topic

Uprzejmość

791
piwo
botanic18  @ 2013-03-25, 23:53
wyszło, jak wyszło :amused:www_miromiko_pl 

2
2013-03-26, 07:31 [link]
Jestem z Warszawy i muszę przyznać, że ch*j mie strzela jak jeżdżę po Polsce. Zapala się żółte - hamulec podłoga, o jeździe lewym pasem i uprzejmości innych kierowców nie wspomnę...

miodek_1 

3
2013-03-26, 07:46 [link]
nots napisał/a:
Tyle, że sporo buraków w Warszawie to przyjezdzni, którym odj***ło, bo mieszkają W STOLICY. Sam jestem z Warszawy, ale większość chamów, to napływowi (oczywiście zdarzają się wyjątki, jak wszędzie).

Ta regułka to mnie chyba najbardziej denerwuje. Co spotkam Warszawiaka to nawet bez poruszenia tematu buraków z wawy już się tłumaczy , że przyjezdni to buraki, a nie rodowici warszawiacy co to 3 pokolenia przemieszkali już w stolycy....

wsamookno 

2013-03-26, 08:02 [link]
po piwach patrze ktore komentarze warto czytac ;)

Sarkos 

11
2013-03-26, 09:03 [link]
miodek_1 napisał/a:

Ta regułka to mnie chyba najbardziej denerwuje. Co spotkam Warszawiaka to nawet bez poruszenia tematu buraków z wawy już się tłumaczy , że przyjezdni to buraki, a nie rodowici warszawiacy co to 3 pokolenia przemieszkali już w stolycy....


Sk***ysyństwo jest wszędzie, ale nóż się w kieszeni otwiera, jak jedziesz z rodziną na wakacje, robi w knajpie jakiś burak wiochę drąc się, że on to z Warszawy i należy mu się szacunek, a potem widzisz jak pakuje się do fury z blachami LLU. I przez takich właśnie wziął się stereotyp, bo chama znajdziesz tak samo w Warszawie, jak i Krakowie, czy Gdańsku.

Koniuszko 

2
2013-03-26, 09:27 [link]
Warszawiak, to taki ktoś, kto w Warszawie mieszka. Nawet jak przyjechał miesiąc temu, a zarejestrował się w warszawskiej skarbówce - to jest Warszawiakiem (tylko że skądś tam). I wcale nie oceniam, która część Polski lepsza, która mniej dobra. Nie szufladkuję ludzi ze względu na miejsce urodzenia, czy zamieszkania. Jak ktoś jest burak i zasługuje na łomot, to się nie pytam gdzie się urodził i na jakiej ulicy mieszka. Z drugiej strony, jak ktoś zasługuje na szacunek, to powinien go mieć. Z trzeciej, jak ktoś jest burak, ale bywa w porządku - należy mu się uprzejmy łomot.
A parkowanie, czy wyjazd z parkingu - no cóż. Jaka szkoła jazdy, taki kierowca. Dwóch się takich spotkało, którzy cofając nawet nie zerkają w lusterka. Tylko co obserwował kierowca wyjeżdżający z lewej strony?

SQT 

2013-03-26, 09:36 [link]
No to kompromis, warszawiaki niech wypie**olą obcych na ich tereny, hanysy wypie**olą goroli też na rejony skąd pochodzą i wszyscy będą zadowoleni.

samsungsony 

7
2013-03-26, 09:47 [link]
www_miromiko_pl napisał/a:
Jestem z Warszawy i muszę przyznać, że ch*j mie strzela jak jeżdżę po Polsce. Zapala się żółte - hamulec podłoga, o jeździe lewym pasem i uprzejmości innych kierowców nie wspomnę...


