18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

URLOP? TYLKO GDZIE?

craftyplayer • 2016-08-07, 10:28
W ciągu ostatnich kilku dni przekopałem się przez tysiące ofert wakacyjnych,porównując je i analizując, aż do porzygu.
O wyborze zadecydowała wreszcie opinia o kurorcie wyrażona w necie przez niejaką Monikę:
"Zdecydowanie nie polecam!!! Wszyscy pijani do upadłego.Dziewczyny zeszmacone!"
Bóg zapłać Moniko!

nelbox

2016-08-07, 10:29
Ty lepiej napisz gdzie to

icek Berg

2016-08-07, 10:44
Korfu miasteczko kavos, polecam !

MaratHS

2016-08-07, 10:59
Lesniczka napisał/a:

Wszyscy sadole kupowac bilety i go wkoncu cos zaliczycie przy dobrym szczesciu


Daleko nie trzeba szukać. Jeśli facet, posiadacz jasnych włosów, jasnych oczu i jasnej karnacji wyjedzie do jakiegoś egzotycznego kraju gdzie te cechy wyglądu są niespotykane to będzie tam atrakcyjny i być może zar*cha. Polska to kraj raczej jasnych ludzi, więc dla nas zielone czy niebieskie oczy to żaden rarytas, ale w Brazylii, Indiach, Meksyku, Ekwadorze, Turcji i tym podobnych gdzie większość ludzi jest śniadych, jasna karnacja to rarytas.

~DMT

2016-08-07, 13:14
Mielno. Dokładnie tak, jak w kawale.

Byłem dwa tygodnie temu na weekend, w klubach, na plaży i na ulicach króluje to:

Resztę dopowiedźcie sobie sami ;)



Absolutnie nie żałuję, że pojechałem :amused:

-Pita88-

2016-08-07, 15:57
Cytat:

Daleko nie trzeba szukać. Jeśli facet, posiadacz jasnych włosów, jasnych oczu i jasnej karnacji wyjedzie do jakiegoś egzotycznego kraju gdzie te cechy wyglądu są niespotykane to będzie tam atrakcyjny i być może zar*cha. Polska to kraj raczej jasnych ludzi, więc dla nas zielone czy niebieskie oczy to żaden rarytas, ale w Brazylii, Indiach, Meksyku, Ekwadorze, Turcji i tym podobnych gdzie większość ludzi jest śniadych, jasna karnacja to rarytas.

Po co tak daleko? Wystarczy do Rumunii jechać,(nie mylić Rumunek z cyganami:-) ) same dobre sztuki chodzą po ulicach.

Granulat

2016-09-05, 22:06
Co dla jednego jest przeszkodą, dla innego jest nagrodą :D