topic

Uprzejmość

791
piwo
botanic18  @ 2013-03-25, 23:53
wyszło, jak wyszło :amused:www_miromiko_pl 

2
2013-03-26, 07:31 [link]
Jestem z Warszawy i muszę przyznać, że ch*j mie strzela jak jeżdżę po Polsce. Zapala się żółte - hamulec podłoga, o jeździe lewym pasem i uprzejmości innych kierowców nie wspomnę...

miodek_1 

3
2013-03-26, 07:46 [link]
nots napisał/a:
Tyle, że sporo buraków w Warszawie to przyjezdzni, którym odj***ło, bo mieszkają W STOLICY. Sam jestem z Warszawy, ale większość chamów, to napływowi (oczywiście zdarzają się wyjątki, jak wszędzie).

Ta regułka to mnie chyba najbardziej denerwuje. Co spotkam Warszawiaka to nawet bez poruszenia tematu buraków z wawy już się tłumaczy , że przyjezdni to buraki, a nie rodowici warszawiacy co to 3 pokolenia przemieszkali już w stolycy....

wsamookno 

2013-03-26, 08:02 [link]
po piwach patrze ktore komentarze warto czytac ;)

Sarkos 

11
2013-03-26, 09:03 [link]
miodek_1 napisał/a:

Ta regułka to mnie chyba najbardziej denerwuje. Co spotkam Warszawiaka to nawet bez poruszenia tematu buraków z wawy już się tłumaczy , że przyjezdni to buraki, a nie rodowici warszawiacy co to 3 pokolenia przemieszkali już w stolycy....


Sk***ysyństwo jest wszędzie, ale nóż się w kieszeni otwiera, jak jedziesz z rodziną na wakacje, robi w knajpie jakiś burak wiochę drąc się, że on to z Warszawy i należy mu się szacunek, a potem widzisz jak pakuje się do fury z blachami LLU. I przez takich właśnie wziął się stereotyp, bo chama znajdziesz tak samo w Warszawie, jak i Krakowie, czy Gdańsku.

Koniuszko 

2
2013-03-26, 09:27 [link]
Warszawiak, to taki ktoś, kto w Warszawie mieszka. Nawet jak przyjechał miesiąc temu, a zarejestrował się w warszawskiej skarbówce - to jest Warszawiakiem (tylko że skądś tam). I wcale nie oceniam, która część Polski lepsza, która mniej dobra. Nie szufladkuję ludzi ze względu na miejsce urodzenia, czy zamieszkania. Jak ktoś jest burak i zasługuje na łomot, to się nie pytam gdzie się urodził i na jakiej ulicy mieszka. Z drugiej strony, jak ktoś zasługuje na szacunek, to powinien go mieć. Z trzeciej, jak ktoś jest burak, ale bywa w porządku - należy mu się uprzejmy łomot.
A parkowanie, czy wyjazd z parkingu - no cóż. Jaka szkoła jazdy, taki kierowca. Dwóch się takich spotkało, którzy cofając nawet nie zerkają w lusterka. Tylko co obserwował kierowca wyjeżdżający z lewej strony?

SQT 

2013-03-26, 09:36 [link]
No to kompromis, warszawiaki niech wypie**olą obcych na ich tereny, hanysy wypie**olą goroli też na rejony skąd pochodzą i wszyscy będą zadowoleni.

samsungsony 

7
2013-03-26, 09:47 [link]
www_miromiko_pl napisał/a:
Jestem z Warszawy i muszę przyznać, że ch*j mie strzela jak jeżdżę po Polsce. Zapala się żółte - hamulec podłoga, o jeździe lewym pasem i uprzejmości innych kierowców nie wspomnę...


A ja jestem z Płocka i nas też ch*j strzela jak widzimy jak wy jeździcie po naszym mieście, od razu wiadomo, że jedzie burak z Warszawy. Nawet nie trzeba zbytnio patrzeć po rejestracji. Co do świateł to masz racje, was nawet czerwone nie obowiązuje.

miczel1 

5
2013-03-26, 10:33 [link]
samsungsony, Wy kolego to jesteście znani z tuningowania samochodów przed sprzedażą.Otomoto peka od ogłoszenien z Płocka a auta od ilosci plaku...
Już to kiedyś pisałem.Ida swieta i znów bedę mógł zawracac tirem na raz bo wszyscy sąsiedzi pojada na ojcowizne :)

MichaU 

2013-03-26, 11:15 [link]
Jak tylko się widzi we Wrocku samochód z numerem rejestracyjnym zaczynającym się na "W", to kierowca zawsze nim jedzie jak j***ny burak i tyle w tym temacie.

Bila 

2
2013-03-26, 11:32 [link]
Jak ja lubię jak motłoch głos zabiera.

Hacerking

1
2013-03-26, 11:33 [link]
Pragnę też zauważyć, że skoro sa to mieszkańcy stolicy, to k***a powinni swoim zachowaniem ją reprezentować i dawać przykład innym, a nie k***a być prostakami.

Philosophy 

3
2013-03-26, 12:31 [link]
Za to na Kaszuby przyjeżdzają turyści z różnych, większych miast w Polsce i 90% zachowuje się, jak buraki. Wielka kultura, ale lasy i jeziora zaśmiecone. Wielcy bogacze, a mieszkają na 40m^2.I najlepsze: "Dzień dobry, dzwonię z Warszawy..."

botanic18 

2
2013-03-26, 13:06 [link]
Dla mnie wszyscy, co się tutaj kłócą o to kto jest burakiem, a kto nie, sami nimi są. :ks_homer:

aras290891 

2013-03-26, 13:57 [link]
chcial dobrze wyszlo jak zwykle ;p

kurczak94 

3
2013-03-26, 14:14 [link]
Myślę, że po nowych zasadach zdawania egzaminów teoretycznych, odsieje się trochę debili i ci co teraz jeżdżą jak cioty, zaczną (poprzez naukę życiową) jeździć lepiej, a nowi kierowcy będą już bardziej ogarnięci. W ten oto sposób zostaną uzdrowione nasze drogi!

Tak że nie spinać się lamusy. Pewnie połowa z was prawka nawet nie ma, a wypowiadacie się jakbyście wiedzieli więcej od niejednego egzaminatora albo instruktora.

Tak, zdałem za pierwszym. Czekam na hejty :*


I tak w ogóle to nikt z was nie pomyślał, że każda osoba, jadąc do innego miasta może tam jeździć jak ciota? Bo nie zna przyzwyczajeń kierowców na różnych odcinkach, nie wie czy gdzieś można zapie**alać czy trzeba uważać bo suszą, gdzie jest jaka widoczność, gdzie są dziury a gdzie niebezpieczne przejścia dla pieszych itd. Gdyby każdy święcie przestrzegał przepisów ruchu drogowego, to nieważne czy bylibyśmy w Gdańsku, Warszawie, Krakowie czy ch*j wie gdzie, to jeździło by się tak samo. A tak to "tubylcy" wiedzą co w trawie piszczy i umieją się odpowiednio i sprawnie poruszać po swoim mieście, tylko często niezgodnie z przepisami, ale tylko dlatego że 'każdy tak robi' i 'to jest tutaj normalne'.

Dlatego walcie się. Chciałbym zobaczyć was 'wielkie polaczki' z wyp*zdowa małego, jak wjeżdżacie do jakiegoś większego miasta i jakimi kozakami jesteście.

A, i nie mówię, że każdy będzie ciotą w innym mieście, ale niestety zdecydowana większość. Sam również zdaję sobie sprawę z tego, że jadąc do Wawy mogę być dla tamtych ludzi jak jakiś wieśniak, ale mnie to jebie.
   Popularne tagi
zwiedzanie  leginsy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]