18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uprzejmy motocyklista ...

~McSadol • 2022-07-18, 20:13
typowy cwe* ..


Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-07-18, 20:18
Co by nie myśleć można mieć mieszane uczucia. Oboje siebie warci. Dobrze wyszło.

radek225

2022-07-18, 20:27
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Co by nie myśleć można mieć mieszane uczucia. Oboje siebie warci. Dobrze wyszło.



Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motop*zdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński ch*j do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".

Maniecky

2022-07-18, 20:28
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Co by nie myśleć można mieć mieszane uczucia. Oboje siebie warci. Dobrze wyszło.



A co autobus zawinil? Tym ze chcial wjechac na przystanek? Sygnalizowal jeszcze zanim motop*zda pojawila sie w kadrze. Pomijajac juz zwykly rozsadek, kulture i ze powinno sie za autobusem zwalniac lub zatrzymac jak sygnalizuje wjazd i wyjazd z przystanku.

ThunderZ

2022-07-18, 21:01
rosja to stan umysłu

Siriuz

2022-07-18, 21:41
Karma go dojedzie, oby szybko

djpaczu94

2022-07-18, 22:07
Aha, nie dość że człowiek włącza kierunkowskaz, zapie**ala i pierdzi w fotel dla społeczeństwa przewożąc śmierdzących ludzi, to jeszcze ci rozjebie lusterko taki ch*j na harleju zaj***nym brudnym hatfu



PIs

2022-07-18, 22:07
radek225 napisał/a:

Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motop*zdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński ch*j do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".



Ty jako kierowca ciężarówki nie powinieneś mieć prawa głosu.

radek225

2022-07-18, 22:16
PIs napisał/a:

Ty jako kierowca ciężarówki nie powinieneś mieć prawa głosu.



Mając nalot setek tysięcy km za kierownicą dużego uważam, że jestem pierwszy, który powinien zabrać głos pod tym filmem. Pewne rzeczy robię automatycznie, a niektóre dostrzegam już na poziomie podświadomym ze względu na doświadczenie i wyrobienie sobie pewnych odruchów.

daro7557

2022-07-18, 22:40
Szkoda, że motocyklista nie przewrócił się pod koła autobusu jak ten Azjata na skuterku z poprzedniego tematu.

Wombat212

2022-07-18, 23:30
radek225 napisał/a:

Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motop*zdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński ch*j do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".


Aż dałbym ci dwa piwa za ten tekst.

radek225 napisał/a:

Prawo jazdy wygrałeś w chrupkach, czy dopiero zrobiłeś kartę rowerową? Kierowca autobusu omija samochody zaparkowane nieprawidłowo przy przejściu dla pieszych, po czym od razu zjeżdża na przystanek sygnalizując to na długo przed pojawieniem się motop*zdy w kadrze. Niemyty 2 tygodnie murzyński ch*j do mordy motopiździe jak i tobie. Typowo polskie "nie wiem, ale się wypowiem".


Aż dałbym ci dwa piwa za ten tekst.

~mg_schutze

2022-07-18, 23:54
Jako motocyklista, sam bym mu wpie**olił pręta fi 80 w koło. Żeby se takiego fikołka przez kierownice zaj***ł. Parówa j***na.

Smokw

2022-07-19, 00:26
mg_schutze napisał/a:

Jako motocyklista, sam bym mu wpie**olił pręta fi 80 w koło. Żeby se takiego fikołka przez kierownice zaj***ł. Parówa j***na.



Kolejny jełop do utylizacji. Patrz komentarze wyżej.

S.Cat

2022-07-19, 07:32
No i myk opóźnienie w rozkładzie, a potem przez ku*asa będą na przewoźnika pie**olić.