18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upokorzenie transwestyty

TT4 • 2017-04-04, 17:18
Ładnie obalił to coś :)


Orzech150

2017-04-04, 19:48
Niby fajnie, bo transwestyta....

Ale wizja czasów w których za normalne i społecznie akceptowalne jest atakowanie innych dlatego, że coś Ci się w nim nie podoba już nie jest taka ciekawa. Nie jestem żadnym LGBT, ale nie chciałbym, żeby jakiś nacjololo mnie zaatakował tylko dlatego, że np. założyłem czerwoną koszulkę, którą on kojarzy z komunizmem.

Zdecydujmy się, prawo, albo anarchia.

Pomurnik666

2017-04-04, 19:54
nie toleruje ani prawów ani lewaków .obie skrajności jak to skrajności są gównem . ch*j mnie obchodzi w co się ubiera jakis typ i kto mu laske robi . przejdzcie na islam jak wam się tak podoba bicie wszystkich kto nie jest waszej wiary .

Black-Sheep

2017-04-04, 19:54
Ten filmik to kolejny dowód na to, że prawactwo to j***na dzicz która pasuje do wartości europejskich jak pięść do nosa.

Angrycrybaby

2017-04-04, 20:13
Straszna dzicz mentalna, że tak powiem. Szkoda, że nie udało się tranzolowi mu soczyście zaj***ć. A co to k***a za obrońca moralności decydujący jak inni mogą się ubierać? A co do sadoli to popierających, to wy też należycie mentalnie do tej ruskiej azjatyckiej swołoczy :-D

GloomyUndertaker

2017-04-04, 20:18
Ani to facet ani to kobieta. ch*j wie co. Koleś który temu czemuś cepa wyj***ł, ma u mnie kratę piwa pomimo tego że to rus.

styx38

2017-04-04, 20:19
Zaczyna się od tranzoli a konczy na islamskiej dziczy w kraju.

trier

2017-04-04, 20:20
@Black-Sheep Ciekawie definiujesz europejskie wartości biorąc pod uwagę, że jeszcze 50 lat temu bycie gejem było przestępstwem w niektórych krajach zachodnich. Alan Turing został oskarżony o naruszenie moralności publicznej za homoseksualne stosunki w latach 50. Skończyło się jego samobójstwem.

W Belgi do 1958 roku istniało 'ludzkie zoo' z murzynami, a w Kanadzie i Australii (tak wiem to nie Europa, ale bazują jak najbardziej na europejskich wartościach) indianie (Kanada) i aborygeni (Australia) nie mieli praw wyborczych do końca lat 60. Natywni byli postrzegani jako element lokalnej flory i fauny.

PC_Majster_GNU

2017-04-04, 20:21
Wybili gościowi te zabawy z głowy, mam nadzieję że zareagowali w porę i nie został kaleką :piwo:

denefcl

2017-04-04, 20:41
ładnie mu Bieber dowalił

donkapusta

2017-04-04, 21:10
kokos_123 napisał/a:

Co jak co, ale poradził sobie z gościem o głowę od siebie wyższym...

@BreivikNaPrezydenta - rozumiem że jak ekshibicjonista będzie latać po publicznym miejscu, to też wszystko ok ?
Jeszcze zrozumiałbym gdyby gość miał własne włosy i piersi, ale obnoszenie się z perukami i sztucznymi piersiami ? Po co ? Przecież prawdziwy transwestyta by tak nie zrobił.
Tak samo denerwuje, jak śmierdzący żul, nagi koleś, czy półnaga baba.
Lecz zgodzę się że wymówka do znęcania się nad takimi, ( takim jak na filmie, bezdomnymi, ekshibicjonistami itd ) też jest karygodne.



Ale o co CI w takim razie chodzi?

kokos_123

2017-04-04, 21:21
@UP - o to że sobie ładnie z nim poradził, mimo że był o głowę niższy ( nie było też kopania po głowie leżącego )

8broda8

2017-04-04, 21:26
lubie to

tomeekcz

2017-04-04, 21:29
I tak być powinno:
1 problem rozwiązany przez solówkę... po 2 przegrany był duuużo większy

niemamskarpet.

2017-04-04, 21:38
przesada .... ale ruscy to zacofane prymitywne barany nie bierzcie z nich przykładu bo będziecie mieli komune znowu...... kazdy moze robic co chce to ma byc wolny kraj a jak ci sie nie podoba to nie patrz............... to nie islam który trzeba tępić tylko kolo który lubi czuć się jak kobieta a to jego sprawa

Piesu

2017-04-04, 22:12
rosja to kiepski wzór do czerpania przykładu, dobrze wiadomo jak biednym i upadłym krajem jest, z powodu takiej a nie innej mentalności ludzi