A ja jestem z Płocka i nas też ch*j strzela jak widzimy jak wy jeździcie po naszym mieście, od razu wiadomo, że jedzie burak z Warszawy. Nawet nie trzeba zbytnio patrzeć po rejestracji. Co do świateł to masz racje, was nawet czerwone nie obowiązuje.

miczel1 

5
2013-03-26, 10:33 [link]
samsungsony, Wy kolego to jesteście znani z tuningowania samochodów przed sprzedażą.Otomoto peka od ogłoszenien z Płocka a auta od ilosci plaku...
Już to kiedyś pisałem.Ida swieta i znów bedę mógł zawracac tirem na raz bo wszyscy sąsiedzi pojada na ojcowizne :)

MichaU 

2013-03-26, 11:15 [link]
Jak tylko się widzi we Wrocku samochód z numerem rejestracyjnym zaczynającym się na "W", to kierowca zawsze nim jedzie jak j***ny burak i tyle w tym temacie.

Bila 

2
2013-03-26, 11:32 [link]
Jak ja lubię jak motłoch głos zabiera.

Hacerking 

1
2013-03-26, 11:33 [link]
Pragnę też zauważyć, że skoro sa to mieszkańcy stolicy, to k***a powinni swoim zachowaniem ją reprezentować i dawać przykład innym, a nie k***a być prostakami.

Philosophy 

3
2013-03-26, 12:31 [link]
Za to na Kaszuby przyjeżdzają turyści z różnych, większych miast w Polsce i 90% zachowuje się, jak buraki. Wielka kultura, ale lasy i jeziora zaśmiecone. Wielcy bogacze, a mieszkają na 40m^2.I najlepsze: "Dzień dobry, dzwonię z Warszawy..."

botanic18 

2
2013-03-26, 13:06 [link]
Dla mnie wszyscy, co się tutaj kłócą o to kto jest burakiem, a kto nie, sami nimi są. :ks_homer:

aras290891 

2013-03-26, 13:57 [link]
chcial dobrze wyszlo jak zwykle ;p

kurczak94 

3
2013-03-26, 14:14 [link]
Myślę, że po nowych zasadach zdawania egzaminów teoretycznych, odsieje się trochę debili i ci co teraz jeżdżą jak cioty, zaczną (poprzez naukę życiową) jeździć lepiej, a nowi kierowcy będą już bardziej ogarnięci. W ten oto sposób zostaną uzdrowione nasze drogi!

Tak że nie spinać się lamusy. Pewnie połowa z was prawka nawet nie ma, a wypowiadacie się jakbyście wiedzieli więcej od niejednego egzaminatora albo instruktora.

Tak, zdałem za pierwszym. Czekam na hejty :*


I tak w ogóle to nikt z was nie pomyślał, że każda osoba, jadąc do innego miasta może tam jeździć jak ciota? Bo nie zna przyzwyczajeń kierowców na różnych odcinkach, nie wie czy gdzieś można zapie**alać czy trzeba uważać bo suszą, gdzie jest jaka widoczność, gdzie są dziury a gdzie niebezpieczne przejścia dla pieszych itd. Gdyby każdy święcie przestrzegał przepisów ruchu drogowego, to nieważne czy bylibyśmy w Gdańsku, Warszawie, Krakowie czy ch*j wie gdzie, to jeździło by się tak samo. A tak to "tubylcy" wiedzą co w trawie piszczy i umieją się odpowiednio i sprawnie poruszać po swoim mieście, tylko często niezgodnie z przepisami, ale tylko dlatego że 'każdy tak robi' i 'to jest tutaj normalne'.

Dlatego walcie się. Chciałbym zobaczyć was 'wielkie polaczki' z wyp*zdowa małego, jak wjeżdżacie do jakiegoś większego miasta i jakimi kozakami jesteście.

A, i nie mówię, że każdy będzie ciotą w innym mieście, ale niestety zdecydowana większość. Sam również zdaję sobie sprawę z tego, że jadąc do Wawy mogę być dla tamtych ludzi jak jakiś wieśniak, ale mnie to jebie.
   Popularne tagi
nietypowe  foch  niepełnosprawna  country  alpinista  dupka  klienci  komix  podwójny  czlowiek  gary  arizona  bujanie  level  złamana noga  latex  steam  tim  wars  gospel  kolory  zwarcie  kucharka  fanatyzm
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]