18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urażona męska duma

Don_Beck • 2020-11-12, 19:15
Zgaszony jak kiep :-D


sa...........el

2020-11-12, 22:54
DzidaZawodnik napisał/a:

Gdyby dało się jakoś zarobić na takich filmikach to ludzie by prowokowali do takich sytuacji, a z czasem sami by udawali najróżniejsze gówno, które da widzom jakieś emocje. Obyśmy nigdy nie dożyli takich czasów.



Spóźniłeś się z tym stwierdzeniem o 5 lat. Jakoś od tylu jest wysyp takiego gówna, które opisujesz, i nie raz jest na sadolu na głównej z piwami ameb umysłowych.

willoo

2020-11-12, 23:05
Siemanko drodzy sadole ! spieszę Wam z pomocą aby przetłumaczyć ów film ! ZACZYNAMY !

Łysy (Ł)
Kobieta (K)

Ł - Wiesz co ?
K - co ?
Ł- Powinnaś być usunięta z puli genetycznej, bo jesteś zbyt k***a głupia by żyć !
K- Taaa ?
Ł - Tak właśnie !
K- Taa, ale to Ty nie masz włosów słodziaku
Ł - .(morda zgaszonego peta) Dotknij mnie ! k***a dotknij mnie !

Nie ma sprawy chłopcy, bawcie się dobrze !

JaTylkonaChwile

2020-11-12, 23:12
Coordinator napisał/a:

You know what you need? You need to ... move from the gene pool, because you're too fucking stupid to be alive.
Yeah?
Yeah, you do
Amm, you have no hair, sweety... ooh
Touch me, fuckin touch me



You know what you need? You need to ...BE RE- moveD from the gene pool, because you're too fucking stupid to be alive.
Yeah?
Yeah, you do
Amm, you have no hair, sweety... ooh
Touch me, fuckin touch me

Poprawione dale dales rade :)

Tryper

2020-11-12, 23:35
Coordinator napisał/a:

You know what you need? You need to ... move from the gene pool, because you're too fucking stupid to be alive.
Yeah?
Yeah, you do
Amm, you have no hair, sweety... ooh
Touch me, fuckin touch me



C'mon hardass!

rzeznianumer5

2020-11-13, 05:42
satariel napisał/a:

Spóźniłeś się z tym stwierdzeniem o 5 lat. Jakoś od tylu jest wysyp takiego gówna, które opisujesz, i nie raz jest na sadolu na głównej z piwami ameb umysłowych.



Gościu sobie kpił debilu.

skywalker75

2020-11-13, 08:45
Ej dzieciaki naprawdę myślicie że dorosły facet wyglądający jak on może się tak przejąć , bo jakaś baba nazwała go łysym. ? I pewnie myślicie że Ed Sheeran płacze jak nazwiecie go głupim rudzielcem na sadolu :mrgreen:

alexraider77

2020-11-13, 13:31
Kamil3l napisał/a:

Się aryjski brat oburzył, że mu po genach pojechała



To pejsaty, po kluku widać.

Myxxer

2020-11-13, 16:38
szymek10kk napisał/a:

Ktoś odpali tłumacza. ch*j wie co Ona powiedziała.



łysy ch*ju

Rozjebie

2020-11-13, 21:20
JaTylkonaChwile napisał/a:

You know what you need? You need to ...BE RE- moveD from the gene pool, because you're too fucking stupid to be alive.
Yeah?
Yeah, you do
Amm, you have no hair, sweety... ooh
Touch me, fuckin touch me
Poprawione dale dales rade



Liczyłem na to ze ktoś rozjaśni, bo ja tam słyszałem "barely move from the gene pool" ale to nie miało sensu :lol:

dwakilo

2020-11-14, 02:30
ProVVe napisał/a:

Jestem ciekawy całej sytuacji, ale słiti o włosy go ruszyło jak ch*j hahah.Pasuję tu lekko zmodyfikowany cytat "Mnie ch*jem, a moją żonę k***a nazwij, ale od moich włosów to się odpie**ol!"




Ale od mirabeli odpie**ol się bo zabiję! XD

izurial

2020-11-14, 11:20
burunduk napisał/a:

przyj***lby jej to skonczylaby pyskowac a dla pewnosci wyrzucilby jej telefonik i elo zgaszona



Uuu widze mamy tu naziboya z onr. Do kobiety grabki wyciągnie a koledze po marszu obciągnie. XD