18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upośledzony rap

ziutek11113 • 2013-06-30, 16:23
Głupie ale smieszne :D



Jak było to do wora oczywiście.

tepad.no

2013-06-30, 23:51
Az cisnie sie na usta 'jaki kraj taki prank' ale uzycie tego sformulowania byloby co najmniej nie na miejsciu. Powod? Pranki Polakow w porownaniu z tymi Amerykanskimi rzeczywiscie czasami wychodza tak, jakby robila je osoba uposledzona umyslowo(bez obrazy dla osob uposledzonych) ale za to Polacy potrafia nagrac swietne, glebokie dokumenty czy newsy najezone ciekawymi faktami co Amerykanom czy Brytyjczykom juz tak dobrze nie wychodzi.

Dlatego wlasnie powyzsze okreslenie pod tym filmikiem jest bledne bo jesli uzyje go pod takimi Polimatami to wyjdzie, ze kraj jest zupelnie inny :) .

ASAKKU

2013-07-01, 00:11
Nowy sampel HempGru???

di...........os

2013-07-01, 04:16
oozyxak0o napisał/a:


Powiedział typowy lewak :homer:




Kolego, jesteś jebnięty? To już nie tylko ten, kto nie zgadza się z wyzywającym od lewaków jest lewakiem, ale także ten, co słucha innej muzyki?

b3nyy

2013-07-01, 08:11
trochę im nie wyszło :|

Akki11

2013-07-01, 10:14
Czy w rapie machanie jedną ręką jak jakiś gibon to fetysz? :anegdota:

pi...........ka

2013-07-01, 10:28
nie duzo sie rózni od normalnego rapu

Bzzykacz

2013-07-01, 10:49
Ravgor i Wapniak wczoraj dałem suba i oglondam to

SadystycznyLoko

2013-07-01, 10:59
Aaa to teraz miałem sie zaśmiać tak? nom haha super

ziutek11113

2013-07-01, 11:40
KMD napisał/a:



Nie było, ale i tak do wora :>



To pakuj do wora i nieś do lasu :D

PoloRaulen

2013-07-01, 12:05
taka prawda , że Still better than PiKej

jefff

2013-07-01, 12:13
tekkit napisał/a:

rap to scierwo dla patologii..



Rap jest dla wszystkich debilu. Wypowiadasz się o rzeczach, o których nie masz pojęcia bo usłyszałeś gdzieś w autobusie jak dres puszcza Firmę z telefonu... Błagam nie odzywaj się więcej w tym temacie :-/

tepad.no

2013-07-01, 16:44
jefff napisał/a:



Rap jest dla wszystkich debilu. Wypowiadasz się o rzeczach, o których nie masz pojęcia bo usłyszałeś gdzieś w autobusie jak dres puszcza Firmę z telefonu... Błagam nie odzywaj się więcej w tym temacie :-/



Kolega, któremu odpowiadasz być może ujął to zbyt dosadnie. Po prostu 'małpowanie' zachowania, wartości, kultury murzynów przez ludzi urodzonych w jednak nieco bardziej rozwiniętym społeczeństwie jest swego rodzaju patologią. To tak jakbyś urodził sie w dobrej rodzinie i miał szanse na edukacje i kariere a wybrał ćpanie i picie bo to jest fajniejsze. Będzie to typowa dysfunkcja społeczna odbiegająca od norm, innymi słowy patologia. Pozdrawiam ;) .

Ryzuald

2013-07-02, 00:03
szkoda, że jak ja to wrzucilem to mi temat usunęli ....

micbar0405

2013-07-02, 08:17
Spodnie z targu z wyj***nym napisem LIMITED na nogawce i z kastetem rozpie**alają system :krejzi:

jefff

2013-07-03, 11:53
tepad.no napisał/a:



Po prostu 'małpowanie' zachowania, wartości, kultury murzynów przez ludzi urodzonych w jednak nieco bardziej rozwiniętym społeczeństwie jest swego rodzaju patologią. To tak jakbyś urodził sie w dobrej rodzinie i miał szanse na edukacje i kariere a wybrał ćpanie i picie bo to jest fajniejsze.



Aha, czyli ktoś kto tworzy rap, mógł wybrać np pop i byłby bardziej cywilizowany a tak jest patologiczny bo rap pochodzi od murzynów? Jest coś takiego jeszcze jak egzystencja, czerpanie przyjemności i satysfakcji z czegoś co się robi w życiu. Widocznie nic o tym nie wiesz bo ważniejsze dla Ciebie jest prezentowanie "bardziej rozwiniętego społeczeństwa". :facepalm: