i k***a ch*jem w oko i już się rucho,
urwane UCHO....

:lol:

ALFONZO

2020-11-29, 10:32
~T3RMINATOR napisał/a:

Ale to musiało być pie**olnięcie że naderwało ucho.



nie musialo. on juz je mial napuchniete jak balon. wystarczylo lekko uderzyc i po prostu sie rozerwalo.

swampman

2020-11-29, 14:16
Whitey napisał/a:

Po pierwsze mma to nie są sztuki walki tylko sporty walki a to jest znacząca różnica i sztuki walki nie są gównianym sportem tylko jednym z lepszych poczytaj sobie np. przysięgę dojo albo o karate kyokushin jak powstała ta sztuka walki i czym powinien się kierować człowiek uprawiający tą sztukę walki. Fen jest organizacją sportową na niskim poziomie ale jest organizacją sportową więc nie porównuj fenu do fejk mma.



kogo to obchodzi? gorsze od pilki noznej

poki co to kieruja sie pieniedzmi i o nie sie bija. w dupie mam ich przysiegi :lol: