18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upsss...

~Angel • 2016-04-26, 15:07
Pokazała się od najlepszej strony


Didekc

2016-04-27, 01:30
Norma. Kobiety na streamach to zazwyczaj atencyjne szmaty, które zrobią wszystko dla wyświetleń. Lea jest tego idealnym przykładem.

uFo125

2016-04-27, 07:20
Ulvar napisał/a:

stulejarstwo



Co to k***a jest stulejarstwo ?? Nawet Google mi się na tym wyj***ło

Wykalaczek

2016-04-27, 09:27
a wiec to są wspolczesni idole gimbusów....

Owsikowy

2016-04-27, 17:52
I w ten sposób twitch zmienia się w xcamy czy inne badziewia. Chociaż też nie rozumiem po co ludzie oglądają jak ktoś gra (a już szczególnie jak ktoś ogląda grę jakiejś totalnej lamy zamiast wymiatacza - wtedy przynajmniej można zaobserwować jakieś ciekawe zagrania/taktyki) zamiast grać osobiście.

tranzystor

2016-04-27, 18:06
Clomid napisał/a:

@tranzystor
Gimbuski? Po czym to stwierdziłeś cwe*usiu?
Skoro już się tak bawimy to zachowam się jak ty pie**olcu. Stawiam, że jesteś metalem zaj***nym, piszesz ZUO zamiast zło itp.Umyj włosy i ścisz tego j***nego behemota. Przypomnij sobie dzbanie jak sam byłeś w gimaznuj (w ch*ju mam co myślisz, ale powiem ci tylko, choć nie dotrze to do zakutej bani, że gimazjum mam daaaaaaawno za sobą). I do k***y nędzy tych palców tak nie wykrzywiaj w geście szatana. Nie pozdro.
Jak ja nie lobię takich k***iów jak ty. Ocenił k***a po jednym poście... Poza tym, co ci brudasie przeszkadza w gimnazjalistach? Wszędzie trafiają się normalni i poj***ni ludzie, a ty generalizujesz jak p*zda. Idź obejrzyj grę o srom.




Swoją błyskotliwą wypowiedzią udowodniłeś celność mojej oceny.

Clomid

2016-04-27, 20:16
@ MrManiac16 Tak mnie wysyłasz na jakieś powtórki ze szkoły podstawowej, a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Napisałem wyraźnie, że gram na zasadach tego zjebka tranzystora. On wyjechał, że jestem z gimnazjum co mnie wk***iło, bo gość ch*ja wie kim jestem, a ocenia mnie na podstawie jednego słowa, którego on po prostu nie używa i wobec tego już uważa się, za kogoś lepszego, inteligenta, bo tylko dzieciaki używają słowa "loszka", anie prawdziwi maczo jak on. Skoro on tak, to ja to samo. Z resztą nie będę Ci tego tłumaczył, bo skoro stanąłeś w jego obronie to znaczy, że nic nie dotrze do Ciebie. Po drugie nie wpie**alaj się w coś co Ciebie nie dotyczy, a teraz wracaj na hard i poczuj się jak twardziel, tam masz sadystyczne materiały, które kochasz jak mniemam.
@traznystor twoja ocena była ch*jowa. Gówno wiesz o mnie.
Jeszcze jakiś kraken tam sapał coś, ale już szkoda mi czasu na to. Bez odbioru.

TheByQ

2016-04-28, 13:31
@Owsikowy Jak już kiedyś wspominałem, streamy i "let's playe" do bardzo dobry sposób by zobaczyć jak dana gra wygląda w praktyce, a nie w teorii. Nikt nie chce wydać kasy na grę która miała większy budżet miała na reklamy niż na programistów i testerów, ale teraz już nigdzie nie znajdziesz wersji demo, albo kupujesz w ciemno albo piracisz, albo właśnie szukasz streamów czy innych filmików z gry.

A po drugie primo, niektórzy są nawet spoko, można pooglądać od czasu do czasu, pośmiać się, dowiedzieć czegoś ciekawego. Albo polerować sobie berło do jakiejś pijanej, półnagiej laski. Kto nigdy tego nie robił niech pierwszy rzuci chusteczką!