18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ursynów: zamawianie taxi

PiotrusCinek88 • 2022-11-02, 00:21

Dopiero po pokonaniu taksówkarza można jechać dalej.

Krak

2022-11-02, 08:34
Kiedyś zjechaliby się taryfiarze i rozpie**olili to bydło a dziś....

grzehuu

2022-11-02, 08:58
polska patola w całej okazałości
nawet jakaś p*zdunia "swędzidziura" karyna

zaaal pl

pablohasan

2022-11-02, 08:59
BO_PIS_DAJE... napisał/a:

Zasrane słoiki to bydło większe niż nigery



Słoiki? A ten cały Urysnów to co? Wiocha jak sk***ysyn. Warszawiaki w pierwszym pokoleniu w klitkach 27m2.

Draxiu

2022-11-02, 10:10
Blond lampucera chyba nigdy nie obskoczyła wpie**olu. Ale wszysyko do czasu

Marcinqqq

2022-11-02, 10:21
śmiać mi się chcę jak wyzywacie wszystkich od słoików sami nimi będąc, rodowity mieszkaniec jakiegoś miasta to nie ten którego rodzice przeprowadzili się do danego miasta, lub ich wieś została wchłonięta przez jakieś duże miasto, a taki który mieszka tam od pokoleń, dam wam przykład, ja jestem rodowitym Lublinianinem bo moi pradziadkowie, dziadkowie i rodzice urodzili się w Lublinie, natomiast mój brat cioteczny nie jest amerykaninem tylko dlatego że tam się urodził.

MartweMurzyńskiePłody

2022-11-02, 10:35
Marcinqqq napisał/a:

śmiać mi się chcę jak wyzywacie wszystkich od słoików sami nimi będąc, rodowity mieszkaniec jakiegoś miasta to nie ten którego rodzice przeprowadzili się do danego miasta, lub ich wieś została wchłonięta przez jakieś duże miasto, a taki który mieszka tam od pokoleń, dam wam przykład, ja jestem rodowitym Lublinianinem bo moi pradziadkowie, dziadkowie i rodzice urodzili się w Lublinie, natomiast mój brat cioteczny nie jest amerykaninem tylko dlatego że tam się urodził.



też k***a masz się czym chwalić :)

uka_chr

2022-11-02, 10:46
Marcinqqq napisał/a:

śmiać mi się chcę jak wyzywacie wszystkich od słoików sami nimi będąc, rodowity mieszkaniec jakiegoś miasta to nie ten którego rodzice przeprowadzili się do danego miasta, lub ich wieś została wchłonięta przez jakieś duże miasto, a taki który mieszka tam od pokoleń, dam wam przykład, ja jestem rodowitym Lublinianinem bo moi pradziadkowie, dziadkowie i rodzice urodzili się w Lublinie, natomiast mój brat cioteczny nie jest amerykaninem tylko dlatego że tam się urodził.



Nie pie**ol

malahos

2022-11-02, 11:40
alojz napisał/a:

przecież to typowa warszawka - wieprze niegrzeczne. słoiki wam troche kultury przywiozły



Ale wiesz, że ch*ja tam wiesz a się prujesz, bo akurat "warszawka" to określenie na napływowy motłoch czyli słoiki właśnie?

tarpan

2022-11-02, 12:51
Pierwsze co to porządny wpie**ol dla wszystkich patoli z filmiku. Zaczynając od blondi lachociąga. Po wpie**olu do pierdla na kilka lat.

SirMajkel

2022-11-02, 13:42
typowy cham co przyjechał do miasta czyli jakieś 99% Pisiorstwa, tacy ludzie rządzą teraz tym krajem,. Chamy, ale chcą królewskiego traktowania.

BambiPMT

2022-11-02, 13:53
BO_PIS_DAJE... napisał/a:

Zasrane słoiki to bydło większe niż nigery



pie**ol się gorolu. Wyj***ne mam na tą twoją Warszawę. Nie wiem po ch*j do tego j***nego Murzynowa jeździć. Śmierdzi ch*jem i ciapatymi.

sej_maj_nejm_bicz

2022-11-02, 14:01
Matt napisał/a:

Dziwne przeciez gaz pieprzowy jest w Polsce legalny, nie rozumiem złotiòwiarzy szkoda im 45zl.... moment by wszyscy po mamę dzwonili.



Legalny tak a zastosowanie nieadekwatne do atakującego już nie. Kolega atakujący bedzie mieć astme dmuchniesz na niego, idziesz siedzieć. Kolega atakujący pod wskazaniem narkotykow niepamietajacy nic u nie kontrolujacy ci robi, psikasz na niego dławi się idziesz siedzieć. Ect , obrona to tylko na filmach jest fajna.

tigerqaz

2022-11-02, 16:19
BO_PIS_DAJE... napisał/a:

Zasrane słoiki to bydło większe niż nigery



Ale to same swoje tambylce urodzone pod mostem na Woli :D

kevcik

2022-11-02, 16:37
Maniecky napisał/a:

A ta wzdeta k***a z tryplem na ryju gdzie sie pcha do pojazdu?? Beszczelna szmata co nidgy nie otrzymala korekty. Chetnie bym jej dopowiekszyl te wary kwasem piąchopirynowym.



należy ci sie piwo

Hetman_Wielki napisał/a:

a ta suka co w papę dawno nie dostała ? walić w czyjeś mienie i jeszcze szczekać jadaczka
każdy by sie bronił



tobie równierz
takie k***y to do garów sie nie nadadzą i sie zaprogramować na zmywarke nie ta tylko do przezucania gnoju i pokazywania cycków
co ja pisze cycków ,PLASTIKU

to...........10

2022-11-02, 18:55
A na koniec imprezki towarzystwo ładuje się do taksówki pobitego taksówkarza :D