18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ups

Flodzia • 2021-10-04, 09:13

Można i tak :lol:

uFo125

2021-10-04, 17:21
ch*j tam covid teraz grypa wraca

Herhard

2021-10-04, 17:24
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

pie**olicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.



pie**olisz,nie zaszczepiłem siebie ani swojej rodziny.Nic nam nie jest,mam w dupie covid .Zdrówka życzę,rozumu tak samo.


gabriel0

2021-10-04, 17:57
uFo125 napisał/a:

ch*j tam covid teraz grypa wraca



Spoko, nie będzie grypy w tym roku :)

ZaSwojePiję

2021-10-04, 17:58
uFo125 napisał/a:

ch*j tam covid teraz grypa wraca



Grypa wraca do statystyk, bo wszystkim wyszczepionym nie robia juz testu na covid, wiec jakos trzeba wytlumaczyc zachorowania, a matolow nie mozna strasztc tym, ze szczepionka jest nieskuteczna, bo się wiecej nie dadza zaszprycowac
Za to wszystkim nieszczepionym robia testy i podbijaja statystyki covidowe.

pro_avenger

2021-10-04, 18:24
Diggerx napisał/a:

Wiecie że jak trafią szczepionką na covid w żyłę to później dostaje się zapalenia mięśnia sercowego? Nie, a no tak w TVP o tym na pewno nie powiedzą



Za to w TVN już tak i powtórzą tą mądrość w TTV.

xv89

2021-10-04, 18:34
miedzion napisał/a:

Ja co weekend większą chemię przyjmuję niż ta szczepionka i to bez namawiania. Naprawdę nie możliwe żeby to zaszkodziło. Ale każdy wierzy w co chce.



Ciekawe podejście.
W kwestii mojej wiary czy niewiary - to nieistotne. Istotne za to są fakty, a te zaprzeczają Twojej tezie o nieszkodliwości. Poczytaj raporty o NOP'ach poszczepiennych, a następnie jeśli masz wykupioną polisę na życie - sekcję OWU z opisem wykluczeń odpowiedzialności TU. Ubezpieczalnie traktują te szczepienia jako eksperyment medyczny na który dobrowolnie wyraziłeś zgodę. Kropki musisz połączyć już sam.
Dla mnie bilans korzyści - strat jest dość jasny. Szczepionka nie zapobiega transmisji, ani nie chroni przed ponownym zakażeniem. Przy śmiertelności i odsetku ciężkich przypadków przebiegu COVID'a nie widzę sensu szprycować się warunkowo dopuszczonym do obrotu preparatem, za którego ewentualne skutki przyjęcia nikt nie bierze odpowiedzialności.

Smartghetto

2021-10-04, 18:38
Zaj***ny napisał/a:

Zapalenia ch*ja dostają



BRAWO Zj***nE DZIECIAKI - sam znam dwa przypadki zapalenia miesnia sercowego u 19latek i paraliz ciala u alkoholiczki po szczepieniu 44 lata.

sa...........el

2021-10-04, 18:54
Znajomy ma wyj***ną zastawkę, bo przeszedł zapalenie mięśnia sercowego. Dziwnym trafem nie miał covida, tylko szczepionkę i dziwnym trafem wszystko się zaczęło zaraz po drugiej dawce... Dodam, że po drugiej dawce, siekło go na kilka ładnych dni do łóżka z wysoką gorączką. Jeżeli ja covid przeszedłem w 2 dni jak przeziębienie, to na ch*j mi ta szczepionka, żebym skończył jak on, w razie gdybym miał pecha? pie**ole to i tych, którzy nakłaniają do szczepienia.

Brojler

2021-10-04, 19:44
Lepiej weźcie znajdźcie mi ten zajebiaszczy motyw muzyczny z filmiku :-D Siadłoby mi to do budzika :!:

daniel1040

2021-10-04, 21:12
Kto zaszczepiony ten ciota i pedał

Konfedernacja

2021-10-04, 22:05
Ja tylko tak wstawię.
Od ok. 1,:23:30 gość opowiada o jajach, które znalazł w magicznym preparacie.

Kaczor_Donald

2021-10-04, 23:42
Debilni antyszczepionkowcy są nawet na sadolu ? :lol:

ph5i5

2021-10-04, 23:59
Mdok***o69 napisał/a:

A wiesz że Ty i Twoja rodzina dalej możecie zachorować na covid? Nie życzę Wam tego.
Pozdrawiam, miłego popołudnia :-*



Jak każdy zaszczepiony wie. Wie tez, że ryzyko cięzkiego przebiegu i konieczności hospitalizacji zaszczepionych jest znikome. I wie również, że ryzyko zarażenia przez zaszczepionego jest również znacznie niższe.

Wystarczy sprawdzc statsy z UK - 10x więcej zakażeń niż w analogicznym okresie w zeszłym roku, taka sama ilość przyjęć na ICU i zgonów.
Dobranoc.

Smartghetto napisał/a:

Przypadek?



Przed covidem młodzi i wysportowani nie umierali tak ? Zawod sportowca to był taki talizman chroniący od śmierci, Ale po szczepionce prestał działać. C'nie ?


A tutaj za to jest niezla jazda...

Antyszepy przkonały swojego zioma leżacego w stanie ciężkim, że w szpitalu umrze, Bo lekarze zabijają pacjentów. Pomimo próśb lekarzy uwierzył jakiemuś włoskiemu szczylowi, że jak z nimi pójdze będzie z nim wszystko ok. Po dwóch dniach trafił do szpitala z stauracją poniżej 90% i zajebistymi dusznościami. Po dwóch kolejnych zszedł. I nie, k***a nie zabił go respirator, stetoskop ani nawet basen czy kaczka.


https://www.independent.ie/irish-news/man-who-was-released-from-a-co-donegal-hospital-by-anti-vaccination-campaigners-against-medical-advice-has-died-in-hospital-40886238.html

Typ, który się przekręcił mieszkał koło mojego znajomego. Anty 5g, anty okrągła ziemia, anty covid , anty maseczkowiec i anty szepionkowiec. W skrócie anty rozum.


Fajne są te wszelkie "naukowe" badania odnośnie szczepionek na covid - wszystkie dochodzą do wniosków zaczynających się od "może powodować".

Nie wychodź z domu bo na głowę może Ci spaść oderwany silnik samolotu pasażerskiego. Mnie to przekonało - nie będę wychodzić.

Wiecie, że odsetek zgonów spowodowanych szczepionkami jest 3 razy mniejszy niż ten spowodowany toksycznym zatruciem paracetamolem (często dochodzi do śmiertlenego zatrucia po 1 tabletce 500mg).

https://en.wikipedia.org/wiki/Paracetamol_poisoning

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1114447/

Wisienka na torcie - statystyki śmiertelności spowodowanej pracetamolem dla małego wycinka UK:

https://www.statista.com/statistics/471227/death-by-paracetamol-drug-poisoning-in-england-and-wales